Top 10 Neff Backofen Slide & Hide Pyrolyse – Piekarniki do zabudowy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Neff

#ad

Pokrętło, piekarnik do zabudowy 60 x 60 cm, CircoTherm, z 5 trybami ogrzewania, N30, CircoTherm, wyświetlacz LED czerwony, czarny z CircoTherm, sterowanie mechaniczne, Neff B1CCC0AK0

#ad
Neff #ad - Wyświetlacz leD – kontrastowy i czytelny. Circotherm – jedyny w swoim rodzaju system gorącego powietrza, dzięki któremu można piec na maksymalnie trzech poziomach jednocześnie. Easy clock, uchwyt profilowy, szybkie nagrzewanie, automatyczny start, optyczna kontrola nagrzewania, lampa halogenowa, dmuchawa chłodząca, wirnik wentylatora ze stali nierdzewnej. Piec do zabudowy z circotherm – do jednoczesnego pieczenia, smażenia i gotowania na maksymalnie 3 poziomach. Wyświetlacz lcd – biały wyświetlacz jest kontrastowy i dobrze czytelny.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość23.43
Długość21.57
Waga66.58
Szerokość23.39
Numer częściB1CCC0AK0
ModelB1CCC0AK0
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

2. Neff

#ad

NEFF B55VR22N0 piekarnik do zabudowy N70 / 60 cm / 71 l / stal szlachetna / A+ / Slide&Hide / VarioSteam / Pyrolise / 12 trybów pracy

#ad
Neff #ad - X gł. Wymiary wnęki wys. Obracający się wraz z uchwytem drzwi pozostaje w dłoni w tej samej pozycji podczas otwierania i zamykania. Slide&hide: piekarnik z całkowicie opuszczanymi drzwiczkami umożliwia swobodny dostęp do wnętrza.

Wymiary urządzenia wys. Dzięki temu chemiczne środki czyszczące stają się zbędne. X szer. Circotherm: dzięki zasadzie circotherm gorące powietrze w piekarniku jest wyjątkowo szybko przemieszczane. Zabezpieczenie przed dziećmi: zabezpieczenie przed dziećmi jest indywidualnie regulowane. Piroliza: dzięki programowi czyszczenia pirolizy pozostałości potraw są rozkładane na popiół w temperaturze do 500°C. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić energię, że można piec, ale również sprawia, smażyć i gotować kilka potraw jednocześnie – bez przenoszenia smaku.

Variosteam: dzięki funkcji variosteam można dodawać indywidualnie regulowaną ilość pary podczas pieczenia, smażenia i duszenia – co zapewnia wyjątkowo intensywne doznania smakowe. W cm: 58, 5 x 56, 0 x 55, 0. Oznaczenie typu / numer artykułu: BVR5522N. X głęb. 59, 6 x 54, 5 x 59, 8 cm. Nie musisz się martwić o najmłodszych.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość23.43
Długość21.57
Waga94.8
Szerokość23.46
Numer części4242004177722
ModelBVR 5522 N
Gwarancja2 lata.

3. Neff

#ad

Neff B45VR22N0 piekarnik do zabudowy N70 / stal nierdzewna / EcoClean / ShiftControl / Slide&Hide / 12 trybów pracy

#ad
Neff #ad - Dzięki pełnemu wysunięciu szyn blachę do pieczenia można również chwycić z boku. Dzięki temu można szybko i wygodnie poruszać się po menu piekarnika do zabudowy z parownikiem. Shiftcontrol: duży wyświetlacz tft można łatwo obsługiwać za pomocą jednego palca.

Slide&hide: piekarnik z funkcją gotowania na parze i w pełni opuszczanymi drzwiczkami umożliwia swobodny dostęp do wnętrza. Circotherm: dzięki zasadzie circotherm gorące powietrze w piecu parowym jest wyjątkowo szybko przemieszczane. Obracający się wraz z uchwytem drzwi pozostaje w dłoni w tej samej pozycji podczas otwierania i zamykania. Variosteam: dzięki funkcji variosteam można dodawać indywidualnie regulowaną ilość pary podczas pieczenia, smażenia i duszenia – co zapewnia wyjątkowo intensywne doznania smakowe.

Pozwala to nie tylko zaoszczędzić energię, ale również sprawia, że można piec, smażyć i gotować kilka potraw jednocześnie – bez przenoszenia smaku. Eco clean z easyclean: specjalny program czyszczenia umożliwia wygodne i energooszczędne czyszczenie wnętrza piekarnika – szybkie i przyjazne dla środowiska.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość23.43
Długość21.57
Waga88.18
Szerokość23.46
Numer części4242004181453
ModelBVR 4522 N
GwarancjaGwarancja producenta.

4. Neff

#ad

NEFF B2CCG6AK0 piekarnik do zabudowy N30, piekarnik do zabudowy 60 x 60 cm, czarny, CircoTherm, wyświetlacz LED, Pyroliza, EasyClean

#ad
Neff #ad - Dzięki temu chemiczne środki czyszczące stają się zbędne. Wyświetlacz led: dzięki kontrastowemu i czytelnemu wyświetlaczowi LED z czerwonymi cyframi i symbolami oraz mechanicznym mgiełkom można wyjątkowo łatwo sterować piekarnikiem do zabudowy.

Circotherm: dzięki zasadzie circotherm gorące powietrze w piekarniku jest wyjątkowo szybko przemieszczane. Easyclean: specjalny program czyszczenia umożliwia wygodne i energooszczędne czyszczenie wnętrza piekarnika – szybkie i przyjazne dla środowiska. Szybkie nagrzewanie: w przypadku rodzajów ogrzewania circoTherm, gorącego powietrza oraz grzania górnego i dolnego można szybciej przygotować potrawy w piekarniku dzięki szybkiemu nagrzewaniu.

Pozwala to nie tylko zaoszczędzić energię, że można piec, ale również sprawia, smażyć i gotować kilka potraw jednocześnie – bez przenoszenia smaku. Funkcja easyclock przypomina o wyjęciu potrawy we właściwym czasie. Piroliza: dzięki programowi czyszczenia pirolizy pozostałości potraw są rozkładane na popiół w temperaturze do 500°C.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość23.43
Długość21.57
Waga77.38
Szerokość23.39
Numer częściB2CCG6AK0
ModelB2CCG6AK0
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

5. Neff

#ad

NEFF B44CR71N0 piekarnik do zabudowy N70, piekarnik do zabudowy 60 x 60 cm, automatyczne programy, Amazon Exclusive Edition, stal nierdzewna, Full Touch wyświetlacz TFT, Hide

#ad
Neff #ad - Ukrycie: drzwiczki piekarnika znikają pod piekarnikiem, dzięki czemu w razie potrzeby można bez problemu podejść do potraw we wnętrzu piekarnika i łatwo doprawić, rozprowadzić sok z pieczeni lub przekręcić wypieki. Amazon exclusive edition: piekarnik do zabudowy z wyświetlaczem tft można łatwo obsługiwać poprzez naciśnięcie palca i wycieranie.

Funkcja easyclock przypomina o wyjęciu potrawy we właściwym czasie. Piroliza: dzięki programowi czyszczenia pirolizy pozostałości potraw są rozkładane na popiół w temperaturze do 500°C. Ponadto można łatwo poruszać się po menu za pomocą asystenta głosowego za pośrednictwem Amazon Alexa. Dzięki temu chemiczne środki czyszczące stają się zbędne.

Szybkie nagrzewanie: w przypadku rodzajów ogrzewania circoTherm, gorącego powietrza oraz grzania górnego i dolnego można szybciej przygotować potrawy w piekarniku dzięki szybkiemu nagrzewaniu. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić energię, ale również sprawia, że można piec, smażyć i gotować kilka potraw jednocześnie – bez przenoszenia smaku. Circotherm: dzięki zasadzie circotherm gorące powietrze w piekarniku jest wyjątkowo szybko przemieszczane.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość23.43
Długość21.57
Waga81.35
Szerokość23.39
Numer częściB44CR71N0
ModelB44CR71N0
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

6. Neff

#ad

Piekarnik do zabudowy 60 x 60 cm, automatyczne programy, NEFF B44CR21N0 piekarnik do zabudowy N70, stal nierdzewna, Hide, Home Connect, Amazon Exclusive Edition, Full Touch wyświetlacz TFT

#ad
Neff #ad - Circotherm: dzięki zasadzie circotherm gorące powietrze w piekarniku jest wyjątkowo szybko przemieszczane. Amazon exclusive edition: piekarnik do zabudowy z wyświetlaczem tft można łatwo obsługiwać poprzez naciśnięcie palca i wycieranie.

Ponadto można łatwo poruszać się po menu za pomocą asystenta głosowego za pośrednictwem Amazon Alexa. Ukrycie: drzwiczki piekarnika znikają pod piekarnikiem, dzięki czemu w razie potrzeby można bez problemu podejść do potraw we wnętrzu piekarnika i łatwo doprawić, rozprowadzić sok z pieczeni lub przekręcić wypieki. Easyclean: specjalny program czyszczenia umożliwia wygodne i energooszczędne czyszczenie wnętrza piekarnika – szybkie i przyjazne dla środowiska.

Funkcja easyclock przypomina o wyjęciu potrawy we właściwym czasie. Szybkie nagrzewanie: w przypadku rodzajów ogrzewania circoTherm, gorącego powietrza oraz grzania górnego i dolnego można szybciej przygotować potrawy w piekarniku dzięki szybkiemu nagrzewaniu. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić energię, że można piec, ale również sprawia, smażyć i gotować kilka potraw jednocześnie – bez przenoszenia smaku.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość23.43
Długość21.57
Waga71.87
Szerokość23.39
Numer częściB44CR21N0
ModelB44CR21N0
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

7. Neff

#ad

NEFF B56VT62N0 piec parowy do zabudowy N90 / 60 cm / 71 l / stal szlachetna / A+ / Slide&Hide / VarioSteam Pyrolise / 14 trybów pracy

#ad
Neff #ad - Piroliza: dzięki programowi czyszczenia pirolizy pozostałości potraw są rozkładane na popiół w temperaturze do 500°C. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić energię, że można piec, ale również sprawia, smażyć i gotować kilka potraw jednocześnie – bez przenoszenia smaku.

X głęb. 59, 6 x 54, 5 x 59, 8 cm. Zabezpieczenie przed dziećmi: zabezpieczenie przed dziećmi jest indywidualnie regulowane. Wymiary urządzenia wys. Nie musisz się martwić o najmłodszych. W cm: 58, 5 x 56, 0 x 55, 0. X gł. Obracający się wraz z uchwytem drzwi pozostaje w dłoni w tej samej pozycji podczas otwierania i zamykania. Circotherm: dzięki zasadzie circotherm gorące powietrze w piekarniku jest wyjątkowo szybko przemieszczane.

Variosteam: dzięki funkcji variosteam można dodawać indywidualnie regulowaną ilość pary podczas pieczenia, smażenia i duszenia – co zapewnia wyjątkowo intensywne doznania smakowe. Slide&hide: piekarnik z całkowicie opuszczanymi drzwiczkami umożliwia swobodny dostęp do wnętrza. Wymiary wnęki wys. X szer. Oznaczenie typu / numer artykułu: BVT5662N.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość23.43
Długość23.46
Waga98.55
Szerokość21.57
Numer częściB56VT62N0
ModelB56VT62N0
Gwarancja2 lata.

8. Neff

#ad

NEFF B46FT64N0 piekarnik parowy do zabudowy N90 / 60 cm / 71 l / stal szlachetna / A+ / Slide&Hide / FullSteam / EasyClean / 13 trybów pracy

#ad
Neff #ad - Oznaczenie typu / numer artykułu: BFT4664N. Cm: 59, 5 x 59, 6 x 54, 8. Fullsteam: piec parowy neff fullsteam to piekarnik z pełnowartościowym parowarem. Funkcja delikatnego duszenia zapewnia wyjątkowo delikatne przygotowywanie potraw, w przypadku których witaminy zostają zachowane.

Easyclean: specjalny program czyszczenia umożliwia wygodne i energooszczędne czyszczenie wnętrza piekarnika – szybkie i przyjazne dla środowiska. Wymiary urządzenia wys. Ukrycie: piekarnik z całkowicie chowanymi drzwiczkami umożliwia swobodny dostęp do wnętrza. To nie tylko oszczędza energię, ale również zapewnia możliwość pieczenia, smażenia i duszenia kilku potraw jednocześnie – bez przenoszenia smaku. X szer. Circotherm: dzięki zasadzie circotherm gorące powietrze w piekarniku jest wyjątkowo szybko poruszane. X gł.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość23.43
Długość21.57
Waga97
Szerokość23.46
Numer części4242004181491
ModelBFT 4664 N
Gwarancja2 lata.

9. Neff

#ad

NEFF B56CT64N0 piekarnik do zabudowy N90 / 60 cm / 71 l / stal szlachetna / A / Slide&Hide / Pyrolise / 15 trybów pracy

#ad
Neff #ad - X szer. Dzięki temu chemiczne środki czyszczące stają się zbędne. Nie musisz się martwić o najmłodszych. Wymiary wnęki wys. W cm: 58, 5 x 56, 0 x 55, 0. Dzięki temu można szybko i wygodnie poruszać się po menu piekarnika.

Fulltouch control: duży wyświetlacz tft można łatwo obsługiwać poprzez naciśnięcie palca i wycieranie. Oznaczenie typu / numer artykułu: BCT5664N. X szer. X gł. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić energię, że można piec, ale również sprawia, smażyć i gotować kilka potraw jednocześnie – bez przenoszenia smaku. Wymiary urządzenia wys. X głęb. 59, 6 x 54, 5 x 59, 8 cm. Piroliza: dzięki programowi czyszczenia pirolizy pozostałości potraw są rozkładane na popiół w temperaturze do 500°C.

Zabezpieczenie przed dziećmi: zabezpieczenie przed dziećmi jest indywidualnie regulowane. Dzięki pełnemu wysunięciu szyn blachę do pieczenia można również chwycić z boku. Circotherm: dzięki zasadzie circotherm gorące powietrze w piekarniku jest wyjątkowo szybko przemieszczane. Slide&hide: piekarnik z całkowicie opuszczanymi drzwiczkami umożliwia swobodny dostęp do wnętrza.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość23.43
Długość21.57
Waga97
Szerokość23.46
Numer części4242004177739
ModelBCT 5664 N
Gwarancja2 lata.

10. Neff

#ad

Home Connect, N90, Neff B46FT62H0, Neff Light, piec parowy do zabudowy, Full Steam, 60 x 60 cm wys. x szer., wyświetlacz TFD, A+, Slide&Hide, Made in Germany, FullTouch Conrol, CircoTherm

#ad
Neff #ad - Cechy produktu: piekarnik parowy 13 rodzajów ogrzewania: circotherm circotherm delikatne grzanie górne/dolne, podgrzewanie, utrzymywanie ciepła, grill termiczny, grzanie dolne, rozmrażanie, delikatne podgrzewanie, stopień pieczenia pizzy 180°C – 220 °C, delikatne ogrzewanie górne/dolne, grill o dużej powierzchni, dodatkowe rodzaje ogrzewania parą: stopień gotowania na parze, regeneracja fermentacji, elektroniczna temperatura regulacja 40 °C – 250 °C.

87 kwh/zużycie energii na cykl w trybie obiegu: 040 °c indywidualnie regulowane zabezpieczenie przed dziećmi. Akcesoria: 1 x blacha do pieczenia emaliowana, 1 x pojemnik na parę z otworami rozmiar S 1 x pojemnik na parę z otworami rozmiar XL 1 x pojemnik na parę nieperforowany rozmiar S 1 x ruszt 1 x uniwersalna patelnia, bardzo niska temperatura okna.

Wkładki wsuwane: 4 wysuwane dodatki Kolor: emaliowany antracyt Eco Clean Wyposażenie:. 6 kw klasa efektywności energetycznej: A+zużycie energii na cykl w trybie konwencjonalnym: 0 Automatyczne wyłączanie bezpieczeństwa, przełącznik stykowy drzwi; długość kabla przyłączeniowego: 120 cm, przycisk startowy, napięcie znamionowe: 220 – 240 V, wskaźnik ciepła resztkowego, całkowita wartość przyłączeniowa elektryczna: 3. Pojemność komory gotowania: 71 l. Maks.
MarkaNeff #ad
ProducentNeff #ad
Wysokość21.57
Długość23.43
Szerokość23.46
Numer częściB46FT62H0
ModelB46FT62H0
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.