Top 10 Science Kit For Kids – Edukacyjne zestawy naukowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. National Geographic

#ad

NATIONAL GEOGRAPHIC – Duży wkład z 15 prawdziwymi kamieniami szlachetnymi

#ad
National Geographic #ad - Wszystko, aby zająć się dziećmi przez wiele godzin – za pomocą bloku do wykopów, dłuta, czego potrzebujesz, pędzla i lupy. Odkryj wartościowe skarby i pozwól swojemu dziecku przeżyć przygodę kopania w prawdziwym kopalni kamieni szlachetnych. Znajdź 15 fascynujących kamieni szlachetnych, obsydian, fluoryt, kwarc, takich jak piryt, ametyst, tygrysie oko, awenturyn i wiele innych.16-stronny podręcznik informacyjny pokazuje jak powstają kamienie szlachetne i pomaga młodym naukowcom w identyfikacji kamieni.
MarkaNational Geographic #ad
ProducentDiscover with Dr. Cool #ad
Wysokość10
Długość7.2
Waga1.61
Szerokość2.2
Numer częściNGSUPERGEM
ModelNGSUPERGEM
GwarancjaBez gwarancji

2. National Geographic

#ad

National Geographic | Zestaw do eksperymentowania sensorycznego | sensoryczny piasek do zabawy dla dzieci | kamienie szlachetne dla dzieci | wspaniała interaktywna nauka i zabawka redukcji stresu |

#ad
National Geographic #ad - Zestaw odkrywczy ze stymulacją sensoryczną: zabawka dla chłopców i dziewczynek zawiera wodoodporny i sensoryczny piasek modelujący, plastelinę i śluz. Wspólna zabawa: zestaw naukowców zawiera wspaniałe eksperymenty dla dzieci, którymi mogą cieszyć się z przyjaciółmi, rodziną lub kolegami z klasy.

Materiały zawarte w tej skrzynce eksperymentalnej nie tylko świetnie wyglądają, ale są również fantastyczne w dotyku. Zestaw naukowców dla dzieci z gwarantowaną satysfakcją: asortyment national geographic MINT zapewnia dzieciom naukę przyrodniczą. Zachęca przyrodników do naukowego myślenia: nasza szczegółowa instrukcja nauki jest pełna interesujących faktów naukowych, które sprawiają, że ten zestaw jest najlepszym zestawem odkrywców sensorycznych dla dzieci.

Zestaw naukowców do długotrwałej zabawy – cały czas po raz: piasek, plastelina i zestaw do szlamu nadają się do ponownego użytku i zapewniają zabawę codziennie podczas interaktywnej i kreatywnej zabawy. Zestaw naukowy dla dzieci to wysokiej jakości zabawka edukacyjna, która sprawia wiele radości! Jeśli nie jesteś zadowolony, daj nam znać, abyśmy mogli to naprawić.
MarkaNational Geographic #ad
ProducentNational Geographic #ad
Wysokość3.15
Długość11.81
Waga1.61
Szerokość8.66
Numer częściNGMEGAEARTH
ModelNGMEGAEARTH
GwarancjaBrak gwarancji.

3. National Geographic

#ad

NATIONAL GEOGRAPHIC Zestaw do wykopalisk ogromnych skamieniałości i kamieni szlachetnych – wykop 10 prawdziwych skamieniałości i 10 prawdziwych kamieni szlachetnych, wspaniały naukowy prezent dla

#ad
National Geographic #ad - Twoje dzieci będą chciały odsłonić prawdziwe kamienie i skamieniałości, które są miliony lat, czyniąc tę naprawdę niezrównaną zabawkę edukacyjną! Everything your child needs – this national geographic science kit has all the tools your child needs to dig like the pros! In addition to the dig brick there's a chisel, brush, and magnifying glas.

The hands-on thrill of finding specimens is enhanced by our full-color learning guide, packed with information on each of the specimens they discover. It's sure to become one their favorite learning toys! Prawdziwe specyfiki dla twoich dzieci chcą troskę – ten zestaw digging is so exciting because every specimen is genuine. Twoje dzieci chcą cieszyć się zabawą – ta bardzo duża cegła ma 20 incredible gemstone and fossil specimens, allowing your kids to experience the thrill of discovery over and over again.

Satysfakcja gwarantowana – seria national geographic stem zapewnia wysokiej jakości zabawki edukacyjne dla dzieci, pozwól nam wiedzieć, które są świetną ilością zabawy! Jeśli Twoje doświadczenie jest niczym mniej niż ekstraordinary, więc możemy sprawić, że będzie to dla Ciebie odpowiednie. Ręczne uczenie się nigdy nie było tak zabawne! Dedicated to education – national geographic stem kit make learning fun for your child.
MarkaNational Geographic #ad
ProducentMELARQT #ad
Wysokość10.04
Długość7.68
Waga0
Szerokość2.17
Numer częściNGGEMFOSDIG
ModelNGGEMFOSDIG

4. Learning Resources

#ad

Zabawki wodne dla dzieci, Learning Resources Ogromne pipety zestaw 6 sztuk w uchwycie, pipeta do eksperymentów naukowych dla dzieci od 3+, pipety duże do tacy tuff i sensory play

#ad
Learning Resources #ad - Z wytrzymałym uchwytem do postawienia. Zestaw 6 sztuk. Nadaje się do praktycznej obserwacji i badań. Sprawia, że zasada przyczyny i skutku jest zrozumiała. Pipeta wspomaga rozwój motoryki precyzyjnej.
MarkaLearning Resources #ad
ProducentLearning Resources Ltd #ad
Wysokość5.25
Długość5
Waga0.48
Szerokość5
Numer częściLER2779
ModelLER2779

5. Kosmos

#ad

Dla fanów średniowiecza i małych archeologów, wykop błyszczące monety i kamienie do zabawy, dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat, KOSMOS 657994 skarb rycerski, zestaw eksperymentalny z młotkiem i dłutem

#ad
Kosmos #ad - Zestaw eksperymentalny zawiera młotek, dłuto i gąbki – wystarczy zwilżyć gips i już można rozpocząć poszukiwanie skarbów. Ein mittelalterlicher schatz wartet! Tutaj mali odkrywcy samodzielnie wykopują dwie metalowe monety, medalion, różne kamienie do gry i smoczy ząb.

Z odsłoniętego zęba i dołączonego sznurka powstaje fajny łańcuszek ze smoczym zębem, a średniowieczna gra zręcznościowa rzuca wyzwanie dzisiejszym dzieciom. Ekscytująca zabawa wykopalisk firmy Kosmos dla wszystkich małych fanów rycerzy i średniowiecza od 7 lat. Kolorowa instrukcja wyjaśnia najlepszą technikę wykopywania i ujawnia ekscytującą wiedzę o rycerzach, smokach i pracy archeologa.
MarkaKosmos #ad
ProducentKOSMOS #ad
Wysokość2.17
Długość8.27
Szerokość5.12
Numer części657994
Model657994
GwarancjaGwarancja ustawowa

6. EQLEF

#ad

Probówki ze stojakiem i pipetami kroplowymi do kreatywnych eksperymentów naukowych, EQLEF Pipeta dla dzieci, zestaw naukowy do domu niebieska, zabawki edukacyjne, dla dzieci

#ad
EQLEF #ad - Bezpieczne i łatwe do czyszczenia - trwałe probówki duże ze stojakiem i pipetami silikonowymi mogą być używane zawsze i wielokrotnie. 100% gwarancji zadowoleniaoferujemy 12 miesięcy gwarancji jakości i przyjazną obsługę klienta dla dzieci. Zachęcaj swoje dzieci do refleksji nad nauką i odkrywania natury.

Zestaw naukowy dla dzieci 4 x 50 ml probówki z tworzywa sztucznego z niebieską nasadką, 4 pipety 5 ml w kolorach zielonym, niebieskim, 1 x stojak na probówki, 5 cm, wymiary: 11 x 2, pomarańczowym i czerwonym, wymiary: 17, 5 x 4 cm, wymiary: 12 cm. Dzieci mogą mieszać farby, mydło i szampon. Pipeta prezentowa i zestaw probóweksuper specjalny zestaw naukowy dla dzieci lub wnuków! Te pipety dla dzieci i probówki z pokrywkami są kolorowe i zabawne, idealne do kreatywnych zajęć dla dzieci, łatwe do przyciągnięcia uwagi dzieci i bezpieczne do zabawy, ciesz się zabawnymi wczesnymi eksperymentami naukowymi.

Dzięki zabawce z probówką nauczyciele mogą łatwiej skierować uwagę dzieci na naukę przyrodniczą. Po każdym "eksperymencie" wystarczy wypłukać, aby wyczyścić dzieci, probówki z tworzywa sztucznego, a pipetę kroplową można łatwo dokładnie wyczyścić poprzez oddzielenie zatyczek. Zabawny zestaw probówek popularna pipeta dla dzieci i probówki ze stojakiem sprawi wiele radości podczas podróży naukowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.
MarkaEQLEF #ad
ProducentEQLEF #ad
Wysokość1.57
Długość6.89
Szerokość1.57
Numer części00938/01055
Model00938/01055
GwarancjaNo

7. Learning Resources

#ad

3+, zabawka pomiarowa dla dzieci, miarka z tworzywa sztucznego dla dzieci, Learning Resources Zestaw dla początkujących z kolbą pomiarową, wyposażenie laboratoryjne z nauką przyrodniczą

#ad
Learning Resources #ad - Kolorowe zatyczki zatrzaskują się w szyjkach tłoka i utrzymują otoczenie wolne od rozprysków. Idealnie leżą w dostarczonym uchwycie. Zabawka sensoryczna: tłok stoi w stabilnym uchwycie i zachęcają do wielogodzinnej zabawy sensorycznej i eksperymentowania na dowolnej płaskiej powierzchni.

Zawiera: zestaw zawiera 3 kolby z korkami kolby miarowe 50 ml, szczotkę do czyszczenia, kolba okrągła 250 ml, uchwyt do przechowywania i instrukcję gry z pierwszymi ćwiczeniami, kolba Erlenmeyera 100 ml, która zawiera 4 eksperymenty dostosowane do dzieci. Dzięki naszemu zestawowi kolb pomiarowych dzieci od 3 lat mogą mierzyć, mieszać i wlewać różne płyny, jak prawdziwi naukowcy. Można je również myć w górnej komorze zmywarki. Atwe czyszczenie: kolby wykonane z wytrzymałego materiału można łatwo wyczyścić w ciepłej wodzie z mydłem za pomocą dołączonej szczotki wielokrotnego użytku.

Bezpieczne dla dzieci wyposażenie laboratoryjne: wzbudź zainteresowanie dziecka naukami przyrodniczymi – dzięki zestawowi dla początkujących z kolbami pomiarowymi. Naukowy materiał ekstrementujący: kolby są wyposażone w dobrze rozpoznawalną skalę pomiarową, przyjazne dla chwytu szyjki i kolorowe zatyczki i zaprojektowane specjalnie dla małych naukowców.
MarkaLearning Resources #ad
ProducentLearning Resources #ad
Wysokość6
Długość10
Szerokość6
Numer części95814
Model95814

8. National Geographic

#ad

NATIONAL GEOGRAPHIC Laboratorium hodowlane ogromnych kryształków – szybko hodowla 3-4 dni 6 kolorowych kryształów ze świecącym stojakiem, 4 prawdziwe kryształy, zestaw naukowy dostępny wyłącznie w

#ad
National Geographic #ad - Satysfakcja gwarantowana – seria national geographic stem zapewnia wysokiej jakości zabawki edukacyjne dla dzieci, więc możemy sprawić, które są świetną ilością zabawy! Jeśli Twoje doświadczenie jest niczym mniej niż ekstraordinary, pozwól nam wiedzieć, że będzie to dla Ciebie odpowiednie.

Fast growing krystals w 6 kolorach - czerwony, fioletowy, żółty i świecący w ciemności; Crystal Chemistry nigdy nie było tak szybko rośnie w ciągu 3 – 4 dni, zielony, niebieski, zabawna i kolorowa!. Kolekcja start a rock – zawiera 4 prawdziwe kamienie i przewodnik po nauce wszystkich form kryształów.

Night light display – pokaż swoje 5 ulubionych kryształów do uprawy domu na włączonym wyświetlaczu świetlnym. Growing is easy – łatwe do wykonania instrukcje i 2 silikonowe kambery do uprawy sprawiają, że Twoje kryształy rosną. Nasze nowe przezroczyste kamienie kryształowe mogą być umieszczone bezpośrednio na wyświetlaczu Twoich delikatnych kryształów i kryształów.
MarkaNational Geographic #ad
ProducentJMW Sales, Inc. #ad
Wysokość10.25
Długość8
Szerokość5
Numer częściNGMEGACRYSTAL2
ModelNGMEGACRYSTAL2

9. National Geographic

#ad

Zestaw naukowy i pedagogiczny STEM, zapięcia do biżuterii, 4 ziarnistości, National Geographic Zestaw dźwigni uchylnej do skał – bardzo duża pojemność 1,36 kg, 1,36 kg surowych kamieni

#ad
National Geographic #ad - Ulepszony, zabezpieczony przed wyciekiem bęben ma pokrywę ze stali nierdzewnej i jest o 75% cichszy niż bębny z tworzywa sztucznego. Po ostatniej fazie bębna dodaj do bębna GemFoam i wodę, a kamienie szlachetne nabierają niesamowitego połysku. Stwórz własne kamienie szlachetne – bębnienie kamieni to bardzo popularne hobby dla dzieci i dorosłych! Dzięki temu wytrzymałemu bębnowi kamiennemu zamieniasz szorstkie kamienie w pięknie oszlifowane kamienie szlachetne, dzięki prostej obsłudze i trwałemu wzornictwu.

Trwały bęben kamienny – trwały silnik jest wyposażony w regulację czasu i prędkości, dzięki czemu można go łatwo ustawić i zapomnieć. Kompletny zestaw bębnów – ten zestaw zawiera wszystko, pięcioma mocowaniami do biżuterii, żwirem, czego potrzebujesz i wiele więcej! Otrzymasz 1, 5 kg surowych kamieni z dziewięcioma różnymi rodzajami kamieni szlachetnych, sitkiem i naszą innowacyjną polerką do kamieni GemFoam.

Gwarancja satysfakcji – seria mint firmy national geographic oferuje wysokiej jakości produkty, które sprawiają wiele radości! Jeśli Twoje doświadczenie nie będzie wyjątkowe, daj nam znać, abyśmy mogli zrobić to dobrze dla Ciebie. Użyj pianki gemfoam dla błyszczących rezultatów – ten zestaw bębnów kamiennych różni się od innych dzięki naszej nowej polerce do kamieni GemFoam wielokrotnego użytku.
MarkaNational Geographic #ad
ProducentJMW Sales, Inc. #ad
Wysokość6.69
Długość12.76
Waga9.92
Szerokość10.31
Numer częściNGTUMBLER3LB
ModelNGTUMBLER3LB
GwarancjaBez gwarancji

10. Learning Resources

#ad

Wachlarz miętowy, zestaw aktywności, Learning Resources Mysz robota do programowania i rozpoczęcia pracy, od 5 lat do 9 lat

#ad
Learning Resources #ad - Zur früfrüanführung an MINT. Z wielojęzyczną instrukcją gry. Z 10 kartami akcji i 30 kartami do programowania, z wielojęzyczną instrukcją gry, w zestawie wielojęzyczna instrukcja obsługi i opakowanie. Wprowadzenie do praktycznego programowania. Z 10 kartami promocyjnymi i 30 kartami programowymi. Cznie z wielojęzyczną instrukcją obsługi i opakowaniem.
MarkaLearning Resources #ad
ProducentLearning Resources Ltd #ad
Wysokość3.1
Długość16.3
Waga3.92
Szerokość12.6
Numer częściLER2831
ModelLER2831