Top 10 Rollrost 90x200cm – Ramy łóżek

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Krok Wood

#ad

90 x 200 cm, Krok Wood Łóżko dla seniorów SiSi z litego drewna buk

#ad
Krok Wood #ad - Ko bukowe z naturalnym rysunkiem słojów – eleganckie i mocne; drewniane łóżko to idealne rozwiązanie do sypialni, pokoju młodzieżowego lub pokoju gościnnego. Grubość ramy łóżka: 20 mm; nogi: 100 х 40 mm. Najlepszy wybór: łóżko sisi może być używane jako łóżko młodzieżowe lub łóżko małżeńskie.

Niezawodna i wygodna konstrukcja elementów montażowych i mocujących, sprawdzona przez tysiące zadowolonych klientów, gwarantuje długi okres użytkowania;. Zakres dostawy: Łóżka sisi są dostępne w różnych rozmiarach 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200 cm. Mocne: stabilne nóżki, rama łóżka z naturalnego drewna bukowego o grubości 2, 5 cm z zagłówkiem jest przyjemnie przewiewna – dla przyjemnego snu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży meblowej opracowaliśmy model SiSi, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o wygodzie osób starszych. Otrzymasz stabilne i korzystne cenowo łóżko dla seniorów od producenta z bezpłatną dostawą;. Wygodna wysokość ramy łóżka 53, 5 cm nie tylko ułatwia wstawanie, ale również chroni kręgosłup.
MarkaKrok Wood #ad
ProducentKrok Wood LTD #ad
Wysokość31.5
Długość81.1
Waga50.71
Szerokość37.8
Numer części1
ModelSiSi90200B

2. RIVERBANK

#ad

łóżko, RIVERBANK Łóżko dziecięce 80 x 160 cm z zabezpieczeniem przed wypadnięciem – łóżko dziecięce z drewna sosnowego z rolowanym stelażem | stabilne łóżko dla dziewcząt i chłopców | 80 x 160 cm

#ad
RIVERBANK #ad - Nasze łóżko domowe teraz z ekskluzywną ofertą oszczędnościową – kup swoim maluchom nowe łóżko marzeń w naszej bezkonkurencyjnej cenie. Bezproblemowe wzornictwo dla dzieci – mała ochrona z boku zapewnia bezpieczeństwo dziecka – koniec z wypadnięciem w środku nocy! Jednocześnie wszystkie krawędzie są zaokrąglone, dzięki czemu nie musisz się martwić bólem.

Dzięki temu twoje dziecko może spokojnie spać i wdychać przyjemny zapach w domu. Instrukcja wizualna i instrukcje wideo są tak proste, że nawet Twoje dziecko może je prawie śledzić! Belki bez problemu wytrzymują małych, żądnych przygód wspinaczy, a nawet ciężar dorosłego człowieka, dzięki czemu możesz częściowo leżeć w łóżku z dzieckiem!. Zbudowana, aby przetrwać każdą sytuację – rama wykonana jest z litego drewna sosnowego i przetrwa lata regularnego użytkowania.

Ko zostało zaprojektowane specjalnie dla dzieci i jest idealnym powodem, aby każdego wieczoru kłaść się spać i pozostać w nim. Atwy montaż – mimo że to łóżko wygląda jak prawdziwy dom, nie musisz być profesjonalnym budowniczym, aby je złożyć. Intensywny kolor, użyliśmy farby na bazie wody, bez silnego zapachu – aby uniknąć chemicznych zapachów, które często wydzielają się z malowanych łóżek, która jest prawie bezwonna.
MarkaRIVERBANK #ad
ProducentRiverbank #ad
Wysokość56.69
Długość66.54
Waga94.8
Szerokość35.43
Model345678

3. TUGA - Holztech

#ad

Nieobrobione, lite drewno, 100 x 200 cm, łóżko z litego drewna, ekstra wysokość 48 cm, łóżko dzienne, TUGA, Holztech Produkt naturalny, FSC 300 kg

#ad
TUGA - Holztech #ad - Dzięki temu zagwarantowane jest stabilne dopasowanie. Części boczne są wpuszczane w dokładnie frezowane kieszenie CNC. Nie zawiera substancji chemicznych i wszelkich substancji szkodliwych. Nieobrobione łóżko z naturalnego drewna świerkowego 24 mm. Ko można łatwo i szybko zmontować w kilka minut, dzięki naszej ilustrowanej instrukcji montażu może nie być dostępna w języku polskim. Ponadczasowe wzornictwo, stabilna podstawa zapewnia zdrowy sen.
MarkaTUGA - Holztech #ad
ProducentTUGA - Holztech #ad
Wysokość18.9
Długość78.74
Waga44.09
Szerokość39.37
Numer części402710020048

4. Dreamzie

#ad

łatwy montaż, 41 cm, Dreamzie Łóżko 90 x 200 cm, wytrzymałe, ze stelażem metalowym, rama łóżka 90 x 200 cm, obszerne miejsce do przechowywania

#ad
Dreamzie #ad - Jesteśmy tak bardzo przekonani o naszym łóżku, że oferujemy 30 próbek materac nie wchodzi w zakres dostawy. Stylowe wzornictwo – minimalistyczny i nowoczesny design czarnej metalowej ramy łóżka o wymiarach 93 x 203 cm idealnie wpasowuje się w wystrój Twojej sypialni.

Bardzo solidna – metalowa rama nadaje łóżku wysoką wytrzymałość: dzięki tej wytrzymałej ramie łóżka nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić o połamane stelaże listewkowe. 90 x 200 cm odnosi się do rozmiaru materaca, który idealnie pasuje do łóżka. Dostępna w wielu rozmiarach – rama łóżka jest dostępna w innych rozmiarach. Tak można wybrać odpowiednie wymiary materaca: materac 90 x 190 cm, materac 160 x 200 cm, materac 140 x 200 cm, materac 90 x 200 cm, materac 140 x 190 cm, materac 180 x 200 cm. Dodatkowa przestrzeŃ do przechowywania - dzięki komfortowej wysokości 36 cm to metalowe łóżko 93 x 203 cm zapewnia obszerną przestrzeń do przechowywania: można stworzyć miejsce w szafkach, ponieważ pod łóżkiem dwuosobowym zmieści się do 8 bagażów i 4 walizki pod łóżkiem pojedynczym.

Atwy montaŻ - rama łóżka 93 x 203 cm jest montowana w ciągu kilku minut: dołączone są niezbędne narzędzia i instrukcje montażu, więc naprawdę każdy może je złożyć i zdemontować w przypadku przeprowadzki. Wymiary ramy to 93 x 203 cm.
MarkaDreamzie #ad
ProducentBMS International #ad
Wysokość14.17
Długość78.74
Waga27.38
Szerokość35.43
Numer częściBF16_90x200
ModelBF16_90x200

5. TUGA - Holztech

#ad

TUGA, Holztech Stelaż rolowany z ramą, produkt naturalny, bardzo mocny stelaż z rodzimych lasów, 300 kg, wysokiej jakości, nieobrobiony dla zdrowego snu

#ad
TUGA - Holztech #ad - Nadaje się do materacy bett1 Bodygard został przetestowany na stałym podłożu Stiftung Warentest. Idealna stabilna podkładka dla zdrowego snu w połączeniu z wysokiej jakości materacem. Obciążenie zaprojektowane do ponad 300 kg obciążenia powierzchniowego. Surowa natura – drewno świerkowe z drewna ramowego czysto heblowane z 4 stron. W każdej chwili może być używana jako głęboka rama łóżka i idealnie wentyluje materac.
MarkaTUGA - Holztech #ad
ProducentTUGA - Holztech #ad
Waga33.07
Numer części22100220
GwarancjaWarunki gwarancji: nasza obietnica gwarancji - dzięki tej gwarancji producenta Twoje prawa wobec nas wynikające z zawartej z nami umowy zakupu nie są ograniczone. Niniejsza obietnica gwarancji nie wpływa na istniejące ustawowe prawa gwarancji względem nas. Gwarancja producenta nie narusza zatem ustawowych praw, lecz rozszerza ich postawę prawną. Jeśli przedmiot zakupu jest wadliwy, możesz w każdym przypadku skontaktować się z nami w ramach gwarancji ustawowej i to niezależnie od tego, czy doszło do gwarancji czy gwarancja jest używana. Producent TUGA - Holztech udziela na reklamowany produkt 5, 10 lub 25 lat. Termin obliczania okresu gwarancji rozpoczyna się od daty wystawienia faktury. Przestrzenny zakres ochrony gwarancyjnej jest objęty zakresem Niemiec. Gwarancja odnosi się do braku wad reklamowanego produktu, w tym funkcjonalności, wad materiałowych lub produkcyjnych. Jeśli w okresie gwarancyjnym wystąpi wada, producent udziela w ramach niniejszej gwarancji jedną z następujących usług zgodnie z jego wyborem: -bezpłatna wymiana części zamiennych towaru lub bezpłatna wymiana towaru na równoważny artykuł w przypadku gwarancji prosimy o kontakt z gwarancją: tuga – holztech gerald griller hermannsreuth 56 95671 niedźwiedź nau. nau.

6. CubeSleep

#ad

Certyfikat GS – sprawdzone bezpieczeństwo, CubeSleep 7-strefowy stelaż pod materac Cloud KF, regulowany zagłówek i podnóżek, wyprodukowano w Niemczech, rama talerzowa 90 x 200 cm

#ad
CubeSleep #ad - Zapewnia idealny klimat do spania. Natychmiastowa gotowość do użycia: wszystkie nasze stelaże są gotowe i w pełni zmontowane – dla beztroskiego i relaksującego snu od pierwszego momentu. Wygoda: 90 x 200 cm – 7-strefowy komfort – zagłówek i podnóżek łatwo ręcznie regulowane – punktowo elastyczny talerz sprężynowy z tworzywa sztucznego high Tech o zmiennym ugięciu sprężyn – strefa ramion i miednicy zoptymalizowana zgodnie z najnowszymi osiągnięciami ergonomicznymi – dla idealnego ułożenie kręgosłupa i odprężenia całego systemu mięśniowego – wysokość 9 cm wyjątkowo płaska i nadaje się do wszystkich łóżek – idealna cyrkulacja powietrza.

I to już z ponad 70-letnim doświadczeniem. Wytrzymałość: ciągłe belki boczne z jednego kawałka – sprawdzone do 140 kg, obciążenie do 180 kg – listwy poprzeczne z bardzo stabilnego drewna bukowego – nadają się do każdego typu materaca.

Made in germany: nasze stelaże i systemy spania są projektowane i produkowane wyłącznie w Niemczech. Sprawdzona jakość: certyfikat gs – złoty rozmiar m: gwarantowane bezpieczeństwo, zdrowe mieszkanie, sprawdzona jakość – optymalny komfort leżenia – z 10-letnią gwarancją producenta.
MarkaCubeSleep #ad
ProducentCube Sleep GmbH #ad
Wysokość3.54
Długość78.74
Szerokość35.43
Gwarancja10 lat.

7. Erst-Holz

#ad

Erst-Holz® Łóżko bukowe futonowe łóżko pojedyncze 90 x 200 łóżko z litego drewna naturalnego stelaż rolowany 60.84-09

#ad
Erst-Holz #ad - Markowe okucia ułatwiają montaż. Ze stelażem rolowanym. Lite drewno bukowe, naturalne, lakierowane. Stabilne łóżko pojedyncze o powierzchni do leżenia 90 x 200 cm. Drobno szlifowane powierzchnie.
MarkaErst-Holz #ad
ProducentErst-Holz® #ad
Waga52.91
Numer części60.84-09

8. Matratzen Perfekt

#ad

Sztywny zagłówek i podnóżek, 5-stopniowa regulacja twardości i kauczukowe zawieszenia, stelaż z 7 strefami leżenia, ortopedyczny stelaż łóżka z drewna warstwowego 80 x 200 cm, Matratzen Perfekt 42 listwy

#ad
Matratzen Perfekt #ad - Rama listewkowa jest wyposażona w kauczukowe zawieszenie podłużnicowe, które podkreśla wytrzymałość i trwałość ramy z drewna warstwowego oraz zapewnia mocne trzymanie. Dzięki 5-stopniowej regulacji twardości ruszt materaca można indywidualnie dopasować, aby uzyskać dokładnie taką twardość, jaką jest potrzebna dla spokojnego snu.

W ten sposób uzyskuje się zdrową pozycję kręgosłupa i zapobiega napięciom. Ortopedyczny stelaż łóżka wspiera w sposób zrównoważony obszar ramion i miednicy i pomaga jak najszybciej określić zdrową, indywidualnie dopasowaną pozycję spania.

7-strefowy stelaż posiada 42 elastyczne listwy sprężynowe z warstwowego drewna, które są ruchome i idealnie wspierają pozycję leżącą. Rama łóżka została zaprojektowana z myślą o maksymalnym obciążeniu do 250 kg i zapewnia dużą liczbę różnych typów spania odpowiednią podstawę dla wielu materacy.
MarkaMatratzen Perfekt #ad
ProducentMatratzen Perfekt #ad

9. TUGA - Holztech

#ad

Holztech Rama z naturalnego drewna do stelaży rolowanych pasuje do wszystkich łóżek bez listew nośnych, w zestawie ze śrubami, idealna również jako głęboka rama łóżka, łóżko paletowe, TUGA

#ad
TUGA - Holztech #ad - Idealna, który oferujemy w 3 różnych wariantach i można je znaleźć w naszym sklepie. Sprężynowe listwy zniekształcają właściwości dobrego materaca niezależnie od tego, czy preferujesz materac Tempur, zimna pianka, lateks, rdzeń sprężynowy czy materac Emma. W przeciwnym razie potrzebne listwy nośne wzdłuż części bocznych nie są konieczne, niezależnie od producenta.

Nasze stabilne ramy pasują do każdego łóżka, dzięki czemu można zastosować wszelkiego rodzaju stelaże rolowane w każdym łóżku, niezależnie od tego, czy w łóżku znajdują się tylko poprzeczne belki lub kąty do nakładki. Do montażu warto mieć pod ręką wkrętarkę akumulatorową, która znacznie ułatwia montaż. Nałożyć na niego stelaż rolowany pasujące stelaże rolowane można znaleźć w naszym sklepie NIE wchodzą w zakres dostawy, zamocować i stworzyć w ten sposób proste miejsce do spania za niewielkie pieniądze, które oferuje zalety stabilnej, wentylowanej podkładki.

Nierównomierne ruchy pomiędzy listwami sprężystymi a materacem powodują ponadto zużycie obu stron. Jeśli chodzi o szerokość, stabilna podstawa dla zdrowego snu to połączenie z rolowanym stelażem z naszego domu, ponieważ wykonujemy i wykonujemy każdą markową ramę z naszego domu indywidualnie dla Ciebie, prosimy o zmierzenie szerokości łóżka i podanie nam tego wymiaru przy zakupie, aby zapewnić idealne dopasowanie. Rama może być również używana jako łóżko i postawić ją bezpośrednio na podłodze. Rama jest łatwa w montażu w ciągu kilku minut, elementy są opisane jak na zdjęciach i posiadają wszystkie otwory.
MarkaTUGA - Holztech #ad
ProducentTUGA - Holztech #ad
Wysokość3.15
Długość78.74
Waga99.21
Szerokość70.87
Numer części21180200
GwarancjaWarunki gwarancji: nasza obietnica gwarancji producenta nie ogranicza Twoich praw wobec nas wynikających z zawartej z nami umowy zakupu. Niniejsza obietnica gwarancji nie wpływa na istniejące ustawowe prawa gwarancji względem nas. Gwarancja producenta nie narusza zatem ustawowych praw, lecz rozszerza ich postawę prawną. Jeśli przedmiot zakupu jest wadliwy, możesz w każdym przypadku skontaktować się z nami w ramach gwarancji ustawowej i to niezależnie od tego, czy doszło do gwarancji czy gwarancja jest używana. Producent TUGA - Holztech udziela na reklamowany produkt 5, 10 lub 25 lat. Termin obliczania okresu gwarancji rozpoczyna się od daty wystawienia faktury. Przestrzenny zakres ochrony gwarancyjnej jest objęty zakresem Niemiec. Gwarancja odnosi się do braku wad reklamowanego produktu, w tym funkcjonalności, wad materiałowych lub produkcyjnych. Jeśli w okresie gwarancyjnym wystąpi wada, producent udziela w ramach niniejszej gwarancji jedną z następujących usług zgodnie z jego wyborem: -bezpłatna wymiana części zamiennych towaru lub bezpłatna wymiana towaru na równoważny artykuł w przypadku gwarancji prosimy o kontakt z gwarancją: tuga – holztech gerald griller hermannsreuth 56 95671 niedźwiedź nau. nau.

10. LIEGEWERK

#ad

łóżko drewniane 90 100 120 140 160 180 200 x 200 cm, wyprodukowane w Niemczech, Futonowe łóżko z litego drewna

#ad
LIEGEWERK #ad - Atwy montaż we własnym zakresie przy użyciu wkrętaka akumulatorowego. Bardzo stabilne, całkowita obciążalność ponad 200 kg! Materiał: świerk, naturalny i tym samym bez szkodliwych substancji. Ko z litego drewna – wyprodukowane w Niemczech.
MarkaLIEGEWERK #ad
ProducentLIEGEWERK #ad
Wysokość14.57
Długość81.89
Waga33.07
Szerokość50.39
Numer częściM1-XXXx200
ModelLI-FU-200x200