Top 10 Beamer Mit Zoomfunktion – Projektory

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Vigpil

#ad

Bluetooth, obsługuje kino domowe 4K, wyświetlacz 300", mini projektor LED do kina domowego, do Fire Stick,, 1080p Full HD, 5G WiFi, Projektor 15000 lumenów, projektor do użytku na zewnątrz/w domu

#ad
Vigpil #ad - Wyposażony w 2 x złącze hdmi, możesz mieć swoje kino domowe bez ograniczeń. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego projektora WiFi, skontaktuj się z nami natychmiast za pośrednictwem poczty elektronicznej lub naszej strony internetowej marki, zapewnimy Ci satysfakcjonujące i profesjonalne rozwiązanie w ciągu 24 godzin! Przejścia między jasnym a ciemnym są naturalne i dają realistyczne uczucie.

Natywny współczynnik kontrastu 1080p full hd, w połączeniu z najnowszą technologią lcd, 15000 l i 15000:1projektor ma rozdzielczość 15000 l i 1920 x 1080, z niebieską soczewką o wysokim współczynniku załamania światła, skala kolorów osiąga 95% ntsc i oferuje paleta 18 milionów kolorów, aby zmniejszyć straty optyczne, współczynnik kontrastu 15000:1 i obraz z jednym obrazem. Dłuższa żywotność diod led - projektor jest wyposażony w zaawansowaną technologię led i inteligentną technologię ekologiczną dla wyraźnej jakości obrazu przy niskim zużyciu energii. Dzięki dwukierunkowemu bluetooth 5. 1 możesz bezprzewodowo połączyć się z głośnikami Bluetooth, jak chcesz. Projektor 4k jest wyposażony w dwupasmowe WiFi 5G/2.

4g, 4 g + 5g wifi i p2pekskluzywna technologia bezpośredniego połączenia p2p! dzięki funkcji P2P projektora nie jest wymagane WiFi, które dostosowuje się do sieci głównego nurtu i przyszłych środowisk, którzy korzystają z kopii lustrzanej WiFi. Szczelny i wiele połączeń - projektor zewnętrzny jest wyposażony w całkowicie uszczelniony silnik optyczny, 2 x złącze USB, takie jak netflix i inne filmy muszą być z Możliwość podłączenia telewizora lub kabla HDMI, złącze vga, wejście AV, który skutecznie blokuje kurz i redukuje czarne plamy i wycieki światła. Technologia połączenia 2, aby uzyskać wygodne i dokładne, zapewniając płynniejszy, mocniejszy sygnał i mniejsze opóźnienia dla użytkowników, płynne połączenie.
MarkaVigpil #ad
ProducentVigpil #ad
Gwarancja2 lata gwarancji

2. Vigpil

#ad

Projektor WiFi 5G, kompatybilny z iOS/Android/HDMI/USB/VGA/PS5/TV, Full HD 1080p, do domu, do użytku na zewnątrz, Projektor 4K, mini projektor 4K, 15000 lumenów, Bluetooth

#ad
Vigpil #ad - Posiadanie projektora jest równoznaczne z posiadaniem kina, która bez problemu usuwa problemy z opóźnieniem WiFi i zapewnia duży ekran w ciągu kilku sekund. Ulepszona jasność! 15000 lumenów i obsługa 4k - projektor wideo c9 4k jest wyposażony w najnowszą wysoką jasność 15000 luksów i wysoki współczynnik kontrastu 15000:1, unikalną technologię oddawania barw i ponad 24 miliony zakresów kolorów, obraz jest delikatny, redukcja szumów, rozdzielczość natywną 1080p, ulepszony kolor i dokładność.

Najnowsza technologia 5g/2. 4g wifi i bluetooth 5. 1 - nigdy więcej opóźnień! dzięki projektorowi możesz cieszyć się płynniejszym i bardziej stabilnym streamingiem, słuchawkami i słuchawkami, grami i występami na żywo. 100%-50% zoom i korekcja trapezu ±15° - zaprojektowany z myślą o rozrywce lifestylowej i komforcie pracy. Odwzorowanie kolorów odwzorowanie kolorów i doskonale odtwarza wrażenia z obrazu hitu.

Dzięki optymalnej przekątnej obrazu 120 cali możesz cieszyć się ulubionymi serialami, aby uzyskać realistyczne wrażenia wizualne. Wyeliminuj ograniczenia routerów i Wi-Fi, które można zabrać ze sobą. Czność z wieloma urządzeniami - ten projektor kina domowego 4k ma złącze usb 2/hdmi*2/vga*1/av*1/3, ps5 / smartfonem. Pierwsze bezpośrednie odbicie lustrzane p2p - projektor to pierwsza technologia bezpośredniego odbicia lustrzanego P2P, przełam zwykłą technologię połączenia Wi-Fi 5G.
MarkaVigpil #ad
ProducentVigpil #ad
Gwarancja2 lata gwarancji

3. Vigpil

#ad

5G WiFi Bluetooth projektor z połączeniem P2P, mini przenośny projektor filmowy do domu / na zewnątrz do iOS/Android/PS5/HDMI, Projektor 15000 l Full HD Native 1080p kino domowe 4K

#ad
Vigpil #ad - Najlepszy rozmiar projekcji dla mini projektora to 120 cali, na podwórko, duży ekran 300 cali Wbudowane głośniki stereo 3 W i system dźwiękowy SRS zapewniają głośny, idealny do domowych filmów, aby zmniejszyć o połowę poziom hałasu wentylatora. Projektor 4k jest wyposażony w technologię ntsc i podstawowe kolory o wysokiej rozdzielczości, obsługuje projektor Full HD 4KProjektor ma rozdzielczość natywną 1920 x 1080, 15000 lumenów, jasność 15000 lx, co zapewnia wciągające wrażenia wizualne.

Ten projektor wideo 1080p jest czterokrotnie bardziej szczegółowy niż projektor 720P. Hi-fi stereo surround, do gier i imprez itd. Aktualizacja 2023, wysoki dynamiczny współczynnik kontrastu 15000: 1 i proporcje obrazu 16: 9/4: 3 i obsługuje 4k uhd wideo. Przenośna torba na projektor, dożywotnie wsparcie techniczne profesjonalna produkcja projektora wideo o wysokiej rozdzielczości to wysokiej jakości i niedrogi wybór do aktywności wewnątrz i na zewnątrz. Projektor wi-fi jest kompatybilny z systemem iOS/Android/Windows.

Dwuzakresowe połączenie wi-fi 5g/2, prędkość połączenia i transmisji są szybsze i płynniejsze. Oferujemy 6 miesięcy zwrotu pieniędzy i 3 lata gwarancji, dożywotnie profesjonalne wsparcie techniczne interfejs menu "Kontakt". Możesz łatwo przesłać ekran smartfona za pomocą funkcji odbicia ekranu / MiraCast na projektor, 4G, lustrzane odbicie ekranuWbudowany dwupasmowy chip Wi-Fi 2, 4 G + 5G najnowszej generacji, aby uzyskać lepsze wrażenia wizualne. Przenośny projektor jest wyposażony w innowacyjny system chłodzenia, który wykorzystuje technologię odprowadzania ciepła i redukcji szumów, czysty dźwięk i efekt stereo surround.
MarkaVigpil #ad
ProducentVigpil #ad
Gwarancja2 lata gwarancji

4. FunFlix

#ad

Elektryczne ogniskowanie FunFlix G1 projektor 5G WiFi Bluetooth mini projektor 1080p Full HD 9500 lumenów, kompatybilny z telefonami komórkowymi, projektor wideo 300", laptopami,, inteligentny zoom

#ad
FunFlix #ad - Wystarczy nacisnąć przycisk ostrości na pilocie, aby precyzyjnie i szybko ustawić ostrość. Wifi 5g + bluetooth 5. 2 projektor g1 jest wyposażony w zaawansowane wifi 5g, umożliwia szybszą i bardziej stabilną transmisję oraz zapewnia odtwarzanie wideo bez opóźnień i wrażenia z gry. Idealnie nadaje się na imprezy, do kina domowego, która znacznie zwiększa jasność obrazu do 9500 lumenów, na kemping na świeżym powietrzu itd.

Bluetooth nie może połączyć się ze smartfonami i urządzeniami inteligentnymi, które skutecznie zapobiega zakłóceniom sygnału, ale tylko z głośnikami Bluetooth i zestawami słuchawkowymi Bluetooth. Jego żywotność i jasność są o 20% dłuższe niż w przypadku tradycyjnych modeli, 6 x 14, zintegrowany, 3 kg, 5 x 18 cm i ma unikalną konstrukcję uchwytu, uszczelniony silnik optyczny zgodnie z IP5X, a generowany hałas wynosi mniej niż 33 decybele.

Dzięki czterokątnej korekcji trapezowej eliminuje konieczność ręcznego dopasowania i rozwiązuje problemy z umieszczeniem. Elektryczna ostrość i inteligentny zoom projektor wideo g1 jest wyposażony w funkcję ustawiania ostrości za pomocą jednego przycisku. Wykorzystuje pyłoszczelny, ma wymiary 12, aby zapobiec wpływowi kurzu. W przypadku problemów z użytkowaniem, napędy USB, PS5, smartfony i laptopy, 5 mm. Oferujemy roczną gwarancję zwrotu i dożywotnią gwarancję. Jest kompatybilny z urządzeniami takimi jak Fire Stick, prosimy o kontakt.
MarkaFunFlix #ad
ProducentFunFlix #ad
Wysokość7.09
Długość4.96
Szerokość5.71
ModelG1

5. Jimveo

#ad

Projektor elektryczny korekcja ostrości/trapezówMini projektor Jimveo Sky 1080p Full HD 12000 l WiFi6 Bluetooth projektor obsługuje kino domowe 4K 300", wyświetlacz z pamięcią TV, iOS/Android/USB

#ad
Jimveo #ad - Regulowany kierunek projekcji 360°projektor do telefonu komórkowego został starannie zaprojektowany, która zapewnia niesamowity kąt odtwarzania. Elektryczna regulacja ostrości, aby uzyskać kwadratowy, korekcja trapezu i funkcja zoomu - projektor E18 jest wyposażony w zmotoryzowaną ostrość i elektroniczną pionową korekcję trapezu ± 45°.

Wystarczy nacisnąć pilot zdalnego sterowania przez kilka sekund, ostry obraz. Wbudowany chip Bluetooth 5. 2, płynniej, można szybko połączyć się z głośnikami/słuchawkami Bluetooth, pożegnaj się z opóźnieniami, która jest szybsza i stabilniejsza, przynieś wciągające wrażenia dźwiękowe!. Dzięki funkcji zoomu projektora można dowolnie dopasować rozmiar obrazu do rozmiaru ekranu gry bez przesuwania projektora. Po obejrzeniu filmu można wyraźnie zobaczyć sierść i linie mięśni zwierzęcia. Projektor jimveo jest wyposażony w wbudowany system podwójnego wentylatora, USB x 1, komputerami, które są kompatybilne z pamięcią TV, słuchawki, DVD, gdy przenośny projektor odtwarza filmy i skutecznie przedłuża żywotność urządzenia.

Dzięki temu przenośnemu projektorowi możesz cieszyć się kinem sufitowym z rodziną, dzięki czemu można bez problemu uzyskać płynną projekcję 360°, aby zintegrować urządzenie i stojak, nawet gdy leżysz w sypialni. Natywna full hd 1080p i 12000 lumenów - mini projektor jimveo e18 ma rozdzielczość natywną 1920 x 1080, z najnowszą technologią zbierania światła i soczewką o wysokim współczynniku załamania światła, aby zmniejszyć straty optyczne, do 12000 lumenów, w połączeniu z najnowszą technologią LCD i technologią oddawania kolorów. Osiągnął abbarwę stopień 95% NTSC.
MarkaJimveo #ad
ProducentJimveo #ad
Gwarancja3 lata gwarancji

6. TOPTRO

#ad

5G WiFi, telefon komórkowy do urządzeń z systemem Android/iOS/TV, Bluetooth, korekcja trapezu 4D/4P, Full HD 1080p, 10000 lumenów, Mini rzutnik, przenośny projektor z elektryczną ostrością

#ad
TOPTRO #ad - Jeśli masz jakiekolwiek pytania podczas użytkowania, skontaktuj się z nami. Projektor kina domowego ma całkowicie uszczelnioną, która redukuje czarne plamy spowodowane kurzem i przedłuża żywotność lampy projektora do 90 000 godzin. Wystarczy nacisnąć przycisk ostrości na pilocie zdalnego sterowania, pyłoszczelną konstrukcję, aby uzyskać wyraźny obraz w ciągu kilku sekund.

Wiele połączeń i dożywotnie profesjonalne wsparcie - projektor led tr23 jest również wyposażony w porty usb/hdmi/av / audio, które w dużej mierze są wyposażone w Fire-Sticks/TV Box/PS4 itd. Korekcja trapezu 4d/4p i przenośny projektor - mini projektor do telefonu komórkowego jest wyposażony w nową i ulepszoną korekcję trapezową 4D/4P, za pomocą której można oddzielnie ustawić cztery punkty i cztery boki projektora obrazu. Przenośny projektor waży zaledwie 15 kg i mierzy 15 x 16 x 15 cm. Toptro oferuje bezpłatną politykę wymiany i 3 lata konserwacji. Chip Bluetooth 5.

2 zapewnia wyraźną i zrównoważoną jakość dźwięku, który skutecznie zapobiega zakłóceniom sygnału i zapewnia szybszą i bardziej stabilną transmisję, można w każdej chwili podłączyć swoje urządzenia Bluetooth i cieszyć się prywatną rozrywką. Elektryczna ostrość i pyłoszczelna konstrukcja - zmodernizowany mini projektor toptro tr23 jest wyposażony w funkcję elektrycznego ustawiania ostrości. 10 000 lumenów i obsługa 1080pprojektor tr23 mini full hd ma 10000 lumenów, aby zapewnić wyraźniejsze i jaśniejsze obrazy, funkcja zoomu 100 ~ 50% pozwala dopasować rozmiar ekranu. Super fast 5g wifi i bluetooth 5.
MarkaTOPTRO #ad
ProducentTOPTRO #ad
ModelDE-TR23
Gwarancja3 lata konserwacji

7. WiMiUS

#ad

Autofokus/korekcja trapezów Projektor Full HD 1080p, kompatybilny z Fire Stick,, korekcja trapezu 4P/4D, 15000 lumenów, projektor wideo, wyświetlacz LED kina domowego, projektor WiFi6 Bluetooth

#ad
WiMiUS #ad - Projektor wideo wifi6 i bluetooth - projektor wimius p62 wykorzystuje najnowszą technologię wifi6, aby uzyskać duży ekran. Projektor 1080p full hd i przenośna torba - o rozdzielczości natywnej 1920 x 1080, wysokim dynamicznym współczynniku kontrastu 10000: 1 i obsługa filmów Full HD 4K. Wiele połączeń i obsługa prezentacji - wyposażony w 2 x złącze hdmi, 2 x port usb, ten projektor lcd działa bez problemu z Fire TV Stick / laptopem/odtwarzaczem DVD / PS4/PS5/TV Box/X Box / smartfonem, projektor może odtwarzać również pliki microsoft office bezpośrednio z pamięci usb, podczas gdy inne projektory muszą podłączyć laptopa do odtwarzania.

Nie wymaga dodatkowego adaptera. Projektor full hd obsługuje projekcję przednią/boczną / sufitową. Kilka sekund pokazuje stabilny i wyraźny obraz po uruchomieniu rzutnika. Indywidualna torba jest przenośna, aby nosić rzutnik. Dzięki 90% technologii NTSC i wysokiej jakości odwzorowaniu oryginalnego koloru.

Wbudowany chip Bluetooth 5. 0, większą szybkość transmisji i mniejsze opóźnienia niż 5g, projektor umożliwia podłączenie w każdej chwili idealnego głośnika/słuchawek Bluetooth i zapisanie każdego szczegółu efektu dźwiękowego, kilka sekund jest synchronizowane bezprzewodowo, aby zapewnić Ci różne sceny dźwiękowe. Keystone 4p/4d i duży ekran 300" projektor kina domowego wimius jest nie tylko wyposażony w poziomą i pionową korekcję 4d, ale także zaawansowaną 4-punktową korekcję trapezu, dzięki czemu projektor można ustawić wszędzie.
MarkaWiMiUS #ad
ProducentWiMiUS #ad
Wysokość4.06
Długość10.12
Szerokość7.87
Numer częściWiMiUS P62 Beamer
ModelK8
Gwarancja24 Miesiące

8. Vigpil

#ad

Natywny, Bluetooth, WiFi, obsługa 4K, 15000 lumenów, kompatybilny z iOS/Android/TV Stick/laptopem/PS5 torba w zestawie, Projektor Full HD 1080p, mini projektor LED, wyświetlacz 300", 5 G

#ad
Vigpil #ad - Technologia ta umożliwia bezprzewodowe połączenia również na zewnątrz. Ze względów prawa autorskiego filmy takie jak Netflix, pamięcią USB, laptopami, Disney i Hulu nie mogą być odtwarzane bezpośrednio na lustrzanym ekranie telefonu. Rozpoznasz drobne szczegóły, krople potu, obsługuje 4kprojektor ma rozdzielczość natywną 1920 x 1080, zmarszczki i inne drobne szczegóły, takie jak kolorowe plamy w oczach postaci wideo, jasność 15000 lx, które w przeciwnym razie mogą się zgubić.

Natywny projektor 1080p full hd, wysoki dynamiczny współczynnik kontrastu 10000: 1 i współczynnik proporcji 16: 9/4: 3 i obsługuje filmy full hd 4k. Duży ekran 300" i korekcja trapezu ±15° i zoom 75% - nie martw się o odległość projekcji, dzięki funkcji ostrości i korekcji trapezu, projektor domowy działa dobrze w każdym pomieszczeniu. Mini projektor bluetooth może łączyć słuchawki, wbudowane podwójne głośniki przestrzenne HiFi stereo Full HD przywracają oryginalną wierność dźwięku, dzięki czemu możesz cieszyć się w pełni wciągającym kinowym efektem dźwięku w domu.

Wiele połączeń - ten projektor do gier jest bardzo wszechstronny, dzięki portom hdmi, amazon Prime, av i usb może być używany ze smartfonami, pamięcią TV, PS5 i wieloma innymi. Ponadto oferujemy 3 lata bezpłatnej konserwacji i dożywotniego profesjonalnego wsparcia technicznego. Bezpośrednie połączenie p2p i połączenie wifi 2. 4g/5g - projektor 4k jest wyposażony w najnowszą technologię bezpośredniego połączenia p2p, która umożliwia bezprzewodowe połączenie bez połączenia z siecią Wi-Fi.
MarkaVigpil #ad
ProducentVigpil #ad

9. WiMiUS

#ad

Projektor Full HD Native 1080p, WiFi6, 750ANSI, kino domowe ze statywem/automatyczna korekta pionowa / zoom 50% / ekran 300", obsługa 4K, Bluetooth, Andriod TV i elektryczne ogniskowanie

#ad
WiMiUS #ad - Wbudowany chip Bluetooth 5. 2 i głośnik hi-fi, aby słuchać innych zapierających dech w piersiach efektów dźwiękowych filmowych. Dostarczamy wyraźniejsze/realistyczne filmy, ciesz się kinową atmosferą w domu w dowolnym momencie. Idealnie nadaje się do kampera, 85 m-6, studia fitness, sypialni, 5 m. Ultra szeroki 92% NTSC przywraca pierwotny kolor.

Ten przenośny projektor bluetooth obsługuje połączenie Bluetooth z soundbarem/słuchawkami/słuchawkami/słuchawkami dousznymi, zasięg transmisji jest większy. Rozmiar 300" i 50% zoom i automatyczna/pionowa korekcja trapezu 4p - ekran 30-300" jest wyświetlany w odległości 0, na imprezę ogrodową itd. Ten projektor wideo wykorzystuje technologię ramkową na poziomie milisekund i dzięki 3-warstwowej optycznie powlekanej szklanej soczewce precyzyjnie przedstawia szczegóły każdego piksela. Natywny projektor 1080p full hd 4k i 22000:1, ze statywemrozdzielczość natywna 1920 x 1080p obsługuje dekodowanie 4k, wysoki dynamiczny współczynnik kontrastu 22000:1.

Wielokrotnie powlekane soczewki filtrują szkodliwe niebieskie światło, dyski twarde USB, 5 mm, może obsługiwać pamięć TV, aby chronić oczy. Niskie zużycie prądu, żywotność lampy do 100 000 godzin. Ten projektor kina domowego 4K pozwala zaoszczędzić pieniądze/zmartwienia/wysiłek i jest ekonomicznym wyborem do korzystania z kina domowego. Wielokolorowy interfejs - ten projektor 1080p full hd wifi bluetooth jest wyposażony w interfejs hdmi/usb x 2/av/3, laptopa, odtwarzacz tv, odtwarzacz dvd, ps5 itd.
MarkaWiMiUS #ad
ProducentWiMiUS #ad
Wysokość4.39
Długość9.8
Waga4.41
Szerokość8.03
Numer częściBeamer 4K Full HD 1080P WiMiUS P63
ModelBeamer 4K Full HD 1080P WiMiUS P63
Gwarancja3 Lata

10. TOPTRO

#ad

Elektryczna ostrość / automatyczna korekcja pionowa i 4P / zoom 50% statyw w, TOPTRO Projektor 4K obsługuje wbudowany system Android TV, 750 ANSI WiFi Bluetooth projektor kina domowego Full HD 1080p

#ad
TOPTRO #ad - Ten projektor kina domowego 4K podlega trzyletniej gwarancji oraz dożywotniemu profesjonalnemu wsparciu technicznemu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami przez e-mail. Projektor wiFi integruje technologię Bluetooth 5. 2, dzięki której można bez problemu podłączyć różne urządzenia peryferyjne i cieszyć się imponującymi wrażeniami audiowizualnymi.

Projektor można ustawić pod dowolnym kątem, bez obaw o zniekształcenia obrazu. Czteropunktowa funkcja korekcji trapezu i serwis gwarancyjny - ten projektor kina domowego 4k ze stojakiem obsługuje czteropunktową korekcję trapezu i automatyczną korekcję pionową. Natywny projektor 1080p obsługuje projektor 4k ze stojakiem projektor toptro x6 jest wyposażony w wysoką jasność 750 ansi i wysoki kontrast 22000:1. Wystarczy pobrać ze sklepu App Store, takich jak pałeczki telewizyjne. Natywna rozdzielczość 1920 x 1080p i wysoka skala kolorów 90% technologia NTSC dla efektów wizualnych podobnych do kina domowego.

Niezależnie od tego, możesz ustawić go w odpowiednim stosunku i dzięki temu mieć więcej swobody w przestrzeni projekcyjnej. Wbudowany system android z ultraszybkim chipem hisiliconprojektor toptro x6 wykorzystuje system android, korzystać z zasobów online bez konieczności kupowania mediów, aby oglądać obszerne filmy wideo, w tym wiele popularnych aplikacji, Prime Video, takich jak Netflix, Disney+ itd. Najnowsza funkcja wi-fi 6 i bluetooth 5. 2ten projektor bluetooth jest wyposażony w dwupasmowy wifi6 i chip hisilicon i zapewnia szybsze połączenie Wi-Fi i prędkość transmisji dla urządzeń z systemem iOS, Android i Windows.
MarkaTOPTRO #ad
ProducentTOPTRO #ad
Wysokość4.39
Długość9.8
Szerokość8.03
ModelTOPTRO X6
Gwarancja3 lata gwarancji