Top 10 Aufkleber Laserdrucker Wetterfest – Naklejki wielofunkcyjne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. AVERY Zweckform

#ad

Srebro, Avery Zweckform L6008-20 etykiety na tabliczki znamionowe

#ad
AVERY Zweckform #ad - Produkt neutralny dla klimatu: emisja CO2 z materiału produktu i proces produkcji kompensuje projekty klimatyczne – zakup tego produktu pomaga zminimalizować ślad ekologiczny. Idealnie nadaje się do etykietowania w pomieszczeniach i na zewnątrz: tabliczki znamionowe, oznakowanie magazynu, komponentów i własności, inwentaryzacja, oznaczanie urządzeń, piktogramy, warsztatu i produkcji.

Nadaje się do drukarek laserowych i kopiarek – gwarantowana płynność druku bez rozmazywania - Łatwe tworzenie etykiet i drukowanie za pomocą bezpłatnych szablonów online firmy AVERY Zweckform.

Wytrzymała i wytrzymała etykieta: odporna na rozdarcia i wodę, starzenie, odporna na warunki atmosferyczne, olej i brud, zmywalna, promieniowanie UV i temperaturę -40° do +150°C. 960 srebrnych, samoprzylepnych etykiet z wytrzymałej folii poliestrowej w formacie 45, 7 x 21, 2 mm – o wyjątkowo dużej i trwałej sile klejenia – do trwałego opisywania i oznaczania.
MarkaAVERY Zweckform #ad
ProducentAVERY Zweckform #ad
Wysokość0.39
Długość12.99
Waga0.75
Szerokość8.27
Numer częściL6009-20
Model421384

2. AVERY Zweckform

#ad

Avery Zweckform L6008-20 etykiety na tabliczki znamionowe, srebro

#ad
AVERY Zweckform #ad - Wytrzymała i wytrzymała etykieta: odporna na rozdarcia i wodę, odporna na warunki atmosferyczne, zmywalna, olej i brud, starzenie, promieniowanie UV i temperaturę -40° do +150°C. Produkt neutralny dla klimatu: emisja CO2 z materiału produktu i proces produkcji kompensuje projekty klimatyczne – zakup tego produktu pomaga zminimalizować ślad ekologiczny.

Idealnie nadaje się do etykietowania w pomieszczeniach i na zewnątrz: tabliczki znamionowe, oznakowanie magazynu, oznaczanie urządzeń, piktogramy, komponentów i własności, inwentaryzacja, warsztatu i produkcji.22

200 srebrnych, samoprzylepnych etykiet z wytrzymałej folii poliestrowej w formacie 96 x 50, 8 mm – z dużą i trwałą siłą klejenia – do trwałego opisywania i oznaczania. Nadaje się do drukarek laserowych i kopiarek – gwarantowana płynność druku bez rozmazywania - Łatwe tworzenie etykiet i drukowanie za pomocą bezpłatnych szablonów online firmy AVERY Zweckform.
MarkaAVERY Zweckform #ad
ProducentAVERY Zweckform #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.22
Szerokość0
Numer częściL6012-20
ModelL6012-20
GwarancjaBrak gwarancji

3. AVERY Zweckform

#ad

Odklejalne, wodoodporne, 63,5 x 33,9 mm na A4, folia, AVERY Zweckform L4773REV-8 odporne na warunki atmosferyczne etykiety foliowe 192 naklejki, samoprzylepne, do użytku na zewnątrz, wytrzymałe

#ad
AVERY Zweckform #ad - Produkt neutralny dla klimatu: emisja CO2 z materiału produktu i proces produkcji kompensuje projekty klimatyczne – zakup tego produktu pomaga zminimalizować ślad ekologiczny. Wytrzymała i wytrzymała etykieta: odporna na rozdarcia i wodę, olej i brud, wodę morską, odporna na starzenie, zmywalna, odporna na promieniowanie UV i temperaturę -20° do +80°C.

Nadaje się do drukarek laserowych i kopiarek – gwarantowana płynność druku bez rozmazywania - Łatwe tworzenie etykiet i drukowanie za pomocą bezpłatnych szablonów online firmy AVERY Zweckform. 192 odporne na warunki atmosferyczne, białe naklejki z wytrzymałej folii poliestrowej w formacie 63, 5 x 33, 9 mm – z niezawodną siłą klejenia i przyczepnością – możliwość odklejenia bez pozostawiania resztek kleju.

Idealny do tymczasowego etykietowania wewnątrz i na zewnątrz na różnych powierzchniach: oznaczanie inwentarza, znaki informacyjne i ostrzegawcze, produkcji, warsztacie, etykietowanie w magazynie, laboratorium.
MarkaAVERY Zweckform #ad
ProducentAVERY Zweckform #ad
Wysokość0.2
Długość12.83
Waga0.27
Szerokość8.5
Numer częściL4773REV-8
ModelL4773REV-8

4. AVERY Zweckform

#ad

Biały, Avery Zweckform L7911-10 ultrawytrzymałe etykiety foliowe

#ad
AVERY Zweckform #ad - 10 bardzo odpornych, białych naklejek z rozciągliwej folii pe w formacie 210 x 297 mm – o bardzo dużej i trwałej sile klejenia – do najwyższych obciążeń również na trudnych powierzchniach. Idealnie nadaje się do trwałego etykietowania wewnątrz i na zewnątrz: oznakowanie, produkcji, oznakowanie w magazynie, laboratorium i placach budowy, oznaczanie własności, warsztacie, znaki informacyjne i ostrzegawcze.

Odporny na rozdarcia i wodę, olej i brud, odporny na starzenie, zmywalny, wodę morską, promieniowanie UV i temperaturę -40° do +150°C oraz wiele rozpuszczalników i środków czyszczących.

Produkt neutralny dla klimatu / made in germany: w 100% wyprodukowany i poddany obróbce w Niemczech – emisja CO2 z materiału produktu i proces produkcji jest kompensowana przez projekty klimatyczne. Nadaje się do drukarek laserowych i kopiarek – gwarantowana płynność druku bez rozmazywania - Łatwe tworzenie etykiet i drukowanie za pomocą bezpłatnych szablonów online firmy AVERY Zweckform.
MarkaAVERY Zweckform #ad
ProducentAVERY Zweckform #ad
Wysokość33.46
Długość23.62
Waga0.07
Szerokość23.62
Numer częściL7917-10
ModelL7917-10
Gwarancja24 Miesięcy

5. HERMA

#ad

Biały, Herma etykiety uniwersalne

#ad
HERMA #ad - Przyjazny dla środowiska i zrównoważony: klej bez rozpuszczalników i bez PCW. Klejenie w ekstremalnych warunkach, odporne na temperaturę od -40 do +150°C, odporne na olej i brud, rozciągliwe.

Krawędź zabezpieczająca dookoła i optymalna płaszczyzna chroni bęben drukarki i rolki przed pozostałościami kleju. Idealne rozwiązanie do wszystkich drukarek laserowych, kopiarek i ręcznego opisywania – nie do drukarek atramentowych. Zakres dostawy: 10 x herma odporne na warunki atmosferyczne etykiety foliowe, prostokątne, 7 cm, format DIN A4, 21 x 29, białe 10 arkuszy na 1 etykietę.
MarkaHERMA #ad
ProducentHERMA #ad
Wysokość0.31
Długość12.8
Waga0.5
Szerokość8.35
Numer części9500
Model9500
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

6. AVERY Zweckform

#ad

Srebro, Avery Zweckform L6008-20 etykiety na tabliczki znamionowe

#ad
AVERY Zweckform #ad - Produkt neutralny dla klimatu: emisja CO2 z materiału produktu i proces produkcji kompensuje projekty klimatyczne – zakup tego produktu pomaga zminimalizować ślad ekologiczny. 540 srebrnych, samoprzylepnych etykiet z wytrzymałej folii poliestrowej w formacie 63, 5 x 29, 6 mm – z dużą i trwałą siłą klejenia – do trwałego opisywania i oznaczania.

Nadaje się do drukarek laserowych i kopiarek – gwarantowana płynność druku bez rozmazywania - Łatwe tworzenie etykiet i drukowanie za pomocą bezpłatnych szablonów online firmy AVERY Zweckform. Idealnie nadaje się do etykietowania w pomieszczeniach i na zewnątrz: tabliczki znamionowe, inwentaryzacja, piktogramy, oznakowanie magazynu, komponentów i własności, oznaczanie urządzeń, warsztatu i produkcji.

Wytrzymała i wytrzymała etykieta: odporna na rozdarcia i wodę, starzenie, odporna na warunki atmosferyczne, olej i brud, zmywalna, promieniowanie UV i temperaturę -40° do +150°C.
MarkaAVERY Zweckform #ad
ProducentAVERY Zweckform #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.55
Szerokość0
Numer częściL6011-20
ModelL6011-20

7. AVERY Zweckform

#ad

Bardzo mocna samoprzylepna, nadająca się do zadruku folia zewnętrzna 20 naklejek na 20 arkuszach bieli, wodoodporna, AVERY Zweckform L4775-20 Etykiety foliowe odporne na warunki atmosferyczne 210x297 mm na A4

#ad
AVERY Zweckform #ad - Idealny do trwałego etykietowania wewnątrz i na zewnątrz na różnych powierzchniach: oznaczanie inwentarza, etykietowanie w magazynie, produkcji, znaki ostrzegawcze i informacyjne, warsztacie, laboratorium.

Produkt neutralny dla klimatu: emisja CO2 z materiału produktu i proces produkcji kompensuje projekty klimatyczne – zakup tego produktu pomaga zminimalizować ślad ekologiczny. Wytrzymała i wytrzymała etykieta: odporna na rozdarcia i wodę, zmywalna, wodę morską, olej i brud, odporna na starzenie, odporna na promieniowanie UV i temperaturę -20° do +80°C.20 odpornych na warunki atmosferyczne, białych naklejek z wytrzymałej folii poliestrowej w formacie 210 x 297 mm – o niezawodnej i trwałej sile klejenia – idealne do trwałych napisów i oznaczeń.

Nadaje się do drukarek laserowych i kopiarek – gwarantowana płynność druku bez rozmazywania - Łatwe tworzenie etykiet i drukowanie za pomocą bezpłatnych szablonów online firmy AVERY Zweckform.
MarkaAVERY Zweckform #ad
ProducentAVERY Zweckform #ad
Wysokość0.79
Długość9.45
Waga0.22
Szerokość5.91
Numer częściL4775-20
ModelL4775-20

8. AVERY Zweckform

#ad

AVERY Zweckform L7912-40 wytrzymałe etykiety foliowe 960 naklejek, 40 arkuszy,, 63,5 x 33,9 mm na A4, folia samoprzylepna do użytku na zewnątrz, bardzo mocno samoprzylepne, do trudnych powierzchni

#ad
AVERY Zweckform #ad - Nadaje się do drukarek laserowych i kopiarek – gwarantowana płynność druku bez rozmazywania - Łatwe tworzenie etykiet i drukowanie za pomocą bezpłatnych szablonów online firmy AVERY Zweckform. Produkt neutralny dla klimatu / made in germany: w 100% wyprodukowany i poddany obróbce w Niemczech – emisja CO2 z materiału produktu i proces produkcji jest kompensowana przez projekty klimatyczne.

Idealnie nadaje się do trwałego etykietowania wewnątrz i na zewnątrz: oznakowanie, produkcji, oznaczanie własności, laboratorium i placach budowy, oznakowanie w magazynie, warsztacie, znaki informacyjne i ostrzegawcze.

Odporny na rozdarcia i wodę, olej i brud, wodę morską, odporny na starzenie, zmywalny, promieniowanie UV i temperaturę -40° do +150°C oraz wiele rozpuszczalników i środków czyszczących.960 bardzo odpornych, 5 x 33, białych naklejek z rozciągliwej folii pe w formacie 63, 9 mm – o bardzo dużej i trwałej sile klejenia – do najwyższych obciążeń również na trudnych powierzchniach.
MarkaAVERY Zweckform #ad
ProducentAVERY Zweckform #ad
Numer częściL7912-40
ModelL7912-40
GwarancjaBrak gwarancji

9. AVERY Zweckform

#ad

Odporne na warunki atmosferyczne, naklejki do drukowania, przezroczysty, etykiety / etykiety produktowe 25 arkuszy, 210x297mm na A4, Avery Cel L7784-25 Etykiety przezroczyste 25 etykiet samoprzylepnych, samoprzylepne

#ad
AVERY Zweckform #ad - Nadaje się do drukarek laserowych i kopiarek – gwarantowana płynność druku bez rozmazywania - Łatwe tworzenie etykiet i drukowanie za pomocą bezpłatnych szablonów online firmy AVERY Zweckform.

Idealny do profesjonalnego i wyjątkowego wyglądu produktów i opakowań produktów ze szkła, plastiku, metalu lub innych błyszczących powierzchni – do wysokiej jakości napisów wszelkiego rodzaju. Produkt neutralny dla klimatu: emisja CO2 z materiału produktu i proces produkcji kompensuje projekty klimatyczne – zakup tego produktu pomaga zminimalizować ślad ekologiczny. 25 przezroczystych, błyszczących naklejek z folii poliestrowej w formacie 210 x 297 mm – z najwyższą siłą klejenia na różnych podłożach – działają na błyszczących powierzchniach jak nadruk bezpośredni.

Wytrzymała i wytrzymała etykieta: odporna na rozdarcia i rozpryskiwanie, odporna na olej i brud, zmywalna, odporna na temperaturę -20° do +80°C – po naklejeniu prawie niewidoczna.
MarkaAVERY Zweckform #ad
ProducentAVERY Zweckform #ad
Wysokość0.35
Długość12.87
Waga0.02
Szerokość8.62
Numer częściL7784-25
ModelL7784-25

10. AVERY Zweckform

#ad

Do użytku na zewnątrz folia klejąca 10 arkuszy, bardzo mocne, 210 x 297 mm na A4, samoprzylepne, białe, wytrzymałe, wodoodporne, AVERY Zweckform J4775-10 odporne na warunki atmosferyczne etykiety foliowe Inkjet 10 naklejek

#ad
AVERY Zweckform #ad - Wytrzymałe i wytrzymałe etykiety foliowe: odporne na rozdarcia i działanie wody, wodę morską, odporne na starzenie, zmywalne, oleju i brudu, promieniowanie UV i temperaturę -20° do +80°C.10 odpornych na warunki atmosferyczne, białych naklejek z wytrzymałej folii poliestrowej w formacie 210 x 297 mm – z niezawodną mocną i trwałą siłą klejenia – idealne do trwałych etykiet i oznaczeń.

Nadaje się do popularnych drukarek atramentowych – gwarantowany bezproblemowy przebieg drukarek bez rozmazywania – wystarczy samodzielnie zaaranżować i zadrukować etykiety za pomocą bezpłatnych szablonów online od AVERY Zweckform.

Produkt neutralny dla klimatu: emisja CO2 z materiału produktu i proces produkcyjny kompensuje projekty klimatyczne – zakup tego produktu pomaga zminimalizować ślad ekologiczny. Idealne do trwałego etykietowania w pomieszczeniach i na zewnątrz na różnych powierzchniach: oznakowanie inwentarskie, warsztacie, tabliczki informacyjne i ostrzegawcze, opisy w magazynie, produkcji, laboratorium.
MarkaAVERY Zweckform #ad
ProducentAVERY Zweckform #ad
Wysokość0.12
Długość12.2
Waga0.42
Szerokość8.62
Numer częściJ4775-10
ModelJ4775-10