Top 10 Steigeisen Für Wanderschuhe – Nakładki antypoślizgowe i raki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Kahtoola

#ad

Black, Medium, Kahtoola Microspikes

#ad
Kahtoola #ad - Wyprodukowana z wytrzymałego materiału TPE zapewnia bezpieczne dopasowanie, który pozostaje rozciągliwy w niskich temperaturach do -30°C. Mikrokolce zostały zaprojektowane do wszechstronnego zastosowania i zimowych przygód. Buty nie wchodzą w zakres dostawy. 2 lata gwarancji producenta.

Dodatkowe cechy: spawane łańcuchy ze stali nierdzewnej zapewniają stabilność i zapobiegają gromadzeniu się śniegu, 7 x 7, a jednocześnie są elastyczne i łatwe do przechowywania. Rozmiar opakowania: 12, 6 x 5, 1 cm 30 w 3 zintegrowany uchwyt na palce i wytrzymałe wkładki TPU zapobiegają przedostawaniu się palców przez elastyczne uprzężki elastomerowe. Konstrukcja z kolcami: 12 poddanych obróbce cieplnej końcówek ze stali nierdzewnej na stopę. 8 kolców w przedniej części stopy i 4 kolce na pięcie zapewniają optymalną trakcję, która agresywnie gryzie w lodowatym terenie.

Elastyczny pasek i wzmocnione oczka: dzięki opatentowanemu wzornictwu oczka, wytrzymałe wstawki z tworzywa TPU wzmacniają najważniejsze punkty obciążenia, dzięki czemu naczynia elastomerowe są mocne, a mimo to lekkie. Proszę zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów na zdjęciach produktu. Idealnie nadaje się do: zimowych wędrówek, podróży z plecakiem, trekkingu lodowego, wędkowania na lodzie i biegania w terenie. Idealne do butów trekkingowych i kozaków oraz do stosowania na drogach górskich. Kahtoola: est.
MarkaKahtoola #ad
ProducentKahtoola #ad
Wysokość10
Długość8
Waga0.88
Szerokość9
Numer częściFBA_855333000513
ModelFBA_855333000513

2. Tavaler

#ad

Wspinaczki górskiej XL, antypoślizgowe kolce na buty, raki do butów górskich z 32 kolcami ze stali nierdzewnej, do zimowych spacerów, wędrówek, Tavaler Kolce do butów zimowych

#ad
Tavaler #ad - Zewnętrzne etui jest wykonane z bardzo elastycznego silikonu. Ulepszone buty trekkingowe ze stali nierdzewnej z 32 kolcami tavaler grödel do butów górskich jest wyposażony w 32 wytrzymałe kolce ze stali nierdzewnej i stabilny system łańcucha. W porównaniu z mniejszą liczbą kolców zapewniają doskonałą przyczepność i równowagę na lodzie, śniegu i nierównych drogach.

Odpowiedni dla mężczyzn i kobiet, mokrej trawie i wszystkich rodzajów powierzchni lodowych na świeżym powietrzu. Zapobiega ślizganiu się i upadkom na lód, śnieg i mokry asfalt. Atwe do przenoszenia i przenoszenia elastyczna rozciągliwość raków do butów górskich z silikonu zapewnia idealne rozwiązanie dla różnych rozmiarów butów. Dzięki zewnętrznemu zapięciu na rzepy konstrukcja poprawia dopasowanie kolców do butów trekkingowych. Dostarczamy również torbę do przechowywania do łatwego przechowywania w plecaku lub w samochodzie.

Idealny towarzysz zimowego biegania w terenie, dorosłych, wędrówek po pochylonym terenie, oblodzonych drogach, nastolatków, wędrówek, oblodzonych podjazdach, błotnistych, seniorów. Mniej obrażeń kolce do butów zimowych są wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej 201. Zapewnia bezpieczeństwo podczas wędrówek na świeżym powietrzu. Atwo i bezpiecznie pasują do wszystkich rodzajów butów sportowych, śniegowców i butów trekkingowych. Nadaje się do lodu, śniegu, wspinaczki i wędkowania pod lodem.
MarkaTavaler #ad
ProducentTavaler #ad
Waga1.06
Gwarancja1

3. Salewa

#ad

SALEWA MTN SPIKE CRAMPON, XL, BLACK NIGHT

#ad
Salewa #ad - Niezawodne trzymanie na lodzie, dzięki 18 wytrzymałym kolcom ze stali nierdzewnej. Dostarczany z workiem ochronnym. Wytrzymała roleta ze stali nierdzewnej zapewnia bezpieczne trzymanie na oblodzonych szlakach i śniegu w kopaku.

Dzięki elastycznemu gumowemu paskowi dopasowuje się do wszystkich butów, można je łatwo i szybko założyć i zdjąć. Paski zabezpieczające na górze buta gwarantują bezpieczne dopasowanie. Trwałe łańcuchy ze stali nierdzewnej. Waga: 375 g S. Idealnie nadaje się do wędrówek i biegania jesienią i zimą. Dobra przyczepność i stabilność również dewaluacja dzięki szerokiej nakładce na piętę. Zalecenie dotyczące zastosowania: wędrówki, szybkie wędrówki i alpine trekking.
MarkaSalewa #ad
ProducentSALEWA #ad
Wysokość2.76
Długość7.28
Waga0.22
Szerokość5.12
Numer części00-0000000829
Model00-0000000829
Gwarancjanie

4. Seydrey

#ad

Uniwersalne antypoślizgowe klamry lodowe, do zimowych spacerów, Seydrey Raki do butów górskich, pazury do butów z 19 zębami ze stali nierdzewnej i dwoma taśmami na rzepy, wędrówek,, kolce lodowe

#ad
Seydrey #ad - Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia z produktu. Używany w zakrzywionym terenie, w błocie i mokrej trawie, na lodowych drogach, wędrówek i Wędkowanie pod lodem. Sprawdzony materiał zapewnia maksymalny komfort i trwałość. Jeśli bezpiecznie przymocujesz but trekkingowy, zwiększa Twoją wydajność, którzy mają na celowniku duże trzy i cztery tysiące Alp, bezpieczeństwo i pewność siebie podczas przejazdu.

Umożliwiają bezpieczne poruszanie się po stromych zboczach. Dla lepszego mocowania na bucie nasze raki służą dodatkowo zapięciu na rzep, butów casualowych. Odpowiedni dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku, na niebezpiecznych odcinkach trasy itp. Kto wybiera się zimą na wędrówki lub wspinaczkę w góry, nie powinien rezygnować z raków. Nasze łańcuchy śniegowe do butów zapewniają solidne rozwiązanie w najtrudniejszych warunkach pogodowych – niezależnie od tego, czy podczas wędrówek po oblodzonych ścieżkach czy górskich wycieczkach.

Seydrey specjalizuje się w rozwoju produktów sportowych na świeżym powietrzu. Niewielka waga, dzięki czemu można je lepiej dopasować do butów. Nie tylko dla tych, potrzebuje grödel – nasze rozmiary nadają się optymalnie do wędrówek po lodzie, nordic walkingu i biegania w szlaku. Dlatego oferujemy dożywotnią, zmianę natury i uczynienie świata lepszym miejscem!
MarkaSeydrey #ad
ProducentSeydrey #ad
Waga460
Numer częściSeydrey

5. BLUEVER

#ad

Zimowych aktywności na świeżym powietrzu, dla mężczyzn i kobiet, raki do butów górskich, wędkowania, wspinaczki, 32 kolce ze stali nierdzewnej, trekkingu, BLUEVER Lodowe, doskonałe do wędrówek

#ad
BLUEVER #ad - Ulepszone raki lodowe: odporne na ścieranie 32 wielokierunkowe, ulepszone kolce ze stali nierdzewnej. Poprawa równowagi: 32 kolce na raki, 8 kolców na środku i 8 kolców na pięcie. Gwoździe są wykonane ze stali nierdzewnej 201 poddanej obróbce cieplnej, co zapewnia doskonałą trwałość i odporność na korozję. Kolce ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości zapewniają doskonałą przyczepność na wielu lodowatych powierzchniach.

Wszystkie państwa zapytania lub problemy zostaną rozpatrzone lub rozwiązane w ciągu 24 godzin. Ańcuch spawalniczy mocniejszy, z bardziej wytrzymałymi kolcami. Atwo i bezpiecznie pasują do własnych butów lub kozaków i można je złożyć na tyle małe, "L" oznacza rozmiar duży, aby schować je w plecaku lub w samochodzie. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony, nie wahaj się z nami skontaktować. Raki nie pękają ani nie łamią się nawet w ekstremalnie niskich temperaturach. Raki składają się z 8 łańcuchów ze stali nierdzewnej, 16 kolców na przedniej części stopy, każdy z 4 gwoździami zapewnia bezpieczne trzymanie podczas zjazdów.

Trwały i wytrzymały materiał: wykonany z termoplastycznego elastomeru tpe, jest elastyczny, odporny na ścieranie i rozerwanie dla dłuższej żywotności oraz szybkiego i bezpiecznego dopasowania do wszystkich rodzajów butów. Różnorodne możliwości zastosowania: ice cleats traction nadaje się do lodu i śniegu na świeżym powietrzu, na lodzie, na oblodzonych drogach, do wędrówek po zakrzywionym terenie, podczas biegania zimą, podczas wędrówek i wędkowania pod lodem. Symbol "m" l" i "xl" oznacza rozmiar, a nie po lewej stronie.
MarkaBLUEVER #ad
ProducentBLUEVER #ad
Waga1.08

6. EnergeticSky

#ad

Z sylikażelu i stali nierdzewnej, antypoślizgowe, na piesze wycieczki po śniegu i lodzie, l, EnergeticSky raki do butów górskich ,19 zębów, czarny

#ad
EnergeticSky #ad - Zęby ze stali nierdzewnej: podwójny łańcuch i zęby nie rdzewieją, są odporne na złamania i posiadają dużą przyczepność, zapewniając lepszą stabilność podczas chodzenia lub biegania po śniegu oraz oblodzonym lub śliskim podłożu.

Opaska zachowuje swoją elastyczność do temperatury -60℃. Dodatkowy pasek: umożliwia dokładniejsze przymocowanie i dodatkowo zapobiega spadaniu raków. Szerokie zastosowanie: dziecinnie proste do założenia, pasują do najróżniejszych butów, od butów do biegania aż po izolowane buty zimowe. Wysoce odporne: 19 zębów zapewniają znakomitą trakcję na różnych oblodzonych powierzchniach. Sylikażel: opaska została wykonana z sylikażelu i jest bardziej odporna na zimno i bardziej elastyczna niż standardowa guma.
MarkaEnergeticSky #ad
ProducentEnergeticSky #ad
Waga0.13

7. Alpen Bears

#ad

Raki premium do butów górskich z 19 kolcami – profesjonalne antypoślizgowe pazury do butów na śnieg i lód – zimowe kolce do butów – łańcuchy na buty do wędrówek – kolce lodowe

#ad
Alpen Bears #ad - Atwe w obsłudze – nasze raki posiadają łącznie 19 raków ze 100% stabilnej stali nierdzewnej, które bardzo wzmacniają równowagę. Wysoka jakość – nasze łańcuchy śniegowe do butów zapewniają solidne rozwiązanie w najtrudniejszych warunkach pogodowych – niezależnie od tego, czy podczas wędrówek po oblodzonych ścieżkach czy górskich wycieczkach.

Dzięki wadze 400 g nasze raki są klasyfikowane jako bardzo lekkie. Zastosowanie. Wysoka jakość – każdy, nie powinien rezygnować z raków. W zakres dostawy wchodzą 2 raki, kto wybiera się zimą na wędrówki lub wspinaczkę w góry, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim + wytrzymała torba do przenoszenia i 2 zapięcia na rzepy. Wysoka jakość – nie tylko ten, potrzebuje raków – nasze raki nadają się optymalnie do wędrówek po lodzie, kto ma trzy i cztery tysiące Alp, nordic walkingu i biegania w szlaku.

Sprawdzony materiał zapewnia maksymalny komfort i trwałość. Nasze łańcuchy śniegowe do butów są w ciągu kilku sekund naciągnięte na but – również stoją. Umożliwiają bezpieczne poruszanie się po lodzie i firmie na stromych zboczach. Dzięki swojej elastyczności kolce nadają się do różnych rozmiarów butów i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo chodzenia.
MarkaAlpen Bears #ad
ProducentAlpen Bears #ad
Wysokość2.76
Długość6.69
Waga1.15
Szerokość4.72
Numer częściAPST-Parent
ModelOrange
Gwarancja100 dni

8. Winline

#ad

Na zimę, trekkingu, Winline Crampons Grödel Ice Spikes Shoe Claws with 19 kolce ze stali nierdzewnej Teeth Chain Grodel i kolce do wspinaczki, XL, do użytku na zewnątrz kolor czarny

#ad
Winline #ad - Dołączony pasek zapewnia większy komfort i bezpieczeństwo. Oferujemy pełny zwrot pieniędzy lub nowy zamiennik. Gwarancja najlepszej jakości - zawsze przywiązujemy dużą wagę do jakości. Atwe użytkowanie - nadają się do różnych rozmiarów butów i idealne dopasowanie do większości butów.

Lampy trakcyjne końcówek śnieżnych są wykonane ze stali nierdzewnej poddanej obróbce cieplnej i charakteryzują się doskonałą trwałością i odpornością na korozję. Materiał ma doskonałą elastyczność, o grubości 5, 49 mm, odporność na ścieranie i rozerwanie. Zachowuje elastyczność nawet w ekstremalnych temperaturach do -45°C. Zęby ze stali nierdzewnej wysokiej jakości - wysokowydajne raki z 19 zębami ze stali nierdzewnej na każdej stopie są najlepsze w swojej klasie.

Dzięki temu możesz mieć pewność, że nasze produkty nie będą miały problemów z jakością. Strategiczne rozmieszczenie grubych kolców zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru dla długotrwałego komfortu i trwałości. Można ich używać zawsze bez względu na to, odśnieżania, dorosłych i seniorów. Bez problemu nadaje się również do dużych stóp. Nawet przy użyciu ostrych narzędzi taśmy napinające raka górskiego nie ulegają uszkodzeniu. Każda część butów górskich została poddana surowej kontroli jakości.
MarkaWinline #ad
ProducentWinline #ad
Waga1.06
Numer częściBZ1116
ModelSchwarz
Gwarancja12 Lat

9. Tevlaphee

#ad

łańcuszki na buty do wędrówek, kolce lodowe pomarańczowe, zimowe kolce do butów, M, pazury do butów z 19 kolcami ze stali nierdzewnej, Tevlaphee Raki Grodel kolce lodowe

#ad
Tevlaphee #ad - Zestaw zawiera 1 parę raków i jedna torba transportowa. Wysoka jakość – nasze łańcuchy śniegowe do butów zapewniają solidne rozwiązanie w najtrudniejszych warunkach pogodowych – niezależnie od tego, czy podczas wędrówek po oblodzonych ścieżkach czy górskich wycieczkach.

Sprawdzony materiał zapewnia maksymalny komfort i trwałość. Idealne do biegania, wędrówek i Wędkowanie pod lodem. Do lepszego mocowania na bucie nasze raki służą dodatkowo zapięciu na rzep, butów casual. B>>>>>>>>>>} tevlaphee jest partnerem zespołu alpinistycznego w alpach. Jest stosowany w zakrzywionym terenie, nie powinien rezygnować z raków. Kto wybiera się zimą na wędrówki lub wspinaczkę w góry, dorosłych i starszych. Atwy w obsłudze – nadaje się dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku, na lodowych drogach, w błocie i mokrej trawie, na lodowym podjeździe, w tym nastolatków, na niebezpiecznych odcinkach trasy itp.

Niewielka waga, trampek, dzięki czemu można je lepiej dopasować do butów. Oferujemy dożywotnią gwarancję, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami w odpowiednim czasie. Umożliwiają bezpieczne poruszanie się po stromych zboczach. Problem w ciągu 1 2 godziny.
MarkaTevlaphee #ad
ProducentTevlaphee #ad
Wysokość2
Długość17
Waga480
Szerokość11.6
Numer częściTevlaphee
Gwarancja2

10. Rajvia

#ad

Wspinaczki górskiej, pazury do butów z 19 zębami ze stali nierdzewnej, kolce lodowe do wspinaczki, łańcuch śniegowy, zimy,, kolce lodowe, Rajvia Raki do butów górskich, rozmiar do butów, trekkingu

#ad
Rajvia #ad - Ańcuchy na buty z 19 ząbkami - łańcuchy śniegowe rajvia do butów zapewniają solidne rozwiązanie w najtrudniejszych warunkach pogodowych – nasze rozmiary nadają się optymalnie do wędrówek po oblodzonych ścieżkach lub górskich wycieczek po śniegu. Elastyczne materiały o wysokiej wydajnościkolce do butów są bardzo wytrzymałe i dobrze wykończone.

Do lepszego mocowania na bucie nasze raki służą dodatkowo zapięciu na rzep, butów casual. Jest to wspaniały zimowy towarzysz do biegania w terenie, na lodowych drogach, na oblodzonych podjazdach, na błocie i mokrej trawie, wędrówek, na niebezpiecznych odcinkach tras i w innych sytuacjach. Ząbki ze stali nierdzewnej 201 są spawane, to najlepszy wybór, aby zapobiec rozerwaniu. Zakres zastosowania: antypoślizgowe pokrowce na buty są stosowane w zakrzywionym terenie, dorosłych i seniorów. Niewielka waga, kozaków, dzięki czemu są lepiej dopasowane do butów.

Praktyczne i poręczne - do różnych rozmiarów butów i pasują do większości obuwia: trampek, za pomocą którego można łatwo regulować raki, może być przechowywana w małym woreczku do przechowywania. Rozwiążemy problem w ciągu 12 godzin. Doskonałe doświadczenie klientakto wybiera się zimą na wędrówki lub wspinaczkę w góry, nie powinien rezygnować z kolców do butów zimowych. Tpe ma większą elastyczność i elastyczność niż silikon. Rozmiarówka do butów górskich zwiększa bezpieczeństwo chodzenia i wspiera Twoje sporty na świeżym powietrzu zimą i wiosną.
MarkaRajvia #ad
ProducentJYS-EU #ad
Wysokość0.79
Długość9.45
Waga1.06
Szerokość8.66
Numer częściLSR003-BL-J