Top 10 Küchenarmaturen Hochdruck – Dotykowe baterie zlewozmywakowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. hansgrohe

#ad

Hansgrohe Focus jednouchwytowa bateria kuchenna

#ad
hansgrohe #ad - Armatura, które jest również nadaje się do podłączenia do przepływowego podgrzewacza wody. Z funkcją quickclean czyszczenie wyróżnia się brudu i kamienia kotłowego trudno wdrażane na armatura mocno. Ceramiczny kartusz – długi czas użytkowania dzięki ceramika uszczelniający tarcze. Focus e armatura² jest znakiem towarowym firmy Hansgrohe. Z obrotową wylewki można obracać o 360 °. Jeżeli mimo się na armatura znajduje się brud, można go łatwo tej wystarczy podłączyć urządzenie do palców wegrubbeln.
Markahansgrohe #ad
ProducentHansgrohe #ad
Wysokość2.17
Długość28.31
Waga0.01
Szerokość9.25
Numer części31806000
Model31806000
Gwarancja5 jahre garantie.

2. Wasserwerk

#ad

Wasserwerk Bateria kuchenna WK8 | kran kuchenny | armatura do zlewu | bateria mieszakowa do kuchni | bateria zlewozmywakowa z mieszaczem jednouchwytowym | Made in Germany | chrom

#ad
Wasserwerk #ad - Atwy montaż | Łatwy montaż w ciągu kilku minut, dzięki centralnemu złączu śrubowemu. Jakość | najwyższa jakość produktu – Made in Germany. Zrównoważony rozwój: nasze opakowanie jest wykonane z surowców zrównoważonych, a nasza wysyłka jest neutralna dla środowiska. NajwyŻsza obsŁuga | zawsze oferujemy najlepszą obsługę klienta, telefonicznie lub drogą mailową. Markowa dysza mieszająca | dysza mieszająca z funkcją zapobiegającą osadzaniu się kamienia do łatwego czyszczenia.
MarkaWasserwerk #ad
ProducentW. Kirchhoff GmbH #ad
Wysokość6.38
Długość10.04
Waga2.8
Szerokość1.97
Numer części700800
Model700800

3. Auralum

#ad

Auralum Bateria kuchenna czarna, bateria mieszakowa z 2 rodzajami strumienia, armatura zlewozmywakowa obracana o 360°, armatura, stal nierdzewna, armatura kuchenna z wyciąganą wylewką

#ad
Auralum #ad - Zdejmowany perlator: jeśli okaże się, nie stanowi to problemu. Instalacja trwa zaledwie kilka minut i nie jest konieczne zlecanie hydraulika. Można używać zwykłego strumienia wody do mycia owoców i warzyw lub wody pod prysznic do zmywania brudu z naczyń i zlewozmywaków. Za pomocą jednego przycisku można szybko przełączać między dwoma funkcjami.

Zdrowy wybór: bateria kuchenna wykonana jest ze stali nierdzewnej 304 i nie zawiera ołowiu i niklu. Wyposażony w wkład z certyfikatem ktw i wąż, spełnia standardy bezpieczeństwa wody pitnej i zapewnia zdrowsze źródło wody. Wylewka z wysokim łukiem zapewnia dużo miejsca do czyszczenia dużych garnków i napełniania czajników. Możliwość obrotu o 360 stopni do pojedynczego i podwójnego spłukiwania. Dziecinnie łatwa instalacja: zestaw zawiera wszystkie niezbędne akcesoria i szczegółową instrukcję obsługi w języku niemieckim.

Możesz również znaleźć film instalacyjny na linku do produktu. W opakowaniu znajduje się klucz, że spieniacz musi zostać oczyszczony, za pomocą którego można rozłożyć i wyczyścić spieniacz w ciągu zaledwie 30 sekund. Wysuwany prysznic: maksymalna długość wysuwanego prysznica wynosi 40 cm, dzięki czemu można bez problemu wyczyścić wszystkie narożniki umywalki i spełnić nawet odległe wymagania dotyczące wody. Dwa rodzaje strumienia wody: istnieją dwie przydatne funkcje przepływu wody: woda gazowana i woda pod prysznic.
MarkaAuralum #ad
ProducentAuralum #ad
Wysokość2.28
Długość17.32
Waga4.52
Szerokość12.99

4. Grohe

#ad

Montaż jednootworowy, z obrotową i wysoką wylewką, GROHE Eurosmart Cosmopolitan 32843002 bateria zlewozmywakowa jednoręczna rozmiar L, chrom,

#ad
Grohe #ad - Gwarancja producenta: 5 lat. Warunki gwarancji można znaleźć w sekcji Więcej informacji technicznych. Twoje ustawowe prawa gwarancyjne pozostają nienaruszone.

Grohe zero: brak kontaktu z ołowiem lub niklem dzięki oddzielnemu przepływowi wody z tworzywa sztucznego – zgodny ze wszystkimi światowymi przepisami dotyczącymi wody pitnej. Wskazówka: do stosowania z przepływowymi podgrzewaczami wody zamknięte podgrzewacze wody, termiczne, przechowywanie; nie nadaje się do stosowania z otwartymi podgrzewaczami wody tzw. Urządzenia niskociśnieniowe. Atwa obsługa armatury dzięki wkładowi ceramicznemu Grohe SilkMove 35 mm.
MarkaGrohe #ad
ProducentGROHE #ad
Wysokość3.15
Długość18.7
Waga3.62
Szerokość12.01
Numer części32843002
Model32843002
Gwarancja24 Miesięcy

5. HOMELODY

#ad

Bateria, HOMELODY Bateria zlewozmywakowa z wyciąganą wylewką, wysokociśnieniowa bateria mieszakowa obracana o 360°, armatura kuchenna ze stali nierdzewnej 304, kran kuchenny z 2 rodzajami strumienia

#ad
HOMELODY #ad - Możesz nawet pociągnąć wąż do blatu roboczego, gdy potrzebujesz wody. Bezproblemowe czyszczenie - wyciągana armatura zlewozmywakowa jest wyposażona w miękką gumową dyszę, która nigdy nie rdzewieje. Innowacyjne wzornictwo – nasz kran kuchenny w kolorze czarnym z 2 rodzajami strumienia wody zapewnia wyjątkową elastyczność podczas czyszczenia Twojej kuchni.

Zdejmowana duża głowica prysznicowa 50 mm rozpyla większą powierzchnię i zapewnia lepsze i szybsze czyszczenie. Wystarczy przetrzeć, aby usunąć osady kamienia. Niezawodna bateria zlewozmywakowa z prysznicem - wysokociśnieniowa armatura kuchenna wykonana jest ze stali nierdzewnej 304, aby zapewnić bezpieczeństwo i zdrowie wody, która może być używana przez ponad 5 lat. Elastyczna wysuwana armatura kuchenna- bateria mieszakowa może zostać przedłużona do 50 cm, dzięki czemu dociera do wszystkich narożników zlewozmywaka, co skraca czas i energię czyszczenia. Koniec z drogimi hydraulikami! Matowa czarna powierzchnia jest odporna na odciski palców i zarysowania i utrzymuje kuchnię w czystości i porządku przez cały czas.

Szczególnie nadaje się do kuchni z dużymi lub podwójnymi umywalkami. Dzięki dołączonej instrukcji może nie być dostępna w języku polskim instalacja trwa mniej niż 15 minut, również dla początkujących. Koniec z kompromisem pomiędzy wodą pod prysznicem lub pęcherzykami powietrza – jednym kliknięciem można bez problemu przełączać między obiema funkcjami. Atwa instalacja - wysuwany wąż jest już zamontowany na baterii jednouchwytowej, aby zaoszczędzić czas.
MarkaHOMELODY #ad
ProducentHOMELODY #ad
Wysokość12.6
Długość17.72
Waga3.2
Szerokość14.96
ModelE44032002

6. instmaier

#ad

Instmaier K3 bateria kuchenna | bateria kuchenna czarna matowa | armatura zlewozmywakowa z wysoką wylewką | armatura do zlewu kuchennego | bateria jednouchwytowa | bateria mieszakowa obracana o 360°

#ad
instmaier #ad - Możliwość obracania o 360° | malowana proszkowo, czarna wylewka Twojego męskiego i męskiego wyglądu. Atwy montaż | wszystkie baterie kuchenne instmaier montujesz na swoim zlewie.

Nawet napełnianie doniczek nie stanowi już problemu dzięki wysokiemu łukowi. Dysza mieszająca neoperl: wysokiej jakości dysza mieszająca niemieckiej markowej jakości neoperl zapewnia jednouchwytowy mikser jednouchwytowy. Zrównoważony rozwój | w instmaier kładziemy duży nacisk na zrównoważony rozwój: dlatego opakowanie Twojego kranu składa się z bezpiecznego i łatwego w użyciu. Dzięki temu twój kran kuchenny będzie przyciągał wzrok na Twoim zlewie. JakoŚĆ - jesteśmy przekonani o naszych armaturach: dzięki wysokiej jakości materiałowi baterii kuchennej i powłoce zapewniamy Ci jakość wykonania.
Markainstmaier #ad
Producentinstmaier #ad
Wysokość13.23
Długość8.74
Waga3.97
Szerokość2.32
Numer części1012040
Model1012040

7. APPASO

#ad

1 otwór z dwiema funkcjami spryskiwania i obracaniem o 360°,, czarna, jednouchwytowa, APPASO Kran kuchenny, wysuwana, wysokociśnieniowa bateria kuchenna z wylewką, wysuwana armatura zlewozmywakowa

#ad
APPASO #ad - Jego 5-warstwowa czarna powierzchnia sprawia, nasz kran jest zarówno trwały, który jest odporny na wysokie temperatury, że jest odporny na korozję i rdzę oraz przez lata wygląda jak nowy. Najwyższa elastyczność nasza czarna armatura kuchenna obraca się o 360 stopni i jest wyposażona w wysuwany wąż o długości 50 cm – co ułatwia codzienne zadania kuchenne.

Oferujemy części zamienne na każdy problem z jakością. Zaprojektowany przez naszych projektantów wnętrz, kran ten oferuje wyjątkowy i wyrafinowany wygląd, który wzbogaci wystrój Twojej kuchni. Niezwykłe wzornictwo - popraw swoją grę kuchenną dzięki naszemu eleganckiemu nowoczesnemu kranowi. Podwójny opryskiwacz umożliwia łatwe przełączanie pomiędzy niechlapanym strumieniem a mocnym strumieniem natryskowym za pomocą dwumodnej głowicy natryskowej. Jakość premium dzięki ceramicznemu wkładowi i wężowi pex, jak i bezpieczny dla Twojej rodziny.

Nie musisz być rzemieślnikiem, możesz to zrobić samodzielnie w 20 minut i stać się bohaterem Twojej rodziny. Instalator nie jest wymagany - każda bateria kuchenna jest dostarczana ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami i wężami do bezproblemowej instalacji. Co dążymy zapewnienie wysokiej jakości armatury zlewozmywakowej i zadowolonej obsługi klienta jest naszym celem na całe życie! Jeśli podczas użytkowania wystąpią jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami w każdej chwili.
MarkaAPPASO #ad
ProducentAPPASO #ad
ModelHBX266MB-DE

8. aquaSu

#ad

'aquaSu® Limited bateria kuchenna do zlewozmywaka, mosiądz w kolorze chromu,, armatura wysokociśnieniowa, wkład ceramiczny, kran do kuchni, armatura zlewozmywakowa z wyciąganą słuchawką prysznicową

#ad
aquaSu #ad - Ze względu na to, że bateria mieszająca jest wyposażona w wysuwaną słuchawkę prysznicową, możesz korzystać z dodatkowej swobody ruchów podczas użytkowania. Do montażu należy użyć dołączonego materiału mocującego oraz węży przyłączeniowych typu M10 x 3/8" x 400 mm. Wysokociśnieniowa bateria kuchenna: jednouchwytowa bateria do zlewozmywaka bateria wysokociśnieniowa nowoczesne wzornictwo w kolorze chromu Wysuwana słuchawka prysznicowa Zamknięta dźwignia Wylot obracany o 360° Trwały wkład ceramiczny Wysięg 26, 2 cm Typ M10 x 3/8" x 400 mm Rdzeń mosiężny Elastyczne węże przyłączeniowe zgodne z DVGW Z materiałem mocującym Łatwe czyszczenie.

Armatura nadaje się do wszystkich powszechnie stosowanych standardowych zlewozmywaków, ale jako model wysokociśnieniowy nie nadaje się do podłączenia do kotła. Ponadto wylot obracany o 360° zapewnia wysoką funkcjonalność.

Gładka powierzchnia jest ponadto łatwa i wygodna w czyszczeniu. Wysokiej jakości wykonanie: wykonana z mosiądzu, armatura kuchenna jest trwała i wytrzymała. Nowoczesny kształt kranu przyciąga wzrok. Wkład ceramiczny: przy zamkniętej dźwigni można bez problemu regulować odpływ wody oraz ustawienia temperatury jedną ręką. Klasyczny chrom: dzięki szlachetnemu odcieniu chromu, który błyszczy i błyszczy ta elegancka armatura zlewozmywakowa zapewnia przytulną atmosferę w kuchni. Atwa obsługa miksera jednoręcznego wewnątrz zapewnia trwały wkład ceramiczny.
MarkaaquaSu #ad
ProducentaquaSu #ad
Wysokość11.81
Długość10.24
Waga3.97
Szerokość1.97
Numer części870306
Model870306

9. aquaSu

#ad

Oszczędność kosztów zimnej wody, aquaSu® Armatura kuchenna ze słuchawką sprężynową Somi, 799003, czarna stal nierdzewna, wkład ceramiczny, rdzeń z mosiądzu, mocowanie trzpienia

#ad
aquaSu #ad - Styl gastronomiczny + łatwa obsługa: aksamitnie miękki strumień wody nowoczesnej armatury kuchennej można bezstopniowo regulować jedną ręką dzięki wysokiej jakości wkładowi ceramicznemu. Nowoczesne wzornictwo: dzięki wysokiej, czarnej wylewce ze sprężyn spiralnych i korpusowi armatury ze stali nierdzewnej armatura przyciąga wzrok w Twojej kuchni – gładka powierzchnia jest wyjątkowo łatwa do czyszczenia.

Dodatkowo dzięki wkładowi oszczędzającemu wodę zmniejszysz zużycie. Opakowanie posiada certyfikat FSC i nie zawiera plastiku. Oszczędność kosztów + bez plastiku: dzięki ustawieniu zimnej wody używasz ciepłej wody tylko wtedy, gdy naprawdę jej potrzebujesz. Cznie z materiałem mocującym i wężami elastycznymi o długości 50 cm z certyfikatem DVGW.

Atwy montaż: można zamontować kran wysokociśnieniowy bez użycia narzędzi dzięki mocowaniu trzpienia – pasuje do wszystkich powszechnie stosowanych zlewozmywaków kuchennych. Wysokiej jakości rdzeń z mosiądzu przekonuje dodatkowo długą żywotnością. Pierwszorzędny wybór materiału: ceramiczny wkład zapewnia precyzyjną obsługę i jest wyjątkowo trwały. Elastyczna sprężynowa słuchawka prysznicowa zapewnia gastronomiczny klimat w Twojej kuchni oraz większą elastyczność.
MarkaaquaSu #ad
ProducentaquaSu #ad
Wysokość17.64
Długość9.06
Waga3.53
Szerokość2.17
Numer części799003
Model799003

10. Detbom

#ad

DETBOM Bateria kuchenna, stal nierdzewna, armatura kuchenna z wylewką, czarna, wysokość 257 mm, czarna, bateria mieszająca jedną ręką, obracana o 360°

#ad
Detbom #ad - Powierzchnia jest elektrolitycznie matowa czerń, odporna na rdzę i korozję, bezołowiowa, odporna na zabrudzenia i plamy z wody. Wkład ceramiczny został wielokrotnie przetestowany i jest wyposażony w trwałą uszczelkę ceramiczną, skontaktuj się z nami, która zapewnia szczelność i długą żywotność.

Zdejmowany saturator: bateria zlewozmywakowa kuchnia za pomocą saturatora woda i powietrze łączą się w strumiący i delikatny przepływ wody bez rozpryskiwania, jednocześnie zmniejszając ilość wypływającej wody. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, a my odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin. Nawilżacz jest wyjmowany i dzięki temu można go czyścić codziennie, aby uniknąć zatkania. Regulacja ciepłej i zimnej wody: bateria mieszakowa kuchenna Woda i temperatura można regulować za pomocą jednego uchwytu na kranie, co ułatwia obsługę.

Może być stosowany do pojedynczych lub podwójnych zlewozmywaków. Kran obracany o 360°: kran kuchenny można obracać o 360°, wylewka ma ok. 257 mm wysokości, dowolnie regulowany pod wieloma kątami, tzn. Odporny na wycieki: armatura kuchenna. Do mycia warzyw, aby zaspokoić różne potrzeby związane z wodą, sztućców i płukania.
MarkaDetbom #ad
ProducentDETBOM #ad
Wysokość17.32
Długość10.24
Waga3.59
Szerokość2.76
Numer części1226-sposda-as3132
ModelDKP001MB