Top 10 Herren Smartwatch Ios – Smartwatche

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Asmoda

#ad

Asmoda Smartwatch damski i męski, z funkcją telefonu, zegarek fitness z pulsometrem, monitorem snu, ekran dotykowy 2,01 cala, kompatybilny z systemem, krokomierz, zegarek sportowy, wodoszczelność IP68

#ad
Asmoda #ad - Wydajne funkcje i inteligentne powiadomienia: km15 posiada wiele przydatnych funkcji, Viber. Regulacja jasności, sterowanie aparatem, stoper, przypomnienie o siedzeniu, w tym powiadomienia SMS i aplikacji Twitter, sterowanie multimedialne, Messenger, wyświetlanie pogody, Facebook, budzik, zdalne zdjęcia i znajdź swój telefon.

2, 01-calowy ekran dotykowy hd: metalowa obudowa i silikonowa bransoletka zapewniają doskonałe wrażenia podczas noszenia. Zegarek działa ze smartfonami z systemem iOS i Android. Kontakty alarmowe sos: km15 można skonfigurować za pomocą kontaktów awaryjnych, dzięki czemu w razie potrzeby można skontaktować się bezpośrednio z zegarkiem i szukać pomocy. Możesz sterować odtwarzaniem muzyki na telefonie komórkowym za pomocą zegarka. Oczywiście możesz również odtwarzać muzykę bezpośrednio z głośnika zegarka. Zastosowanie fitness: km15 jest dostarczany z zastosowaniami. Monitorowanie tętna i tlenu we krwi: km15 obsługuje dynamiczne monitorowanie tętna, tlenu we krwi i ciśnienia krwi w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz lepiej zrozumieć kondycję fizyczną i dostosować kondycję fizyczną w dowolnym momencie do wyników monitorowania.

Monitorowanie ćwiczeń i zdrowia: km15 oferuje kilka codziennych trybów treningu, całkowity czas aktywności i inne dane w czasie rzeczywistym, przebieg, które mogą rejestrować tętno, kalorie, aby pomóc Ci w odpowiednim czasie dostosować rytm treningu. Po sparowaniu zegarka z aplikacją "Fitpro" na telefonie możesz zapisywać wszystkie swoje codzienne dane zdrowotne, takie jak kroki, spalone kalorie i inne. 2.
MarkaAsmoda #ad
ProducentAsmoda #ad
Wysokość0.07
Długość0.59
Szerokość0.37
ModelKM15Pro

2. Asmoda

#ad

Krokomierz, Asmoda Smartwatch damski i męski, wodoszczelność IP68, kompatybilny z systemem, zegarek fitness z pulsometrem, zegarek sportowy, monitorem snu, ekran dotykowy 2,01 cala, z funkcją telefonu

#ad
Asmoda #ad - Możesz sterować odtwarzaniem muzyki na telefonie komórkowym za pomocą zegarka. 2, 01-calowy ekran dotykowy hd: metalowa obudowa i silikonowa bransoletka zapewniają doskonałe wrażenia podczas noszenia. Po sparowaniu zegarka z aplikacją "Fitpro" na telefonie możesz zapisywać wszystkie swoje codzienne dane zdrowotne, takie jak kroki, spalone kalorie i inne.

Monitorowanie tętna i tlenu we krwi: km15 obsługuje dynamiczne monitorowanie tętna, tlenu we krwi i ciśnienia krwi w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz lepiej zrozumieć kondycję fizyczną i dostosować kondycję fizyczną w dowolnym momencie do wyników monitorowania. Kontakty alarmowe sos: km15 można skonfigurować za pomocą kontaktów awaryjnych, dzięki czemu w razie potrzeby można skontaktować się bezpośrednio z zegarkiem i szukać pomocy. Km15 więcej niż 100 trybów zegara, dzięki czemu można zmienić w każdej chwili.

Monitorowanie ćwiczeń i zdrowia: km15 oferuje kilka codziennych trybów treningu, kalorie, całkowity czas aktywności i inne dane w czasie rzeczywistym, przebieg, które mogą rejestrować tętno, aby pomóc Ci w odpowiednim czasie dostosować rytm treningu. Czas pracy baterii i kompatybilność: do 3-6 dni normalnego użytkowania i 15 dni w trybie czuwania. Sterowanie muzyką przez połączenia: zegarek jest wyposażony w mikrofon i głośnik. 2. 01-calowy ekran dotykowy hd i płynna obsługa zapewniają niezrównane wrażenia użytkownika.
MarkaAsmoda #ad
ProducentAsmoda #ad
Wysokość0.07
Długość0.59
Szerokość0.37
ModelKM15Pro

3. Donerton

#ad

Zegarek sportowy z monitorem snu, 112+ trybami sportowymi, krokomierzem, 1,85", wodoszczelność IP68, zegarek do, z funkcją telefonu / przypomnieniem o wiadomościach, Smartwatch dla mężczyzn i kobiet

#ad
Donerton #ad - Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na zegarku fitness i przypominane wibracjami. Ekran dotykowy 1, możesz również wybrać dowolny obraz na swoim telefonie jako tapetę, 85 cala i spersonalizowany cyferblat: smartwatch t50 dla kobiet i mężczyzn z kolorowym ekranem HD i metalową obudową zapewniają doskonałą jakość obrazu i wrażenia wizualne.

Męskie zegarki sportowe są kompatybilne z systemem Android 5. 0 / ios 9. 0 lub nowszym. Uwaga: 1. Aplikację gloryfit można pobrać, stoper, przypomnienie o siedzeniu itp. Skanując kod qr na zegarku męskim lub pobierając aplikację GloryFit za pośrednictwem Google Play / iOS Store. Zegarki męskie mają ponad 200+ unikalnych cyferblatów online do wyboru, aby pokazać swój osobisty styl. Ponadto ten inteligentny zegarek może mierzyć zapis snu w po, lekki sen, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć jakość snu. Dzięki wodoodpornej funkcji IP68 można go nosić podczas mycia rąk lub deszczu.

Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości. Zegarek sportowy może również rejestrować kalorie i kroki podczas treningu, joga, aby pomóc Ci lepiej osiągnąć cele treningowe. Skrupulatny asystent życia: zegarek na rękę posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak kalkulator, kalendarz, timer, prognoza pogody, sterowanie muzyką, sterowanie aparatem, które są praktyczne do codziennego użytku.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50HX
Gwarancja2

4. Donerton

#ad

Zegarek sportowy, 1,85", Donerton Smartwatch męski i damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, 112 + trybami sportowymi, zegarek fitness z monitorem tętna, snu,, wodoszczelność IP68

#ad
Donerton #ad - Nie należy używać tego smartwatcha do celów medycznych. 112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, skakanka, bieganie, wspinaczka górska itd. Aplikacja oferuje raport z analizy zdrowia z ostatniego tygodnia, aby pomóc Ci dostosować styl życia.

Ekran dotykowy 1, 85 cala i spersonalizowany cyferblat: smartwatch t50 dla kobiet i mężczyzn z kolorowym ekranem hd i metalową obudową zapewniają doskonałą jakość obrazu i wrażenia wizualne. Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd. Męskie zegarki sportowe są kompatybilne z systemem Android 5. 0 / ios 9. 0 lub nowszym. Po połączeniu z telefonem przez bluetooth można odbierać lub wykonywać połączenia telefoniczne bezpośrednio z męskiego zegarka.

Należy nosić smartwatch t50 prawidłowo, nie zapinać paska zbyt mocno lub zbyt luźno i pozostawić skórze wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić przyjemne noszenie i normalną pracę czujników. Dzięki wodoodpornej funkcji IP68 można go nosić podczas mycia rąk lub deszczu. Skrupulatny asystent życia: zegarek na rękę posiada wiele przydatnych funkcji, które są praktyczne do codziennego użytku. 2.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50H

5. Donerton

#ad

Zegarek sportowy, krokomierzem, 112 + trybami sportowymi, do, zegarek fitness z monitorem snu, Donerton Smartwatch damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, wodoszczelność IP68, 1,85"

#ad
Donerton #ad - Uwaga: 1. Aplikacja oferuje raport z analizy zdrowia z ostatniego tygodnia, stan czuwania, który może monitorować tętno 24 godziny na dobę przez całą dobę. Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości.

Po połączeniu z telefonem przez Bluetooth można odbierać lub wykonywać połączenia telefoniczne bezpośrednio z damskiego zegarka. 112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, bieganie, wspinaczka górska itd. Damskie zegarki sportowe są kompatybilne z systemem Android 5. 0 / ios 9. 0 lub nowszym. 2. Monitorowanie stanu zdrowia w czasie rzeczywistym: zegarek damski wykorzystuje precyzyjny czujnik ruchu, w tym głęboki sen, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć jakość snu. Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na Twoim zegarku fitness i przypominane wibracjami.

Możesz również wybrać dowolny obraz na swoim telefonie jako tapetę, 85 cala i spersonalizowany cyferblat: smartwatch T50 dla kobiet i mężczyzn z kolorowym ekranem HD i metalową obudową zapewniają doskonałą jakość obrazu i wrażenia wizualne. Należy nosić smartwatch t50 prawidłowo, nie zapinać paska zbyt mocno lub zbyt luźno i pozostawić skórze wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić przyjemne noszenie i normalną pracę czujników. Dzięki wodoodpornej funkcji IP68 można go nosić podczas mycia rąk lub deszczu.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50GP

6. Donerton

#ad

Wodoszczelność IP68, 1,85", 112 + trybami sportowymi, zegarek fitness z monitorem snu,, zegarek sportowy, Donerton Smartwatch męski i damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach

#ad
Donerton #ad - Należy nosić smartwatch t50 prawidłowo, nie zapinać paska zbyt mocno lub zbyt luźno i pozostawić skórze wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić przyjemne noszenie i normalną pracę czujników. 112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, wspinaczka górska itd.

Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości. Ekran dotykowy 1, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia. Skrupulatny asystent życia: zegarek na rękę posiada wiele przydatnych funkcji, sterowanie aparatem, prognoza pogody, takich jak kalkulator, sterowanie muzyką, stoper, przypomnienie o siedzeniu itp. Które są praktyczne do codziennego użytku.

Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd. Uwaga: 1. Dzięki wodoodpornej funkcji IP68 można go nosić podczas mycia rąk lub deszczu. Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, możesz również wybrać dowolny obraz na swoim telefonie jako tapetę, aby pokazać swój osobisty styl. Po połączeniu z telefonem przez bluetooth można odbierać lub wykonywać połączenia telefoniczne bezpośrednio z męskiego zegarka.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
Numer częściT50YB
ModelT50YB
Gwarancja2

7. Donerton

#ad

112+ trybów sportowych, zegarek fitness z monitorem tętna, zegarek sportowy, Smartwatch damski i męski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, Smart Watch, snu,, wodoszczelność IP68, 1,85"

#ad
Donerton #ad - 112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, skakanka, wspinaczka górska itd. Ekran dotykowy 1, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia. Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd.

Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości. Aplikację gloryfit można pobrać, takich jak kalkulator, sterowanie aparatem, skanując kod QR na zegarku damskim lub pobierając aplikację GloryFit za pośrednictwem Google Play / iOS Store. Zegarek sportowy może również rejestrować kalorie i kroki podczas treningu, bieganie, joga, aby pomóc Ci lepiej osiągnąć cele treningowe. Dzięki wodoodpornej funkcji IP68 można go nosić podczas mycia rąk lub deszczu. Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, aby pokazać swój osobisty styl.

Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Możesz również wybrać dowolny obraz na swoim telefonie jako tapetę, 85 cala i spersonalizowany cyferblat: smartwatch T50 dla kobiet i mężczyzn z kolorowym ekranem HD i metalową obudową zapewniają doskonałą jakość obrazu i wrażenia wizualne. Skrupulatny asystent życia: zegarek na rękę posiada wiele przydatnych funkcji, sterowanie muzyką, prognoza pogody, timer, przypomnienie o siedzeniu itp. Kalendarz, stoper, które są praktyczne do codziennego użytku.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50P

8. aycy

#ad

112 trybów sportowych, zegarek fitness z monitorem tętna, ekran dotykowy HD o przekątnej 1,85", wodoszczelność IP68, Smartwatch damski męski, z połączeniami telefonicznymi, kompatybilny, krokomierzem

#ad
aycy #ad - Uwaga: 1. Trwałe użytkowanie maksymalnej jasności może skrócić czas pracy baterii. 2. Noś smartwatch mt65 prawidłowo, że nie jest ani zbyt ciasny, aby upewnić się, ani zbyt luźny. Jeszcze bardziej interesująca jest możliwość stworzenia osobistego obrazu jako indywidualnego cyferblatu i stworzenia wyjątkowego, stylowego wyglądu. Inteligentna komunikacja: gdy smartwatch mt65 jest połączony ze smartfonem, twitter lub whatsapp, możesz wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne bezpośrednio z nadgarstka za pomocą wbudowanego mikrofonu i głośnika.

Zegarek informuje cię również poprzez delikatne wibracje o przychodzących wiadomościach i powiadomieniach z aplikacji takich jak Facebook, dzięki czemu zawsze i wszędzie możesz być na bieżąco – nawet podczas wymagających treningów lub jazdy samochodem. Dostosuj jasność w codziennym użytkowaniu, aby zapewnić dłuższy czas pracy baterii. Wielofunkcyjny wybór sportów: aycy fitness tracker jest idealnym towarzyszem dla entuzjastów sportu, tętno i spalone kalorie, i generuje szczegółowe raporty zdrowotne.

Cztery regulowane poziomy jasności umożliwiają łatwy odczyt również w jasnym świetle. Tryb na pulsie czasu: smart watch z ekranem dotykowym o przekątnej 1, 85 cala zapewnia zaawansowany interfejs obsługi, który zapewnia pierwszorzędne wrażenia podczas użytkowania. Ogólne zarządzanie zdrowiem: ten zegarek fitness dla kobiet i mężczyzn integruje wydajne czujniki, które umożliwiają 24-godzinne monitorowanie tętna i zapewniają kompleksowy wgląd w stan fizyczny. Dzięki temu twoje życie stanie się nie tylko wygodniejsze, takie jak sterowanie muzyką, ale także wiele innych ciekawych funkcji czeka na odkrycie przez Ciebie.
Markaaycy #ad
Producentaycy #ad
Wysokość0.47
Długość9.84
Szerokość1.57
Numer częściMT65
ModelMT65
Gwarancja24 Miesięcy

9. AcclaFit

#ad

Tracker fitness z 147 trybami sportowymi,, AcclaFit Smartwatch damski i męski z Bluetooth, krokomierz, inteligentny zegarek z pulsometrem, wodoszczelny zegarek fitness, 1,85 cala, monitorem snu

#ad
AcclaFit #ad - Może również zapisywać dane dotyczące tętna spoczynkowego przez 7 dni, aby monitorować długoterminowe zmiany tętna. Ponadto możesz odbierać wiadomości SMS i SNS, gdy smartwatch jest zsynchronizowany ze smartfonem. Odtwarzacz muzyki i inne praktyczne gadżety: wbudowany głośnik umożliwia słuchanie muzyki bezpośrednio przez smartwatch i zgubienie się w muzyce.

Długi czas pracy baterii i duża kompatybilność: dzięki wbudowanemu akumulatorowi 250 mah o dużej pojemności opaska fitness ma normalny czas użytkowania wynoszący 7 dni i 30 dni w trybie czuwania, ale w pełni ładuje akumulator w ciągu zaledwie 2 godzin. 1, 85-calowy ekran dotykowy i 100+ niestandardowy cyferblat: zegarek acclafit jest wyposażony w 1, który zapewnia najwyższą jakość obrazu dla doskonałych efektów wizualnych. Rozmowy telefoniczne przez bluetooth i inteligentne powiadomienia: dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi hi-Fi smartwatch może bezpośrednio wykonywać/odbierać połączenia.

Tlen we krwi i ciśnienie krwi są mierzone za pomocą odblaskowego czujnika światła na nadgarstku. Zachowaj spokój, gdy odczuwasz brak osłabienia lub zawroty głowy. Ten krokomierz może śledzić dane dotyczące aktywności, piłka nożna itp. Kąpielinton, jazda na rowerze, bieganie, dzięki czemu możesz śledzić swój stan treningu w czasie rzeczywistym. Smartwatch acclafit p5 oferuje inne praktyczne funkcje, budzik, przypomnienie o siedzącym siedzeniu, krokomierz, pomiar kalorii, stoper, takie jak śledzenie cyklu kobiet, latarka, kalkulator, wyświetlanie czasu itd.
MarkaAcclaFit #ad
ProducentAcclaFit #ad
Wysokość0.39
Długość10.24
Waga0.18
Szerokość1.57
Numer części25060959350853
ModelP5
GwarancjaBezwarunkowa dożywotnia gwarancja

10. AcclaFit

#ad

Inteligentny zegarek z pulsometrem, 1,85 cala, krokomierz, wodoszczelny zegarek fitness, AcclaFit Smartwatch damski i męski z Bluetooth, tracker fitness z 147 trybami sportowymi,, monitorem snu

#ad
AcclaFit #ad - Jednocześnie możesz swobodnie wybrać styl ponad 100 cyferblatów za pomocą aplikacji mobilnej lub wybrać zdjęcie telefonu komórkowego, 85-calowy ekran dotykowy i 100+ niestandardowy cyferblat: zegarek AcclaFit jest wyposażony w 1, 85-calowy ekran dotykowy LCD, aby pokazać piękne krajobrazy i pokazać swoją osobowość. Ledzenie snu: monitor fitness acclafit monitoruje jakość snu w 3 fazach: czuwanie, lekki sen i głęboki sen.

Długi czas pracy baterii i duża kompatybilność: dzięki wbudowanemu akumulatorowi 250 mah o dużej pojemności opaska fitness ma normalny czas użytkowania wynoszący 7 dni i 30 dni w trybie czuwania, ale w pełni ładuje akumulator w ciągu zaledwie 2 godzin. Zachowaj spokój, gdy odczuwasz brak osłabienia lub zawroty głowy. Ten krokomierz może śledzić dane dotyczące aktywności, takie jak kroki, pływanie, skakanie, dystans i spalone kalorie, hiit, piłka nożna itp. Bieganie, w tym joga, jazda na rowerze, dzięki czemu możesz śledzić swój stan treningu w czasie rzeczywistym.

Smartwatch acclaFit P5 to najlepszy wybór. Wodoszczelność ip68: zegarek fitness acclafit jest wodoszczelny zgodnie z ip68 i wytrzymuje 200 cykli ciśnienia wody, prysznica, dzięki czemu można go nosić podczas mycia rąk, pływania i nurkowania wskazówki: nie należy nosić go w gorącej wodzie, również pod gorącym prysznicem. Może również zapisywać dane dotyczące tętna spoczynkowego przez 7 dni, aby monitorować długoterminowe zmiany tętna. Ponadto możesz odbierać wiadomości sms i sns, linkedin, WhatsApp, połączenia telefoniczne i powiadomienia o aplikacji, takie jak Facebook, Messenger i inne, gdy smartwatch jest zsynchronizowany ze smartfonem.
MarkaAcclaFit #ad
ProducentAcclaFit #ad
ModelP5
GwarancjaBezwarunkowa dożywotnia gwarancja