Top 10 Harness Damen Braun – Rękawiczki kostiumowe dla dorosłych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. iEFiEL

#ad

Steampunk, pasek na ramię, zbroja na karnawał, akcesoria do kostiumu cosplay, brązowy, gotycki, ochrona ramion, ze skóry PU, iEFiEL Uprząż w stylu vintage

#ad
iEFiEL #ad - Męskie i damskie getry na rękę, poliuretan, punk, gotyckie, regulowany pasek na ramię, akcesoria do kostiumu. Wyprodukowano z wysokiej jakości poliuretanu i metalu, wygodne i trwałe.

Idealnie nadaje się do odgrywania ról, klubu nocnego, cosplay, kostiumy średniowieczne, na imprezy Halloween, rave, rekwizyty itp. X szer. Ok. 46 cm/18 cali. 36 x 29 cm/14 x 11 cali pasek na rękę: Długość całkowita ok. Rozmiar: pancerz na ramię dł. Metalowe zapięcie na klamrę do dopasowania rozmiaru, rozmiar uniwersalny dla większości mężczyzn i kobiet. Zaprojektowane z pojedynczymi pancerzami na ramiona, ozdobione nitami.
MarkaiEFiEL #ad
Numer części10099544-10097720-DE
ModelefeDE1009954410097720

2. CHICTRY

#ad

Br?zowy A, zbroja, kostium Cosplay, uprząż na klatkę piersiową, mankiet na ramię z metalowymi nitami, steampunk, CHICTRY Uniseks gotycki pasek na ramię ze skóry PU

#ad
CHICTRY #ad - 46 eu. Idealny do odgrywania ról, na imprezę Halloween, kostiumu steampunkowego, do kostiumu średniowiecznego, rekwizytów teatralnych itd.

36 x 29 cm. Zaprojektowana z pojedynczymi pancerzami na ramiona, ozdobiona nitami. Metalowe zapięcie na klamrę do dopasowania rozmiaru, rozmiar uniwersalny dla większości mężczyzn i kobiet. Pasek na ramię: długość całkowita ok. Wyprodukowano z wysokiej jakości poliuretanu i metalu, wygodne i trwałe. X szer. Ok. Dorosły gotycka biżuteria punkowa skórzana uprząż steampunk zbroja na ramię pasek na ramię akcesoria cosplay dla kobiet mężczyzn Rozmiar: pancerz na ramię dł.
MarkaCHICTRY #ad
ProducentCHICTRY #ad
Numer częściCT1009954410097720DE
ModelCTDE1009954410097720

3. MSemis

#ad

Karnawał, pasek na ramię, Cosplay, brązowy, steampunk, Halloween, regulowany pancerz, MSemis Średniowieczny gotycki pasek na ramię ze skóry PU, zbroja na ramię, akcesoria kostiumowe

#ad
MSemis #ad - Gothic biżuteria punkowa skórzana uprząż steampunkowa na ramię pasek na ramię akcesoria cosplay dla kobiet i mężczyzn, rozmiar: pancerz na ramię dł.

46 cm. X szer. Ok. Idealny do odgrywania ról, kostiumu steampunkowego, na imprezę Halloween, do kostiumu średniowiecznego, rekwizytów teatralnych itd. Wyprodukowano z wysokiej jakości poliuretanu i metalu, wygodne i trwałe. Metalowe zapięcie na klamrę do dopasowania rozmiaru, rozmiar uniwersalny dla większości mężczyzn i kobiet. 36 x 29 cm; pasek na ramię: długość całkowita ok. Zaprojektowana z pojedynczymi pancerzami na ramiona, ozdobiona nitami.
MarkaMSemis #ad
Numer częściMM1009954410097720DE
ModelMMDE1009954410097720

4. Freebily

#ad

Freebily Punk Gothic skórzane mankiety męskie z metalowymi nitami i paskiem na ramię, wyściełane ramiona, w rozmiarze uniwersalnym

#ad
Freebily #ad - Rozmiar: pancerz na ramiona dł. Pasek na ramię: długość całkowita ok. Metalowe zapięcie na sprzączkę do dopasowania rozmiaru, rozmiar uniwersalny dla większości mężczyzn i kobiet.

36 x 29 cm. Wyprodukowana z wysokiej jakości materiału PU i metalu, wygodna i trwała. Ochraniacz na ramię dla dorosłych, styl gotycki, biżuteria steampunk, akcesoria do cosplay, pasek na ramię, dla kobiet i mężczyzn. Zaprojektowany z pojedynczymi ramionami, ozdobiony nitami. 46 cm. Idealne do gry na rolce, średniowiecznego kostiumu, kostiumu typu steampunk, do kostiumu, na Halloween, rekwizytów teatralnych itd. X szer. Ok.
MarkaFreebily #ad
Numer częściCH10090235-10106519-DE
ModelCYMDE1009023510106519

5. ZUYPSK

#ad

Regulowany pancerz z z paskiem na rękę, brązowy, mankiet, akcesoria do kostiumu, pasek na ramię, steampunk, ZUYPSK Vintage unisex gotycka skóra poliuretanowa PU

#ad
ZUYPSK #ad - Męskie i damskie getry na rękę, punk, gotyckie, regulowany pasek na ramię, poliuretan, akcesoria do kostiumu. Idealnie nadaje się do steampunk-cosplay, odgrywania ról, na imprezy Halloween, klubu nocnego, średniowieczne kostiumy, rave, rekwizyty itd. Wyprodukowano z wysokiej jakości materiału PU i metalu, wygodne i trwałe. Zakres dostawy: 1 x pancerz na ramię, 1 x pasek na ramię --steampunk styl zbroja na ramię akcesoria cosplay. Metalowe zapięcie na klamrę do dopasowania rozmiaru, rozmiar uniwersalny dla większości mężczyzn i kobiet.
MarkaZUYPSK #ad
ModelZPN100344

6. Alvivi

#ad

W rozmiarze uniwersalnym, Alvivi Steampunk PU skórzane mankiety Gothic ochrona ramion klatka piersiowa uprząż kobiety mężczyźni ciało pasek na ramię wyściółka Cosplay akcesoria

#ad
Alvivi #ad - Idealne do gier na rolce, kostiumów typu steampunk, kostiumów, rekwizytów itp. 46 cm/18 cali. Zaprojektowany z pojedynczymi ramionami, ozdobiony nitami. Męskie i damskie mankiety na ramię w stylu gotyckim, poliuretan, punk, regulowany pasek na ramię, akcesoria do kostiumu. X szer. Ok. Rozmiar: pancerz na ramię dł. Wyprodukowana z wysokiej jakości poliuretanu i metalu, wygodna i wytrzymała. Metalowe zapięcie na sprzączkę do dopasowania rozmiaru, rozmiar uniwersalny dla większości mężczyzn i kobiet. 36 x 29 cm/14 x 11 cali pasek na ramię: długość całkowita ok.
MarkaAlvivi #ad

7. inlzdz

#ad

Inlzdz męski i damski pasek na ramię punk Gothic PU skóra pasek na ramię mankiety ochrona ramion pancerka bandaż pas na ramię akcesoria Cosplay, rozmiar: w rozmiarze uniwersalnym, kolor: brązowy

#ad
inlzdz #ad - Metalowe zapięcie na sprzączkę do dopasowania rozmiaru, rozmiar uniwersalny dla większości mężczyzn i kobiet. 36 x 29 cm. Pasek na ramię: długość całkowita ok. Steampunk style szelki pas na ramię akcesoria Cosplay. Wyprodukowano z wysokiej jakości poliuretanu i metalu, wygodne i trwałe. Zaprojektowane z pojedynczymi pancerzami na ramiona, ozdobionymi nitami. X szer. Ok. Skóra pu, metal. Rozmiar: pancerz na ramię dł. 46 cm.
Markainlzdz #ad
Numer częściLDY10099544-10097720-DE

8. harayaa

#ad

Ciało, uprząż piersiowa, ochrona ramion do odgrywania ról, harayaa Średniowieczny pancerz na ramię, wyściółka na ramiona

#ad
harayaa #ad - Wysokiej jakości materiał: Średniowieczny pauldron jest wykonany z wysokiej jakości skóry PU i jest precyzyjnie szyty, dobry i trwały w noszeniu.

Zakres zastosowania: średniowieczna zbroja na ramiona, występów scenicznych, odgrywania ról, Halloween, nadaje się do cosplay, imprez tematycznych itd. Cecha: pas na klatkę piersiową jest dobrze wykonany i dobrze wygląda, można go łączyć z każdym strojem, podkreślając mięśnie klatki piersiowej i ramion. Regulowana: ochraniacz na ramię pasuje do większości osób, regulowany obwód klatki piersiowej od 85 cm do 125 cm można dopasować do większości ciała. Wzornictwo: 1 zestaw ochraniaczy na lewe i prawe ramiona w średniowiecznym i pirackim stylu vintage.
Markaharayaa #ad
Producentharayaa #ad
Numer części71056953113128449

9. CHICTRY

#ad

CHICTRY Herren Damen Lackleder Armstulpen Schultergurt Punk Gothic Schulterschutz Bandage Rüstungen Schulterpolster Cosplay Kostüm Clubwear Braun A One Size

#ad
CHICTRY #ad - Ausgestattet mit einem langen und verstellbaren Gürtel, um die Position von Körper und Achselzucken zu fixieren. Ideal für rollenspiele, halloween-Partys, Kostüme, mittelalterliche Kostüme, Steampunk-Cosplay, Requisiten usw. Dekoriert mit nieten an der oberfläche, sieht einfach aus, formt aber einen Steampunk-Schwung und ein außergewöhnliches Erscheinungsbild. Ein schulterdesign, überlagert mit mehreren Paneelstücken, erzeugt ein Gefühl der Schichtung. Hergestellt aus hochwertigem Kunstleder Material, exquisite Verarbeitung, völlig Verschleißfestigkeit.
MarkaCHICTRY #ad
Numer częściCT10106520-10106519-DE
ModelCTDE1010652010106519

10. YiZYiF

#ad

Ochrona ramion, gotyckim, rozmiar: w rozmiarze uniwersalnym, bandaż na ramię, kostium klubowy, pasek na ramię, pancerz, kolor: brązowy , YiZYiF Męskie damskie mankiety ze skóry poliuretanowej w stylu punk, cosplay

#ad
YiZYiF #ad - Krótki rękaw. 46 cm. X szer. Ok. Wyprodukowano z wysokiej jakości materiału PU i metalu, wygodna i trwała. Pasek na rękę: długość całkowita ok. Zaprojektowane z pojedynczymi pancerzami na ramię, ozdobione nitami. Steampunk style ramiączka pas na ramię akcesoria Cosplay. 16 cm, długość od ramienia do obszycia ok. Długość rękawa: pancerz na ramię dł. Rozmiar: pojedyncza szerokość ramion ok. 26, 5 cm. Metalowe zapięcie na sprzączkę do dopasowania rozmiaru, rozmiar uniwersalny dla większości mężczyzn i kobiet. 36 x 29 cm.
MarkaYiZYiF #ad
Numer częściSF1009954410097720DE
ModelSFDE1009954410097720