Top 10 Staubsauger Beutellos 2000 Bis 4000 Watt – Odkurzacze cylindryczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. EUREKA

#ad

2 l, 62 dB A Extreme Silence odkurzacz podłogowy, wydajny odkurzacz z filtrem higienicznym i dyszą podłogową do twardych podłóg, 700 W, parkietu, Eureka NEN300 odkurzacz z workiem, dywanów, płytek

#ad
EUREKA #ad - Idealne rozwiązanie dla alergików. Wiele akcesoriów: odkurzacz eureka z kablem jest wyposażony w zintegrowane akcesoria, przełączana dysza rolkowa i regulowana rura teleskopowa. Nadaje się do prania i bez dodatkowych kosztów. Odkurzacz waży zaledwie 5, 9 kg, a wielokierunkowe koła obracane o 360° zapewniają wygodne sterowanie.

Umożliwia to osiągnięcie większej powierzchni. Wysoka moc ssania i cicha praca: z przyjemną głośnością 62 db a na poziomie max. Z czterema trybami mocy, które można ustawić za pomocą przycisku obsługi na wyświetlaczu. Eureka nen300 odkurzacz z workiem 700 W zapewnia dokładne czyszczenie przy niskim zużyciu energii. Teleskopową rurę można wyjątkowo wygodnie i łatwo ustawić na żądaną wysokość, takie jak na przykład dysza do fug i tapicerki, dzięki dyszy podłogowej odkurzacz ma wszechstronne zastosowanie i czyści bez wysiłku.

Bezproblemowy i wygodny: odkurzacz podłogowy eureka nen300 jest wyposażony w automatyczne zwijanie kabla, dzięki czemu nie plątasz się i oszczędzasz cenny czas. Cztery tryby mocy: tryby mocy można łatwo ustawić za pomocą przycisku obsługi odkurzacza na wyświetlaczu i pasują do różnych zastosowań dzięki dużej pojemności worka na kurz 2 l. Nadający się do prania filtr higieniczny hepa: odkurzacz podłogowy z workiem jest wyposażony w higieniczny filtr H13, który zapewnia wydmuchiwane powietrze, które jest czystsze niż powietrze w pomieszczeniu.
MarkaEUREKA #ad
ProducentEUREKA #ad
Wysokość18.11
Długość12.91
Waga13.12
Szerokość10.04
Numer częściNEN300
ModelNEN300

2. Philips Domestic Appliances

#ad

Philips Series 7000 odkurzacz bezworkowy – 900 W z filtrem H13 i dyszą TriActive+ FC9741/09

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Doskonała wydajność czyszczenia, łatwe czyszczenie: odkurzacz bezworkowy Philips Series 7000 – silnik o mocy 900 W zapewnia maksymalną wydajność czyszczenia.

Zakres dostawy: odkurzacz philips, mała dysza, ssawka szczelinowa, dysza do twardych podłóg, filtr wymienny, dysza TriActive+, dysza do czyszczenia dywanów, filtr Allergy H13. Nie przegapisz żadnego pyłu: dzięki absorpcji pyłu w 99, 9% ten odkurzacz podłogowy i środek do czyszczenia podłóg osiąga wysoką wydajność czyszczenia. Atwe opróżnianie: pojemnik na kurz można bez problemu opróżnić jedną ręką, dzięki czemu w dużym stopniu unika się powstawania chmur kurzu. Optymalna higiena: allergy lock skutecznie usuwa kurz i małe cząsteczki brudu na powierzchniach i w powietrzu – idealne rozwiązanie dla alergików.
MarkaPhilips Domestic Appliances #ad
ProducentPhilips #ad
Wysokość21.65
Długość13.39
Waga12.13
Szerokość13.86
Numer częściFC9741/09
ModelFC9741/09
Gwarancja24 miesiące.

3. JAKO

#ad

JAKO Unisex dziecięca koszulka z długim rękawem Comfort 2.0

#ad
JAKO #ad - Komfort i funkcjonalność. Miękki w dotyku. Dzięki tej funkcjonalnej bieliźnie zawsze będziesz miła w dotyku, również w chłodniejsze lub ciepłe dni jest bardzo przyjemna w noszeniu. Typ materiału: 100% poliamid. Cała koszulka ma bezszwowe wykończenie bezszwowe.
MarkaJAKO #ad
ProducentJAKO #ad
Waga0.33
Numer części6455
Model6455
GwarancjaMasz prawo do gwarancji za wady zakupionego towaru zgodnie z przepisami ustawowymi.

4. Philips Domestic Appliances

#ad

Pojemność 2 l, Philips Domestic Appliances FC9729/09 odkurzacz bezworkowy PowerPro Expert 900 W, wbudowane akcesoria czerwony

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Atwe opróżnianie: pojemnik na kurz można bez problemu opróżnić jedną ręką, dzięki czemu w dużym stopniu unika się powstawania chmur kurzu. Nie przegapisz żadnego pyłu: dzięki absorpcji pyłu 99, 9 percent ten odkurzacz podłogowy i środek do czyszczenia podłóg osiąga wspaniałe, dokładne rezultaty czyszczenia.

Zakres dostawy: odkurzacz philips, dysza triactive, zintegrowana szczotka, ssawka szczelinowa, filtr Allergy H13, mała dysza, filtr wymienny, dysza do twardych podłóg, 2-częściowa rura teleskopowa z metalu. Atwe czyszczenie: dysza triactive wykonuje trzy kroki w jednym – zbieranie większych cząstek brudu, usuwanie kurzu z dywanu i zbieranie kurzu i brudu na ścianach lub meblach.
MarkaPhilips Domestic Appliances #ad
ProducentPhilips #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga15.87
Szerokość19.69
Numer częściFC9729/09
ModelFC9729/09
Gwarancja24 miesiące.

5. LEHMANN

#ad

Filtr HEPA, LEHMANN LHOCV-7018 odkurzacz cyklonowy bezworkowy | odkurzacz podłogowy z technologią cyklonową | odkurzacz cylindryczny z zestawem dysz | wysoka moc 4000 W, 1,8 l

#ad
LEHMANN #ad - Nigdy więcej wymiany worków i wydawania pieniędzy! Wydajność energetyczna – klasa a oznacza, że urządzenie ma bardzo wysoką moc ssania przy niskim zużyciu energii. Tryb eco zwiększa wydajność urządzenia, generując wysoką próżnię ssącą 4000 W o niskim zużyciu energii 700 W.

Zdejmowany zbiornik – o pojemności 1, 8 l zapewnia szybkie i łatwe czyszczenie. Nadaje się do różnych powierzchni – dzięki regulowanej sile ssania. Moc ssania można dostosować do rodzaju czyszczonej podłogi – niezależnie od tego, czy jest to podłoga twarda, dywan czy parkiet. Automatycznie wysuwany kabel – automatycznie zwijany po naciśnięciu przycisku przewód zasilający ma długość do 4, 8 m, dzięki czemu nie trzeba go ciągle zwijać.

Wystarczy spłukać pod bieżącą wodą. Technologia cyclon – jest bardziej wydajna niż tradycyjne rozwiązania, ponieważ wchłania znacznie więcej brudu i kurzu oraz zapobiega ich ponownemu przedostawaniu się do powietrza. Rezultat: powietrze wydobywające się z odkurzacza jest czystsze i bezpieczniejsze dla alergików i osób z problemami z oddychaniem.
MarkaLEHMANN #ad
ProducentLehmann #ad
Waga8.82
Numer częściLHOCV-7018
ModelLHOCV-7018

6. Philips

#ad

Wbudowane akcesoria biały + oryginalny zestaw filtrów zamiennych, Philips Odkurzacz bezworkowy PowerPro Compact FC9332/09 bardzo niskie zużycie energii przy wysokiej wydajności, pojemność 1,5 l

#ad
Philips #ad - Technologia powercyclone5 skutecznie oddziela kurz od powietrza w jednym cyklu, AAA Performance pod względem efektywności energetycznej i wydajności czyszczenia. Dysza 3 w 1 triactive dokładnie wchłania gruboziarnisty i drobny brud. Filtr alergiczny: optymalna filtracja powietrza wylotowego: filtruje mikroskopijne szkodniki, które mogą wywoływać alergie. Dłuższa żywotność Twojego odkurzacza.
MarkaPhilips #ad
ProducentPhilips #ad

7. Philips Domestic Appliances

#ad

Allergy Lock, niebieski/czarny FC9745/09, 900 W, dodatkowa turbo dysza do sierści zwierząt, technologia PowerCyclone 8, Philips PowerPro Expert odkurzacz bezworkowy

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - A plus aa performance w zakresie efektywności energetycznej, czyszczenia podłóg twardych i klasy emisji pyłu. Dysza 3 w 1 triactive Plus dokładnie wchłania gruboziarnisty i drobny brud. Filtr antyalergiczny wyłapuje ponad 99 perctage wszystkich cząstek. System allergylock zapewnia za pomocą czujnika, że pojemnik na kurz jest całkowicie uszczelniony i zabezpieczony przed wyciekiem. Technologia powerCyclone 8 skutecznie oddziela kurz od powietrza w komorze cyklonowej. Rewolucyjna technologia airflowMax zapewnia dużą moc ssania silnik 900 W zapewnia wysoką moc ssania.
MarkaPhilips Domestic Appliances #ad
ProducentPhilips #ad
Wysokość15.75
Długość5.51
Waga12.13
Szerokość1.57
Numer częściFC9745/09
ModelFC9745/09
Gwarancja24 miesiące.

8. Siemens

#ad

Płytek, odkurzacz podłogowy, dysza podłogowa do parkietu, dysza do tapicerki XXL, dywanów, niskie zużycie, Siemens Odkurzacz z workiem Z 3.0 extreme power VSZ3XTRM11, idealna do sierści zwierząt

#ad
Siemens #ad - Bardzo dokładne czyszczenie: technologia kompresorowa z innowacyjną technologią silnika i idealnie dopasowanym przepływem powietrza dla optymalnego zbierania kurzu.

Filtr higieniczny pureair: zapewnia czyste wydmuchiwane powietrze. Nadaje się do prania i bez dodatkowych kosztów. Pojemność worka xl: do rzadszej wymiany worków i niskich kosztów następczych. Zakres dostawy: odkurzacz z workiem, przełączana dysza rolkowa, dysza do tapicerki XXL, dysza do fug i tapicerki zintegrowana w urządzeniu, regulowana rura teleskopowa. Kompaktowa: zajmująca niewiele miejsca konstrukcja zapewnia łatwe przechowywanie i wygodną obsługę.
MarkaSiemens #ad
ProducentSiemens #ad
Wysokość10.24
Długość15.75
Waga13.89
Szerokość11.3
Numer częściVSZ3XTRM11
ModelVSZ3XTRM11
Gwarancja24 Miesięcy

9. Philips Domestic Appliances

#ad

Ssawka do twardej pod?ogi, Philips FC9555 / 09 PowerPro Active odkurzacz bezworkowy 900 W, obj?to?? kurzu 1,5 L, w tym mini turboszczotka ss?ca

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Nie przegapisz żadnego pyłu: dzięki absorpcji pyłu 99, 9 percent ten odkurzacz podłogowy i środek do czyszczenia podłóg osiąga wspaniałe, dokładne rezultaty czyszczenia. Niezawodnie czyści dokładnie: bardzo wydajny odkurzacz Philips Series 5000 bez worka – silnik o mocy 900 W wytwarza dużą moc ssania dla gruntownego czyszczenia.

Atwe czyszczenie: dysza triactive wykonuje trzy kroki w jednym – zbieranie większych cząstek brudu, usuwanie kurzu z dywanu i zbieranie kurzu i brudu na ścianach lub meblach. Atwe opróżnianie: pojemnik na kurz można bez problemu opróżnić jedną ręką, dzięki czemu w dużym stopniu unika się powstawania chmur kurzu.

Zakres dostawy: odkurzacz philips, dysza do twardych podłóg, filtr zmywalny, ssawka szczelinowa, filtr Allergy H13, zintegrowana szczotka, mini szczotka do odkurzania, dysza TriActive, 2-częściowa rura teleskopowa z metalu.
MarkaPhilips Domestic Appliances #ad
ProducentPhilips #ad
Wysokość11.02
Długość16.22
Waga9.92
Szerokość11.02
Numer częściFC9555/09
ModelFC9555/09

10. Philips Domestic Appliances

#ad

850 W zapewnia wysoką moc ssania z filtrem powietrza Super Clean i uniwersalną szczotką, PowerCyclone 4 zapewnia długotrwałą wydajność XB2125/09, Philips 2000 Series bezworkowy

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Zdrowsze powietrze w twoim domu: system filtrów powietrza Super-Clean w połączeniu z uniwersalną dyszą i wysoką mocą ssania wychwytuje 99, 9 percent* wszystkich cząstek pyłu.

Atwa regulacja: uniwersalną dyszę można łatwo regulować za pomocą pedału, dzięki czemu ten odkurzacz podłogowy nadaje się jako optymalny środek do czyszczenia podłóg i dywanów i twardych podłóg. Wydajność: wyjątkowo wydajny odkurzacz bezworkowy Philips Series 2000 – silnik 850 W zapewnia dużą moc ssania dla wspaniałych rezultatów czyszczenia. Długotrwała wydajność: technologia powerCyclone 4 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindra i zapewnia wyższą moc ssania przez długi czas. Zakres dostawy: odkurzacz philips, filtr powietrza Super-Clean, zmywalny filtr, ssawka szczelinowa, dysza wielofunkcyjna, 2-częściowa rura teleskopowa z metalu.
MarkaPhilips Domestic Appliances #ad
ProducentPhilips #ad
Wysokość9.41
Długość16.06
Waga8.82
Szerokość10.43
Numer częściXB2125/09
ModelXB2125/09
Gwarancja24 miesiące.