Top 10 NISSAN Qashqai J12 Zubehör – Nakładki progowe do samochodów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. PR-FOLIA

#ad

Carbon folia samochodowa folia ochronna folia akcesoria ochrona progu, PR-Folia Listwy progowe zestaw folii ochronnej do Nissan Qashqai typ J12 od roku prod. 06/2021

#ad
PR-FOLIA #ad - Bardzo wytrzymała – folia jest wytrzymała, odporna na uderzenia, uderzenia i zarysowania. Możliwość usunięcia bez pozostawiania śladów – można ją w każdej chwili usunąć bez pozostawiania śladów bez pozostawiania śladów.

Odporna na promieniowanie uv – listwy progowe utrzymują się trwale i pozostają odporne na odkształcenia odporne na mycie w myjniach. 06/2021 tylko do modelu bez oryginalnych wbudowanych wejść aluminiowych/plastikowych. Pasuje do: nissan qashqai typ j12 od roku prod. Idealne dopasowanie – folia ochronna jest samoprzylepna i można ją łatwo ułożyć. Optymalna ochrona dla Twoich wejść w samochód.
MarkaPR-FOLIA #ad
ProducentPR-FOLIA #ad
Numer części0
Gwarancja239 Lat

2. CWWHY

#ad

2017, 2021, J12, J11, 2012, 2015, 2013, 2016, CWWHY Listwy progowe z włókna węglowego do samochodów Nis-san Qashqai J10, 4 szt. naklejki na progi samochodowe, akcesoria tuningowe, 2020, 2018, 2019

#ad
CWWHY #ad - Wysokiej jakości materiał wyprodukowana ze skóry z włókna węglowego do użytku na zewnątrz, naklejka na tylnej stronie listwy progowej jest wykonana z mocnego kleju 3M, aby zapobiec pozostałościom kleju na listwie wejściowej po dłuższym czasie. Kompatybilne modeledo nis-san qashqai j10 j11 j12 2012 2013 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021.

Wystarczy oderwać etykietę z tyłu listwy progowej, aby odsłonić naklejkę i przykleić ją do listwy progowej. Instalacja i czyszczenie - zetrzyj brud z drzwi i przyklej je bezpośrednio. Zadowalająca obsługa przed i po zakupie, jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami przez e-mail, a nasz zespół udzieli Ci satysfakcjonującej odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Przed zakupem należy upewnić się, że model jest odpowiedni.

Zakrywają istniejące zadrapania i zapobiegają ścieraniu się tapicerki drzwi i zarysowaniu oryginalnego lakieru. Działanie ochronne może dopasować się do krzywizny samochodu, swobodnie się zginać, chronić drzwi. Można ją łatwo czyścić wilgotną ściereczką lub szczotką. Próg drzwi nie tylko chroni próg twojego samochodu przed uszkodzeniami, ale jego ekskluzywny i piękny wygląd pokazuje wyjątkowy urok samochodu i jest podstawowym wnętrzem samochodu.
MarkaCWWHY #ad
ProducentCWWHY #ad

3. BENME

#ad

Zewnętrzne listwy ochronne, osłona pedałów, BENME 4 sztuki listwy progowe do samochodu Nissan Qashqai J11 2016-2019 2020

#ad
BENME #ad - Doskonała dekoracja i ochrona. Zestaw: 4 x osłona progowa drzwi wewnętrznych 2 x drzwi przednie, 2 x tylne drzwi. Atwa instalacja: dostarczana z klejem samoprzylepnym 3M i wymaga tylko kilku minut do przyklejenia. Materiał: wyprodukowano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, tworzywa ABS, odporne na zużycie i zarysowania. Kompatybilne modele: nissan Qashqai J11 2016-2019 2020 W zestawie taśma klejąca 3 m. Kolor: czarny + srebrny. Ochrona progu drzwi: zestaw do stylizacji 4-drzwiowych zapewnia funkcję ochronną, dekoruje samochód i jest odporny na zarysowania.
MarkaBENME #ad
ProducentBENME #ad

4. Recambo

#ad

Matowa, jakość premium RECAMBO, Osłona progu bagażnika ze stali nierdzewnej, kompatybilna z NISSAN QASHQAI II FACELIFT, od roku produkcji 2017

#ad
Recambo #ad - Najnowocześniejsza technologia pomiaru laserowego i cięcia. Materiał: wysokiej jakości stal nierdzewna V2A, 304 w 100% nierdzewna. Kompatybilny z nissan qashqai ii facelifT | od roku produkcji 2017. Atwy montaż – osłonę progu bagażnika można łatwo i szybko przymocować do pojazdu i jest równie łatwa do usunięcia. Nowoczesne wzornictwo przy dopasowaniu do konkretnego pojazdu.
MarkaRecambo #ad
ProducentRecambo #ad
Wysokość0.16
Długość37.01
Szerokość3.54
Numer częściCT-LKS-1676
ModelCT-LKS-1676
GwarancjaBrak gwarancji

5. BIGROUP

#ad

Włókno węglowe, naklejki chroniące przed wejściem drzwi, naklejki na progi samochodowe, 4 sztuki listew progowych do samochodu, odporne na zarysowania, z logo, ochrona drzwi samochodowych

#ad
BIGROUP #ad - Efekt: antypoślizgowa konstrukcja, rowki i funkcja antypoślizgowa tych gumowych progów drzwiowych skutecznie chronią płytę progową samochodu, zapobiegają zarysowaniom i zapewniają ochronę. Przed zakupem należy sprawdzić rozmiar i porównać z progiem drzwi samochodu przed rozpoczęciem instalacji.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, rozwiążemy je dla Ciebie w ciągu 24 godzin. Może być również stosowany do pokrycia wszystkich istniejących zadrapań, uszkodzeń lakieru. Atwy montaż: bez wiercenia i spawania, mocna przyczepność, która jest przymocowana do progu, wystarczy zdjąć dwustronną folię samoprzylepną, łatwa do usunięcia bez pozostawiania śladów. Zestaw zawiera: 2 naklejki na progi drzwi, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, 2 naklejki na progi tylne.

Wymiary tylnego progu drzwiowego: 40 x 7 cm 2 sztuki. Wysokiej jakości produkt: ta osłona progu drzwi jest wykonana z wysokiej jakości materiału polimerowego silikonowego, który jest odporny na wysokie temperatury, zimno, ścieranie i wodoszczelny. Wymiary produktu – wymiary przednich progów drzwiowych samochodu: 60 x 7 cm 2 sztuki.
MarkaBIGROUP #ad
ProducentBIGROUP #ad
Numer częściR8
ModelR8
Gwarancja24 Miesięcy

6. ETOPARS

#ad

Odporne na zarysowania, ochrona progu drzwi, niebieskie, ETOPARS Naklejki na progi samochodu, gumowy zderzak, 2,5 x 5 cm, włókno węglowe, próg przycinania, ochrona krawędzi

#ad
ETOPARS #ad - Atwa instalacja: przyklej taśmę klejącą i zaciśnij mocną taśmą klejącą z tyłu bez wiercenia lub wkręcania. Wysokiej jakości materiał: wykonany z kauczuku z włókna węglowego, odporny na kolizje, odporny na zużycie i zarysowania, czysty i odporny na zabrudzenia, jasny, trwały i praktyczny w użyciu.

Grubsza konstrukcja lepiej chroni Twój samochód. Szerokie zastosowanie: można przykleić do pozycji progowej. Ochrona: trzymaj progi drzwi z dala od zarysowań na śladach stóp, chroń lakier, zapobiegaj zarysowaniom i odpryskom, zakryj zadrapania i spraw, aby samochód wyglądał lepiej.

Uniwersalny do wszystkich samochodów, ciężarówek, silników. Przedni tylny zderzak, próg bagażnika, przedni tylny narożnik, lusterko, progi boczne, błotnik, korpus boczny, grill itd. Gładkość, suv-ów, swobodne odkształcenia i swobodne przycinanie. Doskonale chronią Twój samochód. Wymiary: 250 cm x 5 cm 98, 42 cala x 1, 96 cala, wystarczająca do zastosowania 4 progów pojazdu.
MarkaETOPARS #ad
ProducentETOPARS #ad
Numer częściC11DSG04D
Model1
Gwarancja1

7. WYXAXNM

#ad

Osłona na pedały, 4 sztuki, z włókna węglowego, ochrona przed zadrapaniami, Listwy na progi samochodu, akcesoria do stylizacji samochodu, naklejka powitalne pedały, ochrona do NIS-san Qashqai J10 J11, progi drzwi

#ad
WYXAXNM #ad - Wysokiej jakości materiał - z wysokiej jakości włókna węglowego, przyjazny dla środowiska i nie marszczy się. Atwa instalacja - instalacja jest prosta. Wysokiej jakości serwis - przed wysyłką dokładnie testujemy każdy artykuł, jakość jest gwarantowana! W przypadku pytań po zamówieniu lub otrzymaniu towaru prosimy o kontakt z nami.

Oczyść brud z drzwi samochodu i przyklej go bezpośrednio, bardzo łatwa instalacja bez narzędzi lub akcesoriów, może być używana przez długi czas. Z klejem 3m na tylnej stronie, wodoodporny, odporny na temperaturę, ma dużą przyczepność, jest bardzo stabilny i nie odpada łatwo. Działanie ochronne: można dopasować do krzywizny samochodu, chronić drzwi. Mocno przylegająca taśma klejąca 3M. Zastosowanie - naklejki na progi drzwi samochodowych kick Plates do NIS-san Qashqai J10 J11 J12 2012-2021, przed zakupem należy sprawdzić swój model i rok.

Zrobię wszystko co w naszej mocy, aby pomóc Ci rozwiązać problem w ciągu 24 godzin. Odporna na zużycie i zarysowania, może zakryć istniejące zarysowania, dowolnie zginać, skutecznie zapobiega zarysowaniom i ścieraniu się oryginalnej listwy progowej podczas wchodzenia i wychodzenia. Po usunięciu progu nie ma lepkich pozostałości i farba nie zostanie uszkodzona.
MarkaWYXAXNM #ad
ProducentWYXAXNM #ad
Numer częściM-107
ModelM-110

8. DIELUNY

#ad

Akcesoria, J12, płyta odporna na zarysowania, J11, listwy ochronne, Listwy progowe z włókna węglowego, naklejka dekoracyjna, 2009-2021, do Nis-san Qashqai J10, do stylizacji samochodu, 4 sztuki

#ad
DIELUNY #ad - Odporna na zużycie i zarysowania, może zakryć istniejące zarysowania, swobodnie się zginać, skutecznie zapobiega zarysowaniom i ścieraniu się oryginalnej listwy progowej podczas wsiadania i wychodzenia. Zrobię wszystko co w mocy, aby pomóc w rozwiązaniu problemu w ciągu 24 godzin.

Atwy montaż: instalacja jest prosta. Wysokiej jakości materiał: wysokiej jakości, długotrwałe działanie promieni słonecznych lub deszczu, nie kurczy się, trwały i lekki materiał z włókna węglowego, nie blaknie łatwo. Serwis jakości: przed wysyłką starannie przetestujemy każdy artykuł, a jakość jest gwarantowana! W przypadku pytań po złożeniu zamówienia lub otrzymaniu towaru, prosimy o kontakt z nami.

Pasuje do modeli nis-san qashqai j10 j11 j12 2009 2011 2012 2013 2015 2018 2019 2020 2021. Mocno przylegająca taśma klejąca 3m. Wyczyść brud z drzwi samochodu i przykleić go bezpośrednio, bardzo łatwy montaż bez użycia narzędzi lub akcesoriów i może być używany przez długi czas. Działanie ochronne: można dopasować do krzywizny samochodu, chroni drzwi.
MarkaDIELUNY #ad
ProducentDIELUNY #ad
Numer częściSF-117

9. AYYDS

#ad

Z włókna węglowego, ochrona progów samochodu, Naklejki na progi samochodu, ochrona zderzaka 7 cm x 10 m, czarna, ochrona drzwi samochodu, folia ochronna do lakieru

#ad
AYYDS #ad - Atwe zastosowanie - samoprzylepną folię ochronną na progi drzwi samochodowych można łatwo i szybko zainstalować. Może być również stosowany do części motocyklowych. Wszechstronne zastosowanie - folia ochronna do samochodu może być przymocowana do progów drzwi, klap bagażnika, drzwi pojazdu, przednich i tylnych zderzaków itd.

W razie problemów prosimy o kontakt z nami, nasz dział obsługi klienta rozwiąże każdy problem za Ciebie. Odklejanie i naklejanie trwa zaledwie kilka minut. Folia ochronna na zarysowania z włókna węglowego ma silną przyczepność, dobrze przylega i nie odpada łatwo. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Folia ochronna do lakieru skutecznie chroni przed zużyciem, zadrapaniami i może pokryć istniejące zadrapania i uszkodzenia lakieru. Funkcja - po zainstalowaniu naklejek na progi z włókna węglowego obszar progowy pojazdu jest bardziej odporny na zabrudzenia, a tylny zderzak jest chroniony przed zarysowaniami podczas załadunku i rozładunku.

Folię można przyciąć w zależności od potrzeb i używać jej do większości limuzyn, SUV-ów, samochodów dostawczych, wodoszczelna, odpornego na wysokie i zimno, małych samochodów dostawczych i pickupów. Po zdjęciu nie pozostawia śladów, pozostałości ani uszkodzeń lakieru samochodowego. Materiał - folia samochodowa jest wykonana z wysokiej jakości materiału z włókna węglowego, odporna na ścieranie i trwała.
MarkaAYYDS #ad
ProducentAYYDS #ad
Numer częściQCMK-TT
GwarancjaNo.

10. Huipeng

#ad

Błotniki na drzwi samochodu, 4 sztuki osłonek na progi, ochrona progów, naklejka na progi, ochrona krawędzi, do Nissana Qashqai J12 2022/2023

#ad
Huipeng #ad - Charakteryzuje się dużą przyczepnością. Zastosowanie: nissan Qashqai J12 2022 2023. Jest wodoszczelna i odporna na zarysowania, nie odpada i nie pieni się. Bardzo stabilna i nie spada.

Trwałość: odporny na wysokie temperatury, zarysowania i ścieranie. Doskonała obsługa klienta: proszę dokładnie sprawdzić rok samochodu i model. Nie wahaj się wysłać do nas e-mail. W razie jakichkolwiek pytań. Klej 3m na tylnej stronie. Powierzchnia jest gładka i można ją czyścić wilgotną ką poprzez proste wycieranie kurzu. Atwa instalacja: usuń brud z drzwi i przyklej go bezpośrednio. Wysokiej jakości materiały: wyprodukowany ze stali nierdzewnej z mocnym uchwytem, doskonała odporność na wodę i ogień, bardzo stabilny i może być używany przez długi czas. Odpowiemy i rozwiążemy Twoje pytania, dopóki nie będą Państwo zadowoleni.
MarkaHuipeng #ad
ProducentHuipeng #ad