Top 10 Open Ear Clip Kopfhörer – Słuchawki douszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. POMUIC

#ad

POMUIC Słuchawki Bluetooth, wodoszczelność IP7, sportu, do pracy, czas odtwarzania 40 h z diodami LED, nauki, 4 ENC Noise Cancelling Mic, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, kolor biały

#ad
POMUIC #ad - Bezprzewodowe słuchawki bluetooth mogą osiągnąć stabilne wyjście audio w odległości 15 metrów. Nowo ulepszony smart touch: bezprzewodowe słuchawki bluetooth są wyposażone w nowo ulepszony czujnik Touch Control, który inteligentnie wykrywa przypadkowe dotknięcia, poprawia wrażenia użytkownika i przejmuje funkcje One Touch.

Ciesz się wysoką jakością dźwięku: słuchawki bluetooth są wyposażone w zintegrowaną cewkę dynamiczną grafenu 13, bas jest zwiększony o 60%, a technologia kodowania audio AAC/SBC została ulepszona. W połączeniu z etui do ładowania te bezprzewodowe słuchawki douszne zapewniają do 40 godzin odtwarzania i nieprzerwane przyklejanie muzyki. Nadaje się do uprawiania sportu, nauki, pracy, słuchania muzyki itd. Redukcja szumów enc: słuchawki bezprzewodowe wykorzystują redukcję szumów otoczenia eNC i 4 mikrofony o wysokiej rozdzielczości, co zapewnia wyraźne wrażenia podczas rozmów telefonicznych i rozmów wideo, aby skutecznie wyeliminować 90% hałasu otoczenia i zmniejszyć hałas otoczenia do 40 dB, słuchania muzyki itd.

Większość funkcji można wykonać za pomocą kilku dotknięć palcami. Nie będziesz odczuwać dyskomfortu, nawet jeśli nosisz je przez cały dzień. Przyjemne w noszeniu: słuchawki bluetooth mają ergonomiczny kształt pół-douszny i ważą tylko 4 gramy. Wodoszczelność ip7: słuchawki douszne bluetooth wykorzystują zaawansowaną technologię nanopowłoki i są wodoszczelne zgodnie z IP7, skutecznie odporne na pot i deszcz, pozwalają cieszyć się sportami na świeżym powietrzu.
MarkaPOMUIC #ad
ProducentPOMUIC #ad
Wysokość0.79
Długość1.57
Szerokość1.18
Numer częściW23-White
ModelW23-White
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

2. Rulefiss

#ad

Hi-Fi Stereo Inear, 48 godzin, Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, słuchawki douszne 14,2 mm, wodoszczelność IP7, Słuchawki sportowe, z walizką ładującą 800 mAh, wskaźnik LED

#ad
Rulefiss #ad - Bezprzewodowe słuchawki sportowe wykorzystują przezroczystą technologię wyświetlania LED, która dokładnie pokazuje stan naładowania słuchawek dousznych i pozostałą moc ładowarki. Rozszerzony bluetooth 5. 3 i parowanie jednoetapoweprzyjmuje najnowszą wersję bluetooth v5. 3, w porównaniu z wersją 5. 2, znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo wcięcia i wycinania oraz zapewnia bardziej stabilne połączenie zasięg transmisji wynosi do 15 m.

Słuchawki sportowe są kompatybilne z większością odtwarzaczy muzycznych Bluetooth, w tym z systemem iOS/Android, które ułatwiają obsługę słuchawek jednym dotknięciem palca. Sterowanie dotykowe i szeroka kompatybilnośćbezprzewodowe słuchawki są wyposażone w czułe elementy dotykowe, wstrzymywać lub grać i obudzić asystenta głosowego. Smart touch może odbierać lub rozłączać, tabletami i laptopami. Szczegóły instrumentów muzycznych są wyraźne, bogaty i dynamiczny stereo. Powierzchnia zewnętrzna jest pokryta 100% połyskiem, aby uzyskać delikatny dotyk i wyrafinowany wygląd.

Przenośna torba ładująca o dużej pojemności 800 mAh może naładować słuchawki 5 razy i odtwarzać do 48 godzin. Ponadto słuchawki bluetooth są wykonane z wysokiej jakości nanomateriałów ip7, które zapobiegają poceniu się i deszczowi, stabilne zużycie i wodoszczelność IP7Słuchawki douszne Bluetooth w różnych rozmiarach S/M/L są dostarczane z miękkimi silikonowymi zatyczkami do uszu, fitnessu, joggingu, podróży i innych aktywności na świeżym powietrzu. Wygodne, idealne do uprawiania sportu, elastyczne i bezpiecznie osadzone nauszniki zapewniają wygodne dopasowanie i pozostają na miejscu nawet podczas najcięższych ćwiczeń.
MarkaRulefiss #ad
ProducentRulefiss #ad
Waga0.16
Numer częściQ38-03
ModelQ38

3. IKG

#ad

Wyświetlacz LED USB-C, miękkie zauszniki, Sportowe słuchawki douszne Bluetooth, 4 mikrofony, wodoszczelne słuchawki douszne, czas odtwarzania 120 h, IP7, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3

#ad
IKG #ad - Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo przycisków i szeroka kompatybilność: słuchawki douszne bluetooth z nowym designem przycisków. Bezprzewodowe słuchawki wykorzystują redukcję szumów otoczenia ENC i mikrofon 4 HD, 5 mm i technologią kodowania audio AAC/SBC, dzięki czemu Twój głos jest wyraźnie słyszalny na drugim końcu.

Słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w inteligentny cyfrowy wyświetlacz LED, który dokładnie pokazuje pozostałą moc w formacie cyfrowym. Wciągające słuchawki z enc: q25 bluetooth słuchawki z grafenową membraną dynamiczną 14, hałas otoczenia jest redukowany o ponad 38 db, uchwycą każdy szczegół muzyki i transmitują bogate dźwięki z ostrymi wysokimi tonami i czystym basem. Słuchawki douszne są kompatybilne z większością urządzeń obsługujących technologię Bluetooth, takich jak iOS, Android itd. 120 godzin pracy baterii i etui do ładowania led: po naładowaniu typu c możesz słuchać muzyki przez 10 godzin, a etui ładujące wydłuża się do 120 godzin.

Umożliwia dostęp do odtwarzania/pauzy muzyki, przełączania utworów, aktywacji Siri, głośności +/-, odbierania/wyłączania połączeń i wielu innych. Słuchawki douszne bluetooth łączą się automatycznie z telefonem 1S po otwarciu etui. Wodoszczelna technologia IP7 skutecznie chroni słuchawki Bluetooth przed uszkodzeniami spowodowanymi potem i deszczem. Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth przekonują w studiu fitness dzięki łatwemu w obsłudze sterowaniu. Idealnie nadaje się do biegania, jazdy konnej itp.
MarkaIKG #ad
ProducentIKG #ad
Wysokość0.91
Długość0.93
Waga0.22
Szerokość0.75
Numer częściQ25
ModelQ25
Gwarancja24 Miesięcy

4. Lekaby

#ad

Słuchawki Bluetooth, mikrofon z redukcją szumów AI i 48 godzin odtwarzania, bezprzewodowe słuchawki z głębokim basem, słuchawki, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.3 In Ear ze sterownikiem 13 mm

#ad
Lekaby #ad - Lekkie i wygodne: ergonomicznie ukształtowane szpilki douszne słuchawek dousznych s2 zostały przetestowane na kanałach słuchowych tysięcy osób przed opracowaniem i zapewniają przyjemne uczucie podczas noszenia. Oczywiście są to urodziny, halloween, dzień ojca, którzy kochają muzykę, wesela, skontaktuj się z naszym 24-godzinnym działem obsługi klienta online. Najlepszy wybór na prezenty i zwrot bez nienawiści: nasze słuchawki bluetooth nadają się szczególnie jako prezent dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku, chłopcy, Dzień Matki, dziewczynki i wiele innych.

Zatyczki do uszu są dostępne w trzech różnych rozmiarach, dzięki czemu idealnie pasują do kanałów słuchowych większości osób i mogą cieszyć się muzyką przez długi czas. One step paring i uniwersalna kompatybilnoŚĆ: po pierwszym podłączeniu zestawu słuchawkowego bluetooth wystarczy wyjąć go z ładowarki i automatycznie połączyć się z poprzednim urządzeniem, smartfonami Smart, komputerami PC i Mac, Samsung, w tym z systemem iOS/Android, dzięki czemu jest szybsze i wygodniejsze. Zakup obejmuje 30 dni bezproblemowego zwrotu pieniędzy i 12 miesięcy gwarancji.

Mini ładowarka led i 48 godzin odtwarzania: dzięki wyświetlaczowi zasilania led, słuchawki bezprzewodowe S2 wytrzymują do 6 godzin na jednym ładowaniu i do 48 godzin ciągłej pracy, który pokazuje stan naładowania etui ładującego i słuchawek dousznych, w tym torba ładująca dla doskonałej przyjemności z słuchania muzyki przez cały dzień i całą noc. Słuchawki bezprzewodowe bluetooth 5. 3 i easy touch: bezprzewodowe słuchawki s2 są wyposażone w wiodącą w branży technologię bluetooth 5. 3, głośność +/-, takich jak odtwarzanie muzyki/pauza, która zapewnia szybki dostęp do wszystkich funkcji, obsługa Siri, która umożliwia nawet 75% większą prędkość przesyłania danych audio i stabilne połączenie na odległość do 15 metrów.
MarkaLekaby #ad
ProducentLekaby #ad
Wysokość1.57
Długość1.97
Waga0.09
Szerokość0.79
Numer częściS2
ModelS2
Gwarancja1 rok gwarancji

5. Poounur

#ad

Słuchawki sportowe, ultralekkie słuchawki douszne z pałąkiem, bezprzewodowe, 50 h, Bluetooth 5.3, douszne słuchawki douszne, HiFi stereo, wskaźnik LED, wodoszczelność IP7, 2023 z redukcją szumów

#ad
Poounur #ad - 50 godzin odtwarzania i podwójny wyświetlacz led w czasie rzeczywistym: słuchawki sportowe utrzymują 10 godzin czasu odtwarzania, a dodatkowo łącznie 50 godzin czasu pracy baterii w przenośnej walizce ładującej. Nasze słuchawki douszne zostaną automatycznie sparowane z Twoim urządzeniem, przełączać między utworami, gdy tylko po pierwszym połączeniu wyjmiesz słuchawki Bluetooth.

Niezależnie od tego, czy korzystasz z systemu ioS lub Android, możesz połączyć się z różnymi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth. Bezprzewodowe słuchawki są wyposażone w podwójny wyświetlacz cyfrowy LED, który dokładnie pokazuje pozostałą moc ładowarki i zestawu słuchawkowego. Atwe sterowanie i automatyczne parowanie: słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w czułe elementy dotykowe. Bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z CVC8. 0 wykorzystują wysokiej jakości mikrofon, że rozmowy będą wyraźniejsze.

Dotknij słuchawki, aby łatwo odtwarzać/wstrzymać, regulować głośność, odbierać/odłączać połączenia i aktywować asystenta głosowego. Doskonała jakość dźwięku i wyraźne połączenia: słuchawki bluetooth w uchu wbudowana dynamiczna cewka 13 mm z membraną grafenową z kompozytem TPU, aby skutecznie filtrować hałas z zewnątrz i sprawić, która zapewnia delikatniejszy i bardziej wyraźny zakres wysokich i średnich tonów oraz generuje mocne basy. Bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe wykorzystują najbardziej zaawansowaną technologię bluetooth 5.
MarkaPoounur #ad
ProducentPoounur #ad
Wysokość1.18
Długość2.91
Waga0.01
Szerokość2.05
Numer części14054961
ModelH9
GwarancjaNie ma powodu do wymiany lub zwrotu towaru w ciągu 30 dni, a obsługa klienta w ciągu 180 dni.

6. Poounur

#ad

Poounur Słuchawki douszne Bluetooth 5.3, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z mikrofonem HD

#ad
Poounur #ad - 50 godzin odtwarzania i podwójny wyświetlacz led w czasie rzeczywistym: słuchawki sportowe utrzymują 10 godzin czasu odtwarzania, a dodatkowo łącznie 50 godzin czasu pracy baterii w przenośnej walizce ładującej.

Dotknij słuchawek. Bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe wykorzystują najbardziej zaawansowaną technologię Bluetooth 5. 3 i obsługują protokoły hfP/A2DP/AVRCP/HID. Ultralekkie i wygodne, wodoszczelność IP7: ergonomiczna konstrukcja douszna i waga zaledwie 4 g lżejsze niż 99% słuchawek sportowych. Doskonała jakość dźwięku i wyraźne połączenia: słuchawki Bluetooth w uchu wbudowana dynamiczna cewka 13 mm z membraną grafenową TPU. Atwe sterowanie i automatyczne parowanie: słuchawki douszne Bluetooth są wyposażone w czułe elementy dotykowe.
MarkaPoounur #ad
ProducentPoounur #ad
Wysokość1.38
Długość3.46
Waga0.01
Szerokość3.35
Numer częściH9
ModelH9
Gwarancja30 dni bez powodu do zwrotu, 180-dniowa obsługa klienta.

7. Poounur

#ad

USB-C, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.3 głębokie basy, 50 H ENC Mic Noise Cancelling słuchawki Bluetooth, wodoszczelne słuchawki, Poounur Słuchawki Bluetooth Sport, 2023, wyświetlacz LED, IP7

#ad
Poounur #ad - Umożliwia dostęp do odtwarzania/pauzy muzyki, głośności +/-, takich jak iOS, przełączania utworów, aktywacji Siri, odbierania/wyłączania połączeń i wielu innych. Idealnie nadaje się do biegania, fitnessu, w pełni dopasowują się do kształtu ucha, jazdy konnej itp. Nie trzeba się martwić o awarię zasilania, ładowarka zapewnia dodatkowe 5 obciążeń, a dzięki złączu USB USB C słuchawki bezprzewodowe Bluetooth wystarczą do 1, nadaje się do wędrówek i podróży.

Wyjmij słuchawki sportowe z etui. Włączają się automatycznie i łączą się ze sparowanymi urządzeniami Bluetooth. Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth przekonują w studiu fitness dzięki łatwemu w obsłudze sterowaniu. Słuchawki douszne są kompatybilne z większością urządzeń obsługujących technologię Bluetooth, Android itd. Sportowe wzornictwo z zaczepem na ucho i wodoodpornością ip7: słuchawki bluetooth q78 sportowe z 3 parami s/m/l mają innowacyjną konstrukcję z miękkim pałąkiem na ucho, można je nosić przez długi czas bez dolegliwości i jednocześnie eliminują uciążliwe wypadanie podczas treningu.

Hifi stereo i enc redukcja szumów połączeń: słuchawki bluetooth są wyposażone w cewkę 13 mm z profesjonalnym strojeniem audio i niezależną konstrukcją komór dźwiękowych, które zapewniają transmisję dźwięku głębokiego basu i stereo o podwójnej częstotliwości. 50 godzin i szybkie ładowanie przez usb c: dzięki niższemu zużyciu energii chipowi bluetooth 5. 3 słuchawki mogą zapewnić 8 godzin nieprzerwanego odtwarzania, 5 godziny, aby w pełni naładować.
MarkaPoounur #ad
ProducentPoounur #ad
Numer części14054961
ModelQ78

8. Rulefiss

#ad

Wodoszczelność IP7 / wyświetlacz LED /, Słuchawki douszne Bluetooth, redukcja szumów, bezprzewodowe słuchawki douszne, 4 mikrofony, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.3 z 3D HiFi stereo, 48 godz.

#ad
Rulefiss #ad - 48 godzin odtwarzania z ładowarką led: słuchawki sportowe rulefiss i25 bluetooth zapewniają ponad 6-8 godzin odtwarzania po jednym naładowaniu. Wodoszczelność ip7 i czuła kontrola dotykowa: wyposażyliśmy twoje słuchawki douszne w silną wodoodporność IP7, która skutecznie chroni przed potem i deszczem.

Wyświetlacz pokazuje dokładny procent pozostałego naładowania w walizce ładującej. Możesz cieszyć się rozmowami lub odtwarzaniem do 48 godzin. Po pierwszym sparowaniu wystarczy zdjąć słuchawki douszne Bluetooth, a urządzenie połączy się automatycznie. Bezprzewodowe słuchawki sportowe z inteligentną konstrukcją Touch Control umożliwiają sterowanie odtwarzaniem/pauzą, następnym/poprzednim utworem muzyki, odbieranie/odłączanie połączeń i inne funkcje. Jeśli grasz w grę lub słuchasz muzyki, możesz poczuć się jak tam i uzyskać bardziej naturalne i realistyczne wrażenia słuchowe.

Profesjonalne audio i redukcja szumów: słuchawki bezprzewodowe oferują bluetooth dzięki zaawansowanemu chipowi, membranom kompozytowym i kodekowi audio klasy premium itd. Technologia podwójnego mikrofonu eliminuje zakłócające dźwięki otoczenia, wysoce wydajnym sterownikom, rozmowy telefoniczne mogą być prowadzone w najlepszej jakości dźwięku. Technologia bluetooth 5. 3: dzięki chipowi bluetooth 5.
MarkaRulefiss #ad
ProducentRulefiss #ad
Waga0.13
Numer częścii25-01
Modeli25
GwarancjaJeśli w ciągu 1 miesiąca wystąpi problem z jakością, można go zwrócić lub wymienić, a gwarancja wynosi 2 lata.

9. SHOKZ

#ad

Stabilne, Bluetooth, jazdy samochodem, sportowe, do treningu, bezprzewodowe, biegania, z otwartym uszem, wodoodporne, SHOKZ OpenRun Mini słuchawki dźwiękowe kostne, czas odtwarzania 8 godzin,

#ad
SHOKZ #ad - Podwójne mikrofony z funkcją Bluetooth V5. 1 zapewniają wyjątkowe wrażenia słuchowe. Mini rozmiar, 83 cala są szczególnie odpowiednie dla osób o mniejszej głowie, który maksymalizuje komfort otwartych uszu mini słuchawki bluetooth openrun nie wpadają do uszu ani przez nie, dzięki czemu Twoje uszy są zawsze suche i chłodne – nawet podczas biegania w gorące i wilgotne dni.

Jesteśmy oficjalnym partnerem Niemieckiego Związku Lekkoatletycznego. Wodoszczelne słuchawki bezprzewodowe IP67, które w pełni uwzględniają otoczenie zewnętrzne podczas treningu, idealne do intensywnych treningów. Wciągające wrażenia dźwiękowe dzięki zaawansowanej technologii słuchawki Bluetooth Openrun zapewniają wyjątkową jakość dźwięku. Lekka jak piórko waga i mniejsza opaska na głowę o długości 0, ponieważ uszy nie są obciążane. Produkt jest dostarczany z 2-letnią gwarancją.

Bezpieczeństwo z otwartymi uszami niezależnie od tego, jazdę na rowerze, sprint czy wędrówkę, czy uprawiasz jogging, bezprzewodowe słuchawki sportowe OpenRun zapewniają najbezpieczniejszy sposób słuchania muzyki lub podcastów – bez całkowitego wygaszania dźwięków otoczenia. Oficjalny partner niemieckiego związku lekkoatletycznego dla słuchawek i wodoodporności ip67 jako pionier w dziedzinie technologii dźwiękowej kości pracujemy nad zapewnieniem bezpieczeństwa sportu. 8 godz. Nie nadaje się do pływania.
MarkaSHOKZ #ad
ProducentShenzhen Shokz Co., Ltd. #ad
Waga0.06
Numer częściS803
ModelS803

10. Ordtop

#ad

Wodoszczelność IPX7, Słuchawki Bluetooth, 2024 nowe bezprzewodowe słuchawki ENC z redukcją szumów z USB C, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3 douszne z 4 mikrofonami, głęboki bas

#ad
Ordtop #ad - Wyjmij 2 bezprzewodowe słuchawki z ładowarki, regulację głośności i budzenie asystenta głosowego. Odporny na pot materiał zapewnia doskonałe funkcjonowanie słuchawek Bluetooth, nawet jeśli jesteś w pocie. Ułatwia to jedno dotknięcie palca, pauzę lub grę, dzięki czemu nie musisz się martwić o problemy z niekompatybilnością.

Dzięki dołączonej ładowarce zestaw słuchawkowy może pracować łącznie 40 godzin. Niesamowity dźwięk i redukcja szumów enc: słuchawki douszne bluetooth wbudowana dynamiczna cewka 13 mm z membraną grafenową z kompozytem TPU, bas jest ulepszony o 43% i zapewnia w pełni wciągające wrażenia słuchowe. Parowanie w jednym kroku i łatwa obsługa: zestaw słuchawkowy bluetooth jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami bluetooth, odkładanie się, włączą się automatycznie i połączą się z wcześniej sparowanym urządzeniem. Dzięki technologii szybkiego ładowania usb-c możesz po 10 minutach ładowania słuchawek cieszyć się muzyką przez 1 godzinę i w pełni naładować słuchawki douszne w ciągu 1 godziny.

Ergonomiczne, są bardzo stabilne i lekkie, aby idealnie leżały bez ściskania kanału słuchowego, wygodne dopasowanie i wodoszczelność IP7: silikonowe zatyczki do uszu w trzech różnych rozmiarach są zaprojektowane tak, można je trzymać w uszach nawet podczas męczących ćwiczeń. Nowa technologia do tłumienia szumów otoczenia enc, słuchawki Bluetooth w uchu skutecznie odgłosy zewnętrzne, umożliwiają pierwszorzędne rozpoznawanie mowy i zrozumiałą komunikację w każdym otoczeniu. Sterowanie dotykowe jest wygodniejsze i prostsze. 2024 ulepszone bluetooth 5.
MarkaOrdtop #ad
ProducentOrdtop #ad
Wysokość1.18
Długość1.18
Waga0.01
Szerokość0.79
Numer części,UHKTG
Modeli13
GwarancjaOrdtop Obsługuje 30-dniowe zwroty, 90-dniową wymianę i roczną gwarancję.