Top 10 Bagger Groß Zum Draufsitzen – Jeździki pchane dla dzieci

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Dla dzieci od 2 lat, wywrotka o pojemności 4,2 l, Big Power Worker Maxi Truck – pojazd dziecięcy, nadaje się jako zabawka do piasku i do pokoju dziecięcego

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Duża powierzchnia ładunkowa – powierzchnia ładunkowa ładowarki przechylającej mieści do 4, 2 l różnych ładunków. Made in germany – marka big jest znana z wysokiej jakości zabawek z tworzywa sztucznego.

Dzięki wysokiej jakości materiałowi z tworzywa sztucznego po zabawie w piasku szybko się czyści. Atwe opróżnianie – dzięki zasuwce bezpieczeństwa można ustawić przechylaną powierzchnię ładunkową. Wewnątrz i na zewnątrz – dzięki miękkim oponom pojazd budowlany nie pozostawia smug na podłodze i może być bez problemu używany w pokoju dziecięcym. Opony chronią wykładzinę podłogową.

Ponadto wywrotka jest wyposażona w cztery bardzo szerokie koła, które zapewniają stabilność. Można ją obciążać do 25 kg piasku, klocków lub innych materiałów budowlanych. Atwe czyszczenie – wywrotkę można łatwo wyczyścić pod bieżącą wodą. Power-worker maxi truck jest o 35 percent większy niż znany powerworker i tradycyjne pojazdy zabawkowe.
MarkaBIG Spielwarenfabrik #ad
ProducentBIG Spielwarenfabrik #ad
Wysokość11.81
Długość18.11
Waga5.51
Szerokość12.6
Numer części800055810
Model800055810
Gwarancja2. Lata gwarancji producenta

2. Italtrike

#ad

Italtrike ABC La Cosa Panda

#ad
Italtrike #ad - Niewymagające konserwacji i trwałe przemysłowe łożyska kulkowe ABEC. Roluje się całkowicie bezgłośnie. Koła z profilem Slick. Intuicyjne właściwości kierownicze również dla najmłodszych. Specjalnie do użytku w domu lub mieszkaniu.
MarkaItaltrike #ad
ProducentItaltrike #ad
Wysokość8.54
Długość7.48
Waga5.51
Szerokość18.5
Numer częściLA001ANIPAN

3. Rolly Toys

#ad

Kierownica z klaksonem dla dzieci od 1,5 roku życia, kolor: zielony, półka pod maską silnika, ślizgacz dziecięcy, otwierana osłona silnika, Rolly Toys 132072 Traktor Minitrac John Deere 6150R

#ad
Rolly Toys #ad - Zabawki rolly toys są już testowane podczas produkcji pod kątem jakości i bezpieczeństwa funkcjonalności. Pojazd z oponami do cichej zabawy. Lizgacz dla niemowląt jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 1, 5 do 4 lat. Ergonomiczny kontur pojazdu z wgłębieniem na kolana. Z półką pod maską silnika.
MarkaRolly Toys #ad
ProducentRolly Toys #ad
Wysokość16.5
Długość24
Waga10
Szerokość12
Numer części132072
Model132072
Gwarancja24 Miesięcy

4. BIG Spielwarenfabrik

#ad

BIG-Bobby-Car Classic Blowball, pojazd dziecięcy z naklejkami w kształcie dmuchawca, antypoślizgowy pojazd dla dzieci od 1 roku życia, dla chłopców i dziewczynek, obciążenie do 50 kg

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Marka big – bobby car to jeden z najpopularniejszych pojazdów dziecięcych i zachwyca dzieci i rodziców. Dla bezpieczeństwa zabawka wykonana w Niemczech jest testowana zgodnie z rygorystycznymi wytycznymi TÜV.

Produkowany w niemczech, w Burghaslach zgodnie z rygorystycznymi wytycznymi dotyczącymi jakości. Przemyślane detale – za niewielki promień skrętu zapewnia bezstopniowe kierowanie osi samochodu. Bezpieczna zabawa – samochód dziecięcy ma nośność do 50 kg. Urocze naklejki w kształcie blowball są odpowiednie dla chłopców i dziewczynek. Cznie z naklejkami – dla wspaniałego projektu w zakres dostawy wchodzi zestaw naklejek.

Przyczepna kierownica bezpieczeństwa z mechanicznym klaksonem sprawia, że jazda jest kompletna. Jeśli dzieci mają zawieszkę, z przodu i z tyłu znajduje się hak holowniczy. Przyjemna jazda – dzięki ergonomicznemu siedzisku dzieci siedzą bardzo przyjemnie na antypoślizgowym pojeździe.
MarkaBIG Spielwarenfabrik #ad
ProducentBIG Spielwarenfabrik #ad
Wysokość14.96
Długość22.83
Szerokość11.81
Numer części800056136
Model800056136
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

5. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Big Power Worker Maxi-Loader – pojazd dziecięcy, nadaje się jako zabawka do piasku i do pokoju dziecięcego, dla dzieci od 3 lat, koparka do siedzenia do 50 kg

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Wewnątrz i na zewnątrz – dzięki miękkim oponom pojazd budowlany nie pozostawia smug na podłodze i może być bez problemu używany w pokoju dziecięcym. Made in germany – marka big jest znana z wysokiej jakości zabawek z tworzywa sztucznego.

Atwe ładowanie – w pełni ruchome ramię ładowania z realistyczną funkcją odśnieżania można przechylać, aby zagwarantować bezpieczeństwo ładunku. Opony chronią wykładzinę podłogową. Duża powierzchnia siedziska – na ergonomicznym siedzisku wygodnie się siedzi, powierzchnia wytrzymuje do 50 kg. Atwe czyszczenie – ładowarkę można łatwo wyczyścić pod bieżącą wodą. Dzięki wysokiej jakości materiałowi z tworzywa sztucznego po zabawie w piasku szybko się czyści. Power worker maxi loader jest o 35% większy niż znany powerworker i tradycyjne pojazdy do zabawy.
MarkaBIG Spielwarenfabrik #ad
ProducentBIG Spielwarenfabrik #ad
Wysokość30
Długość12
Waga6.03
Szerokość24
Numer części800055813
Model800055813
Gwarancja2. Lata gwarancji producenta

6. Rolly Toys

#ad

żółty, 63,0 x 41,0 x 30,0 cm, rolly toys RollyMinitrac wywrotka JCB | Minitrac Tractor with Squeaky horn and Tipping Dumper | 135646

#ad
Rolly Toys #ad - Ergonomiczny kontur pojazdu z wgłębieniem na kolana. Pojazd ślizgowy jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 1, 5 do 4 lat. Wysokiej jakości pojazd dziecięcy z miską uchylną. Zabawki rolly toys są już testowane podczas produkcji pod kątem jakości i bezpieczeństwa funkcjonalności. Lizgacze dla niemowląt z szeptanymi oponami zapewniają cichą zabawę.
MarkaRolly Toys #ad
Producentrolly toys #ad
Wysokość16.15
Długość24.8
Waga10.14
Szerokość11.8
Numer częściS2613564
Model135646

7. HOMCOM

#ad

78 x, koparka dla dzieci do siedzenia z klaksonem, pojazd ślizgacz z łopatą, HOMCOM Koparka do siedzenia, samochód dla dzieci od 12 miesięcy, miejsce do przechowywania pod siedzeniem, żółto-czarny

#ad
HOMCOM #ad - Tutaj możesz schować zabawki, klucze, przekąski, słodycze i inne drobiazgi dla Twojego dziecka. Kierowca może pozwolić traktorowi poruszać się stopami do przodu lub do tyłu. Oprócz niewyczerpanej energii twojego dziecka, ten traktor nie wymaga napędu! Obsługiwana szufla do koparki: z przodu koparki dziecięcej znajduje się szufla do koparki, którą można ręcznie podnosić i opuszczać.

Przestrzeń do przechowywania może być również używana jako awaryjna toaleta. Zalecany wiek: 1-3 lata. Obciążenie: 25 kg. Wskazówka: używać wyłącznie pod nadzorem osób dorosłych. X 54 wys. Może pomieścić duże stosy piasku lub ulubione zabawki i być sterowana przez małych inżynierów według uznania.

Ukryta przestrzeń do przechowywania: pod siedziskiem koparki dziecięcej znajduje się praktyczna przestrzeń do przechowywania. Bardzo interaktywny: po naciśnięciu przycisku na kierownicy rozlega się klakson. Dzięki temu masz wolne ręce podczas podróży z dzieckiem. Koła z profilem zapewniają szeroką powierzchnię. Zapewnia to dodatkową stabilność i lepszą przyczepność.
MarkaHOMCOM #ad
ProducentMH Handel GmbH #ad
Wysokość21.26
Długość30.71
Waga6.61
Szerokość11.61
Numer częściDE370-262V00YL0431
Model370-262V00YL

8. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Dla dzieci od 3 lat, koparka do siedzenia do 50 kg, Big Power Worker Maxi-Digger – pojazd dziecięcy, odpowiedni jako zabawka do piasku i do pokoju dziecięcego

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Atwe czyszczenie – koparkę można łatwo wyczyścić pod bieżącą wodą. Duża powierzchnia siedziska – ergonomiczne siedzisko można obracać o 360°, z głębokim środkiem ciężkości, powierzchnia wytrzymuje do 50 kg.

Dzięki wysokiej jakości materiałowi z tworzywa sztucznego po zabawie w piasku szybko się czyści. Opony chronią wykładzinę podłogową. Wewnątrz i na zewnątrz – dzięki miękkim oponom pojazd budowlany nie pozostawia smug na podłodze i może być bez problemu używany w pokoju dziecięcym. Atwa koparka – funkcja łopaty odpowiada dużym oryginałom i jest dostosowana do dziecięcej ergonomii i ich potrzeb. Power worker maxi digger jest o 35% większy niż znany powerworker i tradycyjne pojazdy do zabawy. Made in germany – marka big jest znana z wysokiej jakości zabawek z tworzywa sztucznego.
MarkaBIG Spielwarenfabrik #ad
ProducentBIG #ad
Wysokość11.81
Długość28.74
Waga6.61
Szerokość12.6
Numer części800055811
Model800055811
Gwarancja2

9. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Big-Bobby-Quad-Racing – pojazd dziecięcy z tajną komorą i wgłębieniem na kolana dla starszych dzieci, obciążenie do 50 kg, wysokość siedziska 27 cm, pojazd ślizgowy dla dzieci od 3 lat

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - 18 cm w przypadku samochodu Big Bobby-Car większe dzieci mogą szybko podjechać za maluchami. Marka big - big jest synonimem wytrzymałości, wytrzymałości i stabilności. Bezpieczna jazda – kierownica bezpieczeństwa z klaksonem, nisko położonym środkiem ciężkości i ergonomicznie ukształtowanymi podpórkami na nogi są wygodne i bezpieczne dla małych i dużych kierowców.

Wysoka powierzchnia siedziska – wysokość siedziska 27 cm w porównaniu do ok. Wspaniałe opony – 4 bardzo szerokie i duże koła z profilem offroad i miękkimi pierścieniami zapewniają dobrą przyczepność i ciche odgłosy jazdy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Wysokiej jakości wyposażenie – quad bobby jest wyposażony w dwa zaczepy holownicze z przodu i z tyłu oraz tajną kieszeń na gumowe misie lub akcesoria. Dokładnie według tych wartości wysokiej jakości produkty są projektowane i produkowane w Niemczech, w Burghaslach.
MarkaBIG Spielwarenfabrik #ad
ProducentBIG #ad
Wysokość18.11
Długość26.77
Waga7.72
Szerokość14.57
Numer części800056410
Model800056410
GwarancjaBrak gwarancji producenta

10. HOMCOM

#ad

Z klaksonem, tworzywo sztuczne, niebieski, New Holland, klasyczny samochód dziecięcy, HOMCOM Samochód ślizgający się dla dzieci, 91 x 29 x 44 cm, metal

#ad
HOMCOM #ad - W zestawie znajduje się widelec i szufla do zabawy na piasku. Dzięki temu przemyślanemu wzornictwu możesz mieć pewność, że Twój skarb zawsze pozostanie "w siodle". Cm, wymiary siedziska: 18 gł. X 29 szer. X 44 wys. X 25 wys. Duża, ale musi być poruszany klasycznie poprzez pchanie, przyczepna kierownica zapewnia idealne trzymanie małych dłoni i umożliwia dziecku swobodne kierowanie kierunkiem.

Wskazówka: potrzebne są dwie baterie AA nie wchodzą w zakres dostawy. Dane produktu: wymiary całkowite: 91 dł. Wygodne w siodełku: siedzisko i oparcie wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zapewniają nie tylko wysoki komfort, ale także chronią zdrowy rozwój kręgosłupa dziecka. Obowiązkowy element dla entuzjastów ruchu! wspaniałe wyposażenie: dzięki wyjątkowemu połączeniu klaksonu, promiennych reflektorów i praktycznej ładowarki z tyłu ten traktor z pedałem przyciąga uwagę małych poszukiwaczy przygód i stanie się ich wiernym towarzyszem ekscytujących przeżyć w piaskownicy! Bezpieczna w podróży: samochód na pedały nie zawiera silnika elektrycznego, co czyni go wyjątkowo bezpiecznym dla małych dzieci.

Atrakcyjny traktor dla dzieci: pozwól swojemu skarbowi odkryć świat zabawy i przygód dzięki naszemu wyjątkowemu ślizgaczowi 2 w 1! Twoje dziecko może ćwiczyć nogi i nauczyć się chodzić z uchwytem przyjaznym dla dzieci. X 17 szer. Od podłoża cm, obciążenie: 25 kg.
MarkaHOMCOM #ad
ProducentMH Handel GmbH #ad
Wysokość17.32
Długość35.83
Waga6.5
Szerokość11.42
Numer częściDE370-173BU3981
Model370-173BU