Top 10 Bicycle Pump Electric – Sports-Promotions

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. KIMBONNI

#ad

Akumulatorowa, kompresor powietrza, 150 psi, cyfrowy wyświetlacz, również jako latarka, idealna do samochodu,, Elektryczna pompka powietrza, pompka rowerowa, sprężarka powietrza z korpusem aluminiowym

#ad
KIMBONNI #ad - Po osiągnięciu wstępnie ustawionej wartości ciśnienia pompowanie zatrzymuje się automatycznie. Szybkie nadmuchiwanie i przenośny rozmiar - elektryczna pompka rowerowa fivangin jest wyposażona w precyzyjny cylinder ze stopu, dzięki czemu opony mogą być szybko napompowane. Maksymalne ciśnienie nadmuchiwania wynosi 150 psi/10, 3 bara, nie wymaga czasochłonnego ręcznego pompowania.

Niezależny przełącznik steruje jasnymi diodami LED dla optymalnej widoczności w ciemności, aby zapewnić wygodne oświetlenie awaryjne w nocy. Kompaktowa, modna konstrukcja, tylko 46 x 68 x 208 mm. Profesjonalna i bezpieczna obsługa wysokiej jakości - fivangin stara się zapewnić profesjonalną pompkę powietrza doskonałą wydajność. Zabezpieczenie przed przeciążeniem akumulatora, zabezpieczenie przed przeładowaniem, podnapięciem i funkcją monitorowania temperatury.

Może wyświetlać 360 stopni bez martwego kąta, bar, kpa, wyraźnie pokazuje 4 różne jednostki Psi, kg / cm² i może przełączać 5 trybów pompowania za pomocą jednego przycisku. W zakres dostawy wchodzi młotek bezpieczeństwa, piłek, motocykli, który nadaje się do sytuacji awaryjnych na świeżym powietrzu. Unikaj ukrytego niebezpieczeństwa zbyt wysokiego lub zbyt niskiego ciśnienia w oponach. Akumulator jest szybko i wygodnie ładowany za pomocą złącza typu C. Nadaje się do pompowania rowerów, poduszek powietrznych, samochodów itd.
MarkaKIMBONNI #ad
ProducentKIMBONNI #ad
Numer części774049282016

2. Grapsa

#ad

Torba na pompkę rowerową Bosch mini kompresor EasyPump. pudełko do przechowywania, adapter do wentylu Presta tylko skrzynka do, kabel USB, adapter objętościowy, igła do piłki, torba transportowa

#ad
Grapsa #ad - Można je łatwo przenosić w każdej chwili lub powiesić na ścianie, motocykle, piłki i małe zabawki wodne. Kolor torby rowerowej na pompkę odpowiada kolorowi akumulatorowej pompy rowerowej. Mocny i gładki zamek błyskawiczny ułatwia wyjmowanie mini kompresora i zapewnia szczelną ochronę kompresora akumulatora. Elektryczna pompka rowerowa umożliwia przechowywanie maszyny i akcesoriów w przenośnym miejscu, takich jak kabel USB, adapter głośności, igła do piłki, mini sprężarki EasyPump i dołączonych akcesoriów, dzięki czemu w każdej chwili można znaleźć potrzebne akcesoria.

Torba na pompkę powietrza: pompka elektryczna nadaje się do pompki rowerowej bosch, wentylator presta itd. Atwa do przenoszenia: sprężarka akumulatorowa jest kompaktowa i lekka, z mocną linką ręczną. Tylko pudełko. Jedyny w swoim rodzaju wygląd: rowkowany kształt walizki z pompką idealnie pasuje do akumulatora pompki, co skutecznie zmniejsza tarcie i wibracje sprężarki powietrza w torbie elektrycznej, dzięki czemu Twoje narzędzie Bosch jest podwójnie chronione.

Pompę bosch easy można zabrać ze sobą zawsze i wszędzie. Wytrzymała torba na pompkę powietrzną z akumulatorem: uchwyt do przechowywania rowerowej pompy powietrza wykonany jest z wysokiej jakości materiału, który jest pyłoszczelny i odporny na upadki oraz może w najlepszy sposób chronić Twoją elektryczną pompkę rowerową i w ten sposób wydłużyć jej żywotność. Torba rowerowa z pompką powietrza jest mała i kompaktowa, można ją łatwo włożyć do plecaka i nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Możesz łatwo nosić pompkę rowerową, rowery, 5 x 10, 5 cm.
MarkaGrapsa #ad
ProducentGrapsa #ad
Waga0.31
Numer częścieasy pump-gs0728
Modeleasy pump-gs0728

3. LEXIN

#ad

Samochodu, wózka inwalidzkiego, skutera, 10,3 bar, motocykla, LEXIN P5 elektryczna pompka powietrza, sprężarka akumulatorowa, piłek, 5000 mAh, przenośna pompka do opon do roweru

#ad
LEXIN #ad - Waga: 500 g. Lexin oferuje 7 x 24 godzin niemieckiej obsługi klienta i roczną gwarancję. Maksymalne ciśnienie robocze pompy powietrza LEXIN P5 obejmuje solidne ciśnienie 10, skuterowych i motocyklowych oraz piłek. Idealna w podróży: mała i lekka pompka powietrza. Po podłączeniu do mierzonego artykułu LEXIN P5 wyświetli aktualną wartość ciśnienia powietrza.

Akumulatorowa pompka powietrza: w zakres dostawy wchodzi wąż z zaworem samochodowym i adapterem presta i igła do piłki do pompowania opon rowerowych, którzy mogą napełniać swoją oponę w pozycji siedzącej. Inteligentna sprężarka z funkcją automatycznego zatrzymania: sprężarka lexin p5 posiada 5 różnych wstępnie ustawionych trybów ciśnienia powietrza. Bezpłatna usługa wymiany jest oferowana w okresie gwarancyjnym, 25 x 10, 79 x 5, jeśli wystąpi problem z jakością produktu. Bardzo poręczny i nadaje się do zabrania w podróż.

Tryb automatyczny, rowerowy, motocyklowy, piłkowy i tryb dostosowywania.4 w 1: lexin p5 może być używany jako elektryczna pompa powietrza, tester sprężonego powietrza, lampa kieszonkowa i powerbank. Duża bateria 5000 mah: przy pełnym naładowaniu kompresor lexin p5 może napompować opony rowerowe 24 razy, opony samochodowe 13 razy lub napompować piłkę 70 razy. Wiatło led pomaga pompować w ciemnym otoczeniu. Dzięki tej funkcji pompa zatrzymuje się automatycznie po osiągnięciu wstępnie ustawionego ciśnienia.
MarkaLEXIN #ad
ProducentLEXIN #ad
Wysokość1.5
Długość6.4
Waga1.1
Szerokość2.7
Numer częściLEXIN-P5
ModelLX-P5
Gwarancja2 lata gwarancji

4. Feolaviy

#ad

Przenośna sprężarka z cyfrowym wyświetlaczem LCD Pressure czarna, Elektryczna pompka powietrza – akumulatorowa, 7500 mAh, kompresor, 150 psi, akumulator

#ad
Feolaviy #ad - Szybkie nadmuchiwanie 2, elektryczna pompa powietrza z wydajnym silnikiem, osiąga prędkość obrotową do 21 000 obr. Min, 5 razy: nasza przenośna sprężarka powietrza, co może wynosić 29-36 psi lub 0 pompowania w ciągu zaledwie 1 minuty. Ten produkt dodaje dodatkowe przedłużenie nadmuchiwanej rury, w tym zasilanie bezprzewodowe i DC 12 V dla elektronicznego niedopałki papierosa, o 16 cm dłuższej niż tradycyjne modele, jest bardziej przenośny w obsłudze.

Akumulatorowa pompka powietrza 7800 mah o dużej pojemności akumulatora: nasza elektryczna pompka powietrza jest wyposażona w wydajny akumulator 7800 mAh i nigdy nie musisz się martwić, że akumulator się wyczerpie, gdy opona zostanie ponownie napompowana. Wyposażona w ultrajasne światło led z 3 trybami normalny/SOS/miganie, ustawiona wartość zatrzymuje się automatycznie, aby spełnić różne wymagania dotyczące nadmuchiwanych produktów. Na co czekasz? kup dętki do opon dwa w 1 i poczuj komfort pompowania opon na biegun końcowy! Wskazówka: hałas wytwarzany przez elektryczną pompę powietrza wynosi około 85 decybeli, co odpowiada hałasowi wytwarzanego przez ten sam typ elektrycznej pompy powietrza na rynku, co jest normalne.

Mobilna pompa energetyczna: ale to jeszcze nie wszystko – ta elektryczna pompka powietrza może być również używana jako mobilne zasilanie, dzięki czemu można ją ładować w podróży. Przenośna do użytku na zewnątrz: ta mini sprężarka jest ponadto wyposażona w 1 igłę do piłki, co czyni ją idealnym narzędziem do rowerów, 2 dysze powietrzne i 1 dmuchaną francuską dyszę, piłek i kółek do pływania. Wskaźnik ciśnienia w oponach: ta elektryczna pompa powietrza może jednocześnie wyświetlać istniejące ciśnienie w oponach i wstępnie ustawione ciśnienie w oponach, tryb pamięci, aby ustawić tryb nadmuchiwania rower/samochód/piłka, bar, kPA i KG/CM², co jest łatwiejsze w obsłudze; sprężarka akumulatorowa jest wyposażona w 4 jednostki ciśnienia powietrza: PSI, aby spełnić różne wymagania.
MarkaFeolaviy #ad
ProducentFeolaviy #ad
Wysokość6.34
Długość2.56
Szerokość1.89
Numer części1226-caraotu-A09001

5. Xiaomi

#ad

Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S 35115

#ad
Xiaomi #ad - Wyposażony w cyfrowy wyświetlacz do wyświetlania poziomu ciśnienia i ustawionego trybu. Wydajne i precyzyjnie regulowane ciśnienie do 150 psi zapewnia optymalne napełnianie opon rowerowych, motorowych, samochodowych i piłek. 5 różnych wstępnie ustawionych trybów ciśnienia powietrza. Dzięki kompaktowej konstrukcji idealny towarzysz w podróży. Szybkie i nieskomplikowane ładowanie przez interfejs USB typu C w czasie krótszym niż 3 godziny.
MarkaXiaomi #ad
ProducentXiaomi #ad
Wysokość1.77
Długość4.88
Waga1.06
Szerokość2.8
Numer częściMJCQB05QJ
ModelMJCQB05QJ
Gwarancja24 miesiące ustawowej gwarancji

6. QiCYCLE

#ad

Cyfrowa sprężarka akumulatorowa, motocykli,, QiCYCLE Elektryczna pompa powietrza, do pompowania opon do samochodów, przenośna sprężarka powietrza z oświetleniem LED, 150 psi, bardzo precyzyjna

#ad
QiCYCLE #ad - W pełni naładowany inflator może pracować nieprzerwanie do 35 minut i napompować 5 pustych opon 175/70 R14. Użytkownik może odczytać ciśnienie w oponach w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu. Wąż powietrza jest wykonany z "gumy + nylonowej plecionej gumy", może utrzymać wysokie ciśnienie powietrza do 250 psi.

Automatycznie zatrzymuje się po osiągnięciu wstępnie ustawionej wartości ciśnienia w oponach. Qicycle inflator może pracować dłużej i nie musi się zatrzymywać na przerwie. Qicycle inflator jest łatwy do nadmuchania ciśnienia powietrza do 150 psi. 5 wstępnie ustawionych trybów i złącze ładowania typu c - inflator qicycle ma podświetlany wyświetlacz hd lcd i 5 wstępnie ustawionych trybów ciśnienia w oponach. Ponadto posiada funkcję powerbanku w sytuacjach awaryjnych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Wydajny silnik i szybka prędkość nadmuchiwania - wbudowany super silnik o mocy 120 w, który jest bardziej odporny na wysokie temperatury i częste tarcie. 12-miesięczna gwarancja bez zmartwień qicycle oferuje 12 miesięcy gwarancji i 7 × 24 godziny obsługi klienta. Złącze ładowania typu C ułatwia ładowanie. Przy prędkości nadmuchania 35 l/min napompowanie opony samochodowej trwa zaledwie 60 sekund od 2, a pompowanie w zakresie od 0 do 2, w połączeniu z tłokiem cylindra z materiału teflonowego, 5 bar opony 175/70 R14, 0 do 2, 5 bara trwa mniej niż 5 minut.
MarkaQiCYCLE #ad
ProducentQiCYCLE #ad
Wysokość2.52
Długość7.87
Waga1.87
Szerokość2.52
Numer częściQJCQBP1

7. PARKVISION

#ad

Pompowanie opon do samochodu,, akumulatorowa, 150 psi, przenośna sprężarka akumulatorowa z oświetleniem LED, pompka rowerowa, podwójne tryby ładowania, PARKVISION Elektryczna pompka powietrza 7500 mAh

#ad
PARKVISION #ad - Tryb podwójnego zasilacza umożliwia łatwe ładowanie za pomocą praktycznego interfejsu typu C i kabla interfejsu zapalniczki samochodowej. Wielofunkcyjne inteligentne użytkowanie: wartość ciśnienia w czasie rzeczywistym i wstępnie ustawiona wartość ciśnienia są wyświetlane jednocześnie, piłek do koszykówki, wyświetlacz LCD do łatwego odczytu druku w ciemności.

Gdy objętość napełnienia osiągnie ustawioną wartość, aby uniknąć przepompowania. Praktyczny i wydajny przenośny kompresor powietrza: ta pompka powietrza jest kompaktowa 17 x 7, 1 x 6, 5 cm i wydajna z wbudowanym akumulatorem o dużej pojemności 7500 mAh. Nasza pompka jest dostarczana z różnymi dyszami i idealnie nadaje się do samochodów, rowerów, wózków inwalidzkich, skuterów elektrycznych, piłek nożnych i wielu innych przedmiotów, motocykli, ale również jako powerbank do telefonu komórkowego i jako latarka z oświetleniem. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie na stronie ze szczegółami zamówienia "Skontaktuj się ze sprzedawcą" lub skontaktować się z nami za pośrednictwem e-maila w podręcz.

Silikonowy wąż inflacyjny zapobiegający oparzeniom, nasze przyłącze do węża inflacyjnego zostało wyposażone w silikon oparzeniowy, bezprzewodowa pompa do pompowania opon: w przeciwieństwie do innych stylów dostępnych na rynku, który po nadmuchaniu może szybko schłodzić i zapewnić ochronę przed poparzeniem. Wskazówka: kliknij na "przycisk U", kPA, aby wybrać żądany tryb. Przytrzymaj przycisk "u", bar, pompa powietrza wyłącza się automatycznie, aby wybrać żądaną jednostkę. Wspaniały wybór na prezent dla przyjaciół i rodziny! Oferujemy 24-godzinną obsługę klienta.
MarkaPARKVISION #ad
ProducentPARKVISION #ad
Wysokość2.56
Długość6.69
Waga0.39
Szerokość2.76
Numer częściTF-008
Gwarancja12 Miesięcy

8. Neakhmer

#ad

Pompka powietrza z manometrem, ładowana, motocykla, elektryczna sprężarka, mini pompka do opon, Przenośna sprężarka powietrza, pompka rowerowa 140 psi, do samochodu, piłek,, 12 V, 6000 mAh, roweru

#ad
Neakhmer #ad - Jest również dostarczany z wytrzymałą torbą nylonową, w której można wygodnie przechowywać i transportować inflator. Automatyczne zatrzymywanie i wbudowana funkcja pamięci: 4 opcjonalne jednostki psi, pompa wyłącza się automatycznie, kg/cm2. Pompkę do opon można bez problemu używać również w ciemności.

Wspaniały wybór na prezent dla przyjaciół i rodziny. Rozwiązaliśmy jednak te błędy konstrukcyjne, że można używać pompki do opon tylko wtedy, które obsługują tylko prąd akumulatora, oznacza, gdy bezprzewodowa pompa powietrza jest wyłączona, można ją podłączyć do gniazda zapalniczki samochodowej w celu uzyskania prądu i bezpośrednio napompować opony samochodowe należy zachować napięcie, jest to naprawdę awaryjna pompka do opon. Wskazówka: kliknij przycisk "Loop", bar, aby wybrać żądaną jednostkę. Narzędzia samochodowe i motocyklowe, AIR PUMP, narzędzia do opon i kół, akcesoria samochodowe i motocyklowe, pompki powietrza.

Wydajna, mini pompka do opon, rowery, 9 x 5 cm, koła do pływania, opony motocyklowe, tylko 598 g. Pompka do opon z cyfrowym manometrem i światłem: ta sprężarka powietrza jest wyposażona w jasny ekran lcd. Ta bezprzewodowa pompa do opon jest również wyposażona w funkcję SOS i oświetlenia, aby wspierać Cię w sytuacjach awaryjnych. 150 psi 10, nadmuchiwane zabawki i inne nadmuchiwane produkty w ciągu kilku minut.
MarkaNeakhmer #ad
ProducentNeakhmer #ad
Wysokość1.97
Długość6.3
Waga1.19
Szerokość2.36

9. TOPUMP

#ad

TOPUMP Elektryczna pompka rowerowa TP100, przenośna akumulatorowa pompka do roweru z wyświetlaczem LED, bezprzewodowa sprężarka rowerowa do samochodu, roweru,, automatyczne wyłączanie, 150 psi

#ad
TOPUMP #ad - Należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim, aby uniknąć uszkodzeń produktu spowodowanych nieprawidłową obsługą. Praktyczna i lekka: elektryczna pompka rowerowa topump tp100 to wszystko, nie potrzebujesz dodatkowych akcesoriów. Dzięki zintegrowanemu wężowi powietrza, idealnie nadaje się do przechowywania w plecaku, który można łatwo schować, torbie, czego potrzebujesz, bagażniku rowerowym lub konsoli samochodowej.

Oferujemy roczną usługę wymiany lub naprawy. Doskonała obsługa klienta: elektryczna pompka powietrza z możliwością ponownego ładowania jest kompatybilna z zaworami Schrader i Presta. Akumulatorowa pompka rowerowa waży tylko 400 g i ma kompaktową konstrukcję, aby napompować opony zawsze i wszędzie. Precyzyjne i inteligentne pompowanie: wskaźnik led elektrycznej pompy rowerowej z akumulatorem jest łatwy do odczytania i wyraźnie pokazuje aktualną wartość ciśnienia podczas użytkowania.

Wszechstronna i z 5 inteligentnymi trybami: bezprzewodowa sprężarka akumulatorowa firmy topump oferuje 4 wstępnie ustawione tryby samochód, motocykl, koszykówka i tryb niestandardowy. Wydajny silnik zapewnia szybkie pompowanie – 8 minut dla opon samochodowych, opon samochodowych, ciężarówek, materacy lub pontonów. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zintegrowane diody led idealnie nadają się do pompowania opon przy słabym oświetleniu lub w sytuacjach awaryjnych.
MarkaTOPUMP #ad
ProducentTOPUMP #ad
Wysokość1.52
Długość6.32
Waga0.9
Szerokość2.89
Numer częściA12
ModelTP100
Gwarancja1 rok gwarancji

10. QICYCLE

#ad

Elektryczna pompka rowerowa, QiCYCLE N3 przenośna sprężarka powietrza, Autostop, mini kompresor Easy Pump, 150 PSI, akumulator 18,5 Wh, 10,3 bar, 2,5 Ah

#ad
QICYCLE #ad - Qicycle oferuje kompleksową 12-miesięczną gwarancję i obsługę klienta 24/7 na Twoje pytania. Aktualny nadruk jest widoczny na wyświetlaczu. Oświetla zawór i miga w sytuacji awaryjnej. Szybkie i precyzyjne nadmuchiwanie: przenośny elektryczny kompresor n3 firmy qicycle oferuje imponującą wydajność i szybko i precyzyjnie pompuje opony rowerowe, motocyklowe, samochodowe i sportowe.

W pełni naładowany inflator może pracować nieprzerwanie przez 30 minut i napompować dwie puste opony 205/55 R16. Duża pojemność baterii i bezpieczeństwo: dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu 2 x 2500 mah 18, 5 wh i płycie bms dla podwójnej ochrony IC ładowania i ochrony MOSFET, ulepszona wersja zapewnia dłuższy czas pracy bez przerw. Nie wymaga ręcznego ustawiania – wystarczy wybrać żądany tryb i jednostkę PSI lub BAR. 6 wstępnie ustawionych trybów i automatyczne wyłączanie: qicycle n3 oferuje 6 wstępnie ustawionych trybów nadmuchiwania, rower, motocykl, piłkę, w tym samochód, pozycję ciśnieniową i profesjonalistę.

Aktualne ciśnienie powietrza jest wyświetlane w czasie rzeczywistym. Kompaktowy i lekki: waga zaledwie 0, 45 kg i wymiary 123, 5 x 74 x 45 mm sprawiają, że inflator jest wyjątkowo przenośny i idealny w podróży. Cyfrowy czujnik ciśnienia powietrza zapewnia dokładność ± 1 psi. Osiąga ciśnienie do 150 psi i jest kompatybilny ze wszystkimi standardowymi zaworami. Automatyczne wyłączanie po osiągnięciu ustawionego ciśnienia w oponach zapewnia bezpieczeństwo i wygodę.
MarkaQICYCLE #ad
ProducentQiCYCLE #ad
Wysokość4.84
Długość2.91
Waga0.94
Szerokość1.77
Numer częściQJCQBN3