Top 10 Bügelperlen Platten Groß – Koraliki do prasowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Hama Perlen

#ad

Kreatywna zabawa dla dużych i małych, Hama Perlen 8543 koraliki do prasowania, puszka z ok. 1400 kolorowymi perłami Maxi do majsterkowania o średnicy 10 mm w jednolitej mieszance 2

#ad
Hama Perlen #ad - Zawiera perły w rozmiarze maxi o średnicy 10 mm, są one zalecane do majsterkowania z małymi dziećmi od 3 lat, prasowanie powinno zająć się osobą dorosłą.

Oryginalne koraliki do prasowania Hama i akcesoria są wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego nie zawiera plastyfikatorów, takich jak BPA i ftalany. Puszka o pojemności ok. Koraliki do majsterkowania mają wszechstronne zastosowanie i nadają się do produkcji obrazów pikseli, małych figurek lub do wkładania, szycia i nawlekania. Rękodzieło z koralikami wspiera koncentrację, motorykę precyzyjną i kreatywność w zabawny sposób. 1400 kolorowych koralików do prasowania w siedmiu różnych kolorach podstawowych.
MarkaHama Perlen #ad
ProducentHama #ad
Wysokość8.27
Długość4.53
Szerokość4.53
Numer części8543
Model10.8543

2. Hama Perlen

#ad

Hama Perlen 8540 koralików do prasowania, kreatywna zabawa dla dużych i małych, puszka z ok. 1400 perłami do majsterkowania Maxi o średnicy 10 mm w mieszance 1

#ad
Hama Perlen #ad - Rękodzieło z koralikami wspiera koncentrację, motorykę precyzyjną i kreatywność w zabawny sposób. Puszka o pojemności ok. Oryginalne koraliki do prasowania Hama i akcesoria są wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego nie zawiera plastyfikatorów, takich jak BPA i ftalany.

1400 kolorowych koralików do prasowania w siedmiu różnych kolorach podstawowych. Koraliki do majsterkowania mają wszechstronne zastosowanie i nadają się do produkcji obrazów pikseli, małych figurek lub do wkładania, szycia i nawlekania. Zawiera perły w rozmiarze maxi o średnicy 10 mm, są one zalecane do majsterkowania z małymi dziećmi od 3 lat, prasowanie powinno zająć się osobą dorosłą.
MarkaHama Perlen #ad
ProducentHama #ad
Wysokość8.27
Długość3.54
Waga0.02
Szerokość3.94
Numer części8540
Model8540
Gwarancja24 Miesięcy

3. Hama Perlen

#ad

Kreatywna zabawa dla dużych i małych, przezroczyste, zestaw 2 sztuk do prasowania Maxi koraliki o średnicy 10 mm, Hama Perlen 8263 Płytki na długopisy, motywy kwadratu i koła

#ad
Hama Perlen #ad - Rękodzieło z koralikami wspiera koncentrację, motorykę precyzyjną i kreatywność w zabawny sposób. Oryginalne koraliki do prasowania Hama i akcesoria są wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego nie zawiera plastyfikatorów, takich jak BPA i ftalany.

Koraliki do majsterkowania mają wszechstronne zastosowanie i nadają się do produkcji obrazów pikseli, małych figurek lub do wkładania, szycia i nawlekania. Zestaw 2 płyt wtykowych z motywami kwadratu i okręgu w kolorze przezroczystym. Nadaje się do pereł w rozmiarze maxi o średnicy 10 mm, są one zalecane dla małych dzieci od 3 lat, prasowanie powinno zająć się osobą dorosłą.
MarkaHama Perlen #ad
ProducentHama #ad
Wysokość0.39
Długość10.63
Szerokość7.28
Numer części8263
Model8263
GwarancjaGwarancja ustawowa

4. Hama Perlen

#ad

Hama Perlen 202-67 koralików do prasowania w wiaderku nr 202 z ok. 10 000 kolorowych koralików Midi o średnicy 5 mm i 4584 duże płytki na długopisy zestaw 4 szt. do koralików do prasowania midi o średnicy 5 mm

#ad
Hama Perlen #ad - Produkt 2: 4-częściowy zestaw dużych płytek z motywami delfina, smoka, konika morskiego i małej żaby w kolorze białym. Produkt 2: majsterkowanie z koralikami wspomaga koncentrację, motorykę precyzyjną i kreatywność w zabawny sposób.

Produkt 2: nadaje się do koralików o średnicy 5 mm, zalecane do majsterkowania z dziećmi od 5 lat, prasowanie powinno być osobą dorosłą. Produkt 1: zawiera perły w rozmiarze midi o średnicy 5 mm, są zalecane do majsterkowania z dziećmi od 5 lat, prasowanie powinno przejmować osoba dorosła. Produkt 1: koraliki do majsterkowania mają wszechstronne zastosowanie i nadają się do tworzenia obrazów pikseli, małych figurek lub do wtykania, szycia i nawlekania.

Produkt 2: koraliki do majsterkowania mają wszechstronne zastosowanie i nadają się do tworzenia obrazów pikseli, małych figurek lub do wtykania, szycia i nawlekania. Produkt 1: praktyczne wiadro o pojemności ok. Produkt 1: majsterkowanie z koralikami wspomaga koncentrację, motorykę precyzyjną i kreatywność w zabawny sposób. 10 000 kolorowych koralików do prasowania w 22 różnych kolorach podstawowych.
MarkaHama Perlen #ad

5. Hama Perlen

#ad

Czworokąt, okrągłe, Hama 4552, opakowanie blistrowe duże płyty, 4 sztuki, serce

#ad
Hama Perlen #ad - Hama płytki ołówkowe z koralikami. Kształty: koło, serce, czworokąt i sześciokątny. Do koralików do prasowania midi: średnica 5, 0 mm. Kolor: biały. Nadaje się dla dzieci od 5 lat.
MarkaHama Perlen #ad
ProducentDAN Import #ad
Wysokość0.39
Długość10.83
Waga0.5
Szerokość6.89
Numer części4552
Model4552

6. Hama Perlen

#ad

Kreatywne rękodzieło dla dużych i małych, Hama Perlen 3414 zestaw prezentowy świecący w nocy z ok. 1500 koralików do prasowania Midi o średnicy 5 mm, w zestawie papier do prasowania, szablon z motywem i 3 płytami na długopisy

#ad
Hama Perlen #ad - Oryginalne koraliki do prasowania hama i akcesoria są wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego nie zawierają plastyfikatorów, takich jak BPA i ftalanów.

Zestaw upominkowy z ok. Koraliki do majsterkowania mają wszechstronne zastosowanie i nadają się do tworzenia obrazów pikseli, małych figurek lub do wtykania, szycia i nawlekania. Rzemiosło z koralikami wspomaga koncentrację, motorykę precyzyjną i kreatywność w zabawny sposób. 1500 świecących pereł, papier do prasowania i trzy płytki okrągłe, szablon z motywem, kwadrat i gwiazda. Zawiera perły w rozmiarze midi o średnicy 5 mm, są zalecane do majsterkowania z dziećmi od 5 lat, prasowanie powinno przejmować osoba dorosła.
MarkaHama Perlen #ad
ProducentHama #ad
Wysokość0.39
Długość9.45
Waga0.5
Szerokość5.91
Numer części10.3414
Model103414
Gwarancjaustawowa gwarancja producenta

7. Hama Perlen

#ad

Puszka z ok. 600 kolorowymi perłami maxi o średnicy 10 mm w pastelowej mieszance, kreatywna zabawa dla dużych i małych, Hama Perlen 8571 koraliki do prasowania

#ad
Hama Perlen #ad - Rękodzieło z koralikami wspiera koncentrację, motorykę precyzyjną i kreatywność w zabawny sposób. Oryginalne koraliki do prasowania Hama i akcesoria są wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego nie zawiera plastyfikatorów, takich jak BPA i ftalany.

Koraliki do majsterkowania mają wszechstronne zastosowanie i nadają się do produkcji obrazów pikseli, małych figurek lub do wkładania, szycia i nawlekania. Zawiera perły w rozmiarze maxi o średnicy 10 mm, są one zalecane do majsterkowania z małymi dziećmi od 3 lat, prasowanie powinno zająć się osobą dorosłą. 600 kolorowych koralików do prasowania w pastelowej mieszance w sześciu różnych kolorach. Puszka o pojemności ok.
MarkaHama Perlen #ad
ProducentHama #ad
Wysokość3.94
Długość4.33
Waga0.66
Szerokość4.33
Numer części8571
Model8571

8. Smowo

#ad

Płytkami wtykowymi i akcesoriami – XXL pudełko do majsterkowania – idealna zabawka urodzinowa, Smowo® Zestaw 10 000 koralików do prasowania wraz z 15 kolorami

#ad
Smowo #ad - Duża zawartość pakietu – 10 000 wysokiej jakości koralików do prasowania o średnicy 5 mm, posortowane kolorystycznie – 2 duże, kwadratowe płytki na długopisy – 1 mała, okrągła płyta z koralikami do prasowania – 5 pałeczek – 3 sztuki papieru do prasowania. Zabawa z majsterkowania dla dużych i małych – zestaw koralików do prasowania w pudełku prezentowym idealnie nadaje się jako prezent na urodziny dziecka, czy dla dziewczynki czy chłopca, na wakacjach i do majsterkowania dla dorosłych – świetna zabawa również na Boże Narodzenie i Wielkanoc – niezależnie od tego, dzieci go pokochają.

1100% gwarancji zwrotu pieniędzy – ufamy jakości naszych materiałów rzemieślniczych – jeśli nie jesteś zadowolony z zestawu koralików do prasowania lub nie jest on kompatybilny, zwrócimy Ci cenę zakupu. 15 wspaniałych kolorów – w zestawie znajdują się następujące koraliki do prasowania: 1000 x biały, pomarańczowy, 800 x czerwony, 800 x niebieski, 1000 x czarny, 800 x ciemnozielony, 800 x fioletowy, różowy, 800 x żółty, 800 x pomarańczowy, 800 x brązowy, 800 x różowy, 800 x jasnozielony, 800 x neonowy koralik w 4 kolorach żółty, Zielony.

Szablony i instrukcja obsługi – nasze samodzielnie stworzone szablony z motywami wraz z instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim można bezpłatnie pobrać i wydrukować – wiele kolorowych szablonów koralików do prasowania można umieścić pod przezroczystymi szablonami – płytami.
MarkaSmowo #ad
ProducentSmowo #ad
Numer częściSWEMNED
ModelSMW-840

9. Hama Perlen

#ad

W zestawie papier do prasowania, szablony z motywami i 2 płytkami na długopisy, kreatywna zabawa, Hama Perlen 8713 pudełko prezentowe z ok. 900 kolorowymi perłami do prasowania Maxi o średnicy 10 mm

#ad
Hama Perlen #ad - Oryginalne koraliki do prasowania Hama i akcesoria są wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego nie zawiera plastyfikatorów, takich jak BPA i ftalany. Rękodzieło z koralikami wspiera koncentrację, motorykę precyzyjną i kreatywność w zabawny sposób.

Zawiera perły w rozmiarze maxi o średnicy 10 mm, są one zalecane do majsterkowania z małymi dziećmi od 3 lat, prasowanie powinno zająć się osobą dorosłą. 900 kolorowych koralików do prasowania w różnych kolorach, papier do prasowania, szablon z motywem, instrukcja może nie być dostępna w języku polskim i płytki wtykowe, motyl i koń. Zestaw prezentowy o wymiarach ok. Koraliki do majsterkowania mają wszechstronne zastosowanie i nadają się do produkcji obrazów pikseli, małych figurek lub do wkładania, szycia i nawlekania.
MarkaHama Perlen #ad
ProducentHama #ad
Wysokość1.57
Długość16.54
Waga1.85
Szerokość10.24
Numer części10.8713
Model10.8713

10. Smowo

#ad

Kreatywny zestaw koralików, 1000 sztuk, Smowo® Duże koraliki do prasowania 10 mm, 6 pastelowych kolorów XL, dla dzieci od 3 lat

#ad
Smowo #ad - Pasuje do naszych płyt wtykowych – koraliki do prasowania można idealnie łączyć z naszym zestawem płytek do prasowania – płyty do koralików o wielkości 10 mm wszystkich marek mogą być używane do majsterkowania. Dla dzieci od 3 lat – nasza mieszanka koralików do prasowania została zaprojektowana specjalnie dla małych artystów od 3 lat – wspomaga rozwój motoryki precyzyjnej i zwiększa koncentrację i kreatywność w zabawny sposób – idealne narzędzie do majsterkowania, aby rozwijać wyobraźnię Twojego dziecka! Szablony i instrukcja obsługi – nasze samodzielnie stworzone szablony motywów wraz z instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim można bezpłatnie pobrać i wydrukować – wiele kolorowych szablonów koralików do prasowania można umieścić pod przezroczystymi płytkami wtykowymi.

Duża zawartość opakowania – 1000 wysokiej jakości koralików do prasowania o średnicy 10 mm w 6 pastelowych kolorach – żółty, czerwony, niebieski, fioletowy, zielony i różowy – kreatywna zabawa dla trzyletnich małych dzieci z koralikami XXL Jumbo.

Zabawa z majsterkowania dla dużych i małych – zestaw koralików do prasowania idealnie nadaje się jako prezent na urodziny dziecka, na wakacjach lub do majsterkowania w międzyczasie – świetna zabawa również na Boże Narodzenie i Wielkanoc – niezależnie od tego, czy dla dziewczynki czy chłopca, dzieci go pokochają.
MarkaSmowo #ad
ProducentSmowo #ad
Waga1.15
Numer częściSKU-SMW-860
ModelSKU-SMW-860