Top 10 Vvb Docking Station – Stacje dokujące do laptopów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. uni

#ad

Stacja dokująca 4K Triple Display Link, 4 x USB 3.0, stacja dokująca uni 13 w 1 do MacBook Air/Pro z podwójnym wyświetlaczem HDMI i DisplayPort, koncentrator USB C do, ładowanie 100 W, USB 3.2 Gen 1

#ad
uni #ad - Może spełnić wymagania dotyczące przesyłania danych w bardzo krótkim czasie i znacznie skrócić czas oczekiwania. Obsługuje zarówno tryb rozszerzony, jak i tryb lustrzany, co może znacznie poprawić wydajność pracy. Jednocześnie musi być wyposażony w zasilacz sieciowy dc długość kabla 150 cm, aby nie obawiać się problemów z ładowaniem, co bardzo dobrze nadaje się do domowego biura i pracy.

Na przykład macbook pro, microsoft surface book 2, hp spectre, dell xpS 15, Dell Latitude 13 7000, Surface Pro 7, MacBook Air, Lenovo Yoga 910 itd. Stacja dokująca uni nie może ładować laptopa. Szeroka kompatybilność: stacja dokująca do wyświetlacza uni-triple nadaje się do wszystkich laptopów z portami USB C lub portami Thunderbolt 3/4. Stacja dokująca ma pewną wagę i w połączeniu z antypoślizgowymi nóżkami na spodzie nie jest łatwa do przenoszenia.

Przesyłanie plików w ciągu kilku sekund: stacja dokująca do macbooka jest wyposażona w dwa porty usb-a 3. 2 gen 1 i jeden USB-C 3. 2 gen 1, które obsługują obie prędkości transmisji danych 5 Gbps ładowanie nie jest obsługiwane. Lista pakietów: 1 x stacja dokująca usb c 13 w 1, 1 x zasilacz 36 w dc 150 cm. Zasilanie 100 w: służy do ładowania komputera ładowarka nie wchodzi w zakres dostawy.
Markauni #ad
Producentuni #ad
Wysokość0.44
Długość6.93
Szerokość3.11
Numer częściUA130-23
ModelUA130-23
Gwarancja18 Miesiące

2. LIONWEI

#ad

PD 3.0, Stacja dokująca USB C 3 monitory, 5 Gbps USB C/A Data, 4K HDMI, RJ45, SD&Micro SD, Hub USB C do HP Lenovo Dell, VGA, 3,5 mm Audio/Mic, LIONWEI 12 w 1 stacja dokująca USB C na 4K DisplayPort

#ad
LIONWEI #ad - W instrukcji obsługi laptopa można sprawdzić, Lenovo ThinkPad T14 Gen 1, skontaktuj się z nami, Dell Inspiron 7400 itd. Prędkość złącza sd/micro SD do 40 MB/s. Wejście: 100 W. Zawiera hdmi max 4k 60hz, 5 mm / audio port.

Szeroka kompatybilność: ta stacja dokująca usb c z 3 monitorami jest kompatybilna z laptopami thunderbolt 3/4 i portami usb c, które obsługują wyjście wideo lub tryb DP-Alt. Stacja dokująca usb c 12 w 1: ta stacja dokująca oferuje wygodne rozwiązanie do przekształcenia portu usb c lub thunderbolt 3/4 laptopa w 12 dodatkowych portów. Moc 85 w, maks. Kompatybilny z macbook pro 2022/2021/2020/2019, aby to sprawdzić.

2. Uwaga: 1. W przypadku notebooka dp1. 2 może osiągnąć tylko 1920 x 1080, aby bez problemu tworzyć zapierające dech w piersiach panoramy z trzema monitorami. Szybkie ładowanie pd 100 w i gigabit ethernet: stacja dokująca do laptopa obsługuje szybkie ładowanie komputera hosta ładowarka pd3. 0 nie wchodzi w zakres dostawy, maks. 2 usb c 3. 0 i usb a 3.
MarkaLIONWEI #ad
ProducentLIONWEI #ad
Waga0.26
ModelUC3311

3. NOVOO

#ad

4 x USB do MacBook M1 M2 Dell HP Surface, 100WPD, NOVOO Stacja dokująca 4K 60Hz USB C Hub Triple Display Dual HDMI z DisplayPort USB C adapter Multiport, 2 HDMI 4K, Gigabit Ethernet, SD/TF

#ad
NOVOO #ad - 2 porty usb 2. 0 są najlepiej używane do myszy, klawiatury i innych urządzeń o niskiej częstotliwości. Wbudowane gniazdo sd i tf umożliwiają łatwy dostęp do plików z uniwersalnych kart pamięci SD i micro SD z super prędkością do 5 gpbs. Ultra 4k triple displaynovoo usb c docking station displayport pomaga w odbiciu lub rozszerzeniu ekranu laptopa na 3 zewnętrzne monitory.

Złącze ładowania 100 w pd i gigabit ethernet - ten port usb c obsługuje ładowanie laptopa o mocy do 100 w podczas podłączania wielu urządzeń bez obaw o magazynowanie energii. Zaawansowany chipstacja dokująca do laptopa rozszerza twoje możliwości pracy obsługuje 3 różne monitory i zapewnia bardziej stabilną wydajność. Rozdzielczość hdmi do 4k 60hz, rozdzielczość hdmi do 4K @ 30 Hz.

Plug and play, nie przeciąża, przepięcia, nie wymaga instalacji sterowników ani oprogramowania. Stacja dokująca dell zapewnia stabilny stan wysokiej prędkości Ethernet z prędkością do 1000 Mb/s, dzięki czemu praca jest bardziej efektywna. Ważna wskazówkaprzed zamówieniem stacji dokującej usb c należy upewnić się, czy nie. Jeśli źródło wejściowe obsługuje tylko DP1. 2, 1920 x 1080 1080p i niższe rozdzielczości są wyświetlane przy 30 Hz. 2560 x 1440, jeśli twój laptop obsługuje DP1.
MarkaNOVOO #ad
ProducentNOVOO #ad
Gwarancja12 Miesięcy

4. Selore&S-Global

#ad

Adapter USB C, 9 w 1 laptop stacja dokująca Triplr z 2 DP, SD i TF, Stacja dokująca USB C Dual DisplayPort, HDMI, 3 x USB 3.0, 100 W PD, koncentrator do laptopów Dell HP Lenovo Thunderbolt

#ad
Selore&S-Global #ad - Możesz zapoznać się z instrukcją obsługi lub skontaktować się z nami w celu potwierdzenia. Stacja dokująca USB C na DisplayPort 1. 4 2 dp obsługuje do 4K 60 Hz. Czytnik kart sd/tf i ładowanie USB-C-PD. Filmy hd można bez problemu przesyłać w ciągu zaledwie kilku sekund. Wbudowane gniazdo sd i tf, można wkładać i odczytywać jednocześnie, prędkość do 104 Mbit/s.

Plug and play, dzięki temu portowi usb c można używać wszystkich złączy jednocześnie, 1 x wyjście HDMI, nie wymaga instalacji sterowników, co zapewnia maksymalny komfort w życiu i pracy. Wielofunkcyjny adapter do laptopa 9 w 1 ta stacja dokująca usb-c z dwoma monitorami łączy w sobie funkcję usb c thunderblot 3 z podwójnym wyświetlaczem 4k przy 60 hz, 3 x porty USB A 3. 0 prędkość do 5 Gb/s. Super szybki transfer danychstacja dokująca dp zapewnia prędkość portu 3 a usb 3. 0 do 5 gb/s i jest dziesięciokrotnie szybsza niż USB 2. 0 i zapewnia stabilne połączenie.

Szeroka kompatybilność: port wyświetlacza stacji dokującej można wygodnie podłączyć do telewizora hdtv, monitora i projektora. Konstrukcja usb c na displayport wykorzystuje wysokiej jakości stop aluminium i delikatny proces produkcji, jest kompaktowy i przenośny, łatwy do przenoszenia i nadaje się szczególnie dla pracowników domowych lub w podróży służbowej. Potrójna stacja dokująca z wyświetlaczem 4kadapter z podwójnym portem usb c jest wyposażony w podwójny port displayport i hdmi, który jest praktyczny dla trzech monitorów do jednoczesnego rozszerzenia obrazu wideo 4K HD.
MarkaSelore&S-Global #ad
ProducentSelore&S-Global #ad
Wysokość0.39
Długość5.12
Szerokość1.57
ModelSEUC2903A-DE

5. WAVLINK

#ad

SD/TF, Stacja dokująca USB C, Gigabit Ethernet, 3,5 mm Audio for Dell/HP/Lenovo/Surface, 2 HDMI+ DisplayPort, WAVLINK 100 W, stacja dokująca do laptopa USB C z 4K HDMI/DisplayPort, 4 USB, 3 monitory

#ad
WAVLINK #ad - Gniazda kart sd/tf mogą pracować jednocześnie i obsługują prędkość transferu do 104 MB/s. Wskazówka: upewnij się, wejście 100 W, że port USB-C na laptopie hosta obsługuje ładowanie. Maksymalne ładowanie 85 w pd dzięki wbudowanemu złączu usb-c pd tylko do ładowania, 85 w do komputera ta stacja dokująca do laptopa utrzymuje prąd podczas podłączania kilku monitorów i urządzeń peryferyjnych.

0, znacznie poprawia wydajność i poprawia wydajność stacji roboczej za pomocą jednego portu USB-C. Rozszerzenie 12 w 1 wydajna stacja dokująca do laptopa firmy wavlink jest wyposażona w hdmi 1 4k przy 30 hz, audio/mikrofon 2 w 1, displayport 4k przy 60 hz poniżej dp1.

4 i 85 w usb c pd, zapewnia ogromne porty peryferyjne, gigabit ethernet, gniazda SD/TF 104 MB/s, HDMI 2 4K przy 60 Hz poniżej DP1.4, 2 x 5 gbit/s USB 3. 0, 2 x usb 2. 0 Dwa porty usb 3. 0 wstecznie kompatybilne z usb 2. 0 zapewniają szybkość transmisji danych 5 Gb/s, a wraz z dwoma portami USB 2. 0 zapewniają jednocześnie więcej możliwości połączenia. Nie wymaga sterowników.
MarkaWAVLINK #ad
ProducentWAVLINK #ad
Wysokość0.63
Długość6.22
Waga0.28
Szerokość1.61
ModelUMD302
Gwarancja1 rok gwarancji

6. MOKiN

#ad

MOKiN Multi Monitors, koncentrator USB C 3 z 2 HDMI, porty USB A&C 2.0, DisplayPort, podwójny monitor, PD Charging, Stacja dokująca do laptopa, VGA, adapter do Dell/HP/Lenovo

#ad
MOKiN #ad - Szybkie i wydajne ładowanieŁaduj swój laptop z łatwością za pomocą portu ładowania USB C PD 100 W w tej stacji dokującej USB C z 3 monitorami. Wskazówka: w systemie macos ekrany monitorów zewnętrznych są takie same, 1 DisplayPort i 1 VGA zapewnia kompleksowe opcje łączności wyświetlacza.

Kompatybilnośćprzed zakupem tej stacji dokującej do laptopa z dwoma monitorami upewnij się, po prostu daj nam znać swój model laptopa, czy ta stacja dokująca pasuje do Twojego laptopa, że Twój laptop jest wyposażony w port Thunderbolt lub pełnowartościowe porty USB C. Jeśli masz jakiekolwiek problemy podczas korzystania z tej stacji dokującej USB C z potrójnym monitorem, daj nam znać, a my na pewno rozwiążemy to dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy są wyświetlane w trybie lustrzanym czy w trybie rozszerzonym. Jeśli nie jesteś pewien, a my sprawdzimy kompatybilność.

To ładowanie przez paszport through sprawia, że laptop jest w pełni naładowany i gotowy do użycia. Wydajne przesyłanie danychdzięki 2 portom usb a 2. 0 i 1 portom usb c 2. 0 ta stacja dokująca do laptopa z 2 portami HDMI umożliwia transmisję danych do 480 MB/s. Potrójne monitorystacja dokująca do laptopa mokin z 2 hdmi, czy też trzeba podłączyć różne wyświetlacze, czy monitor ma różne złącza, niezależnie od tego, ta stacja dokująca oferuje elastyczność dostosowania się do Twoich potrzeb.
MarkaMOKiN #ad
ProducentMOKiN #ad
Wysokość0.71
Długość5.51
Szerokość3.15

7. MOKiN

#ad

Stacja dokująca USB C Dual DisplayPort, VGA, 3 monitory z 2 DP, adapter multiportowy do MacBook/Dell/HP/Lenovo, 3 USB A 2.0, HDMI, 7 w 1, koncentrator USB C, stacja dokująca do laptopa

#ad
MOKiN #ad - Adapter usb c jest wyposażony w 3 porty USB A 2. 0, myszy lub innych urządzeń peryferyjnych podłączonych do USB A bez opóźnień. Stabilny transfer danychhub mokin usb c z szybkością transmisji danych do 480 mbps, idealny do podłączenia klawiatury, stabilna transmisja danych i tworzenie kopii zapasowych danych dla urządzeń zewnętrznych.

Wysoka kompatybilnośćnasza stacja dokująca usb c jest kompatybilna z macbook, aoc, HP, samsung, lg, Lenovo itd. Dwa monitory do 4k 60hz. Plug and playstacja dokująca do laptopa mokin multiport nie wymaga sterowników, tylko Plug and Play. Ten koncentrator usb c przekształca laptopa PC z obsługą Thunderbolt 3 w mobilną stację roboczą i oszczędza cenne miejsce na biurku. Stacja dokująca usb c 7 w 1 - hub wieloportowy mokin usb c jest wyposażony w 2 x dp4k 60 hz 1 x hdmi 4k 60 hz 1 x vga 1080p @60 Hz.

Jest to idealna stacja dokująca USB C, odpowiednia do większości laptopów. Należy pamiętać: macos obsługuje tylko tryb lustrzany, co oznacza, że wszystkie podłączone monitory wyświetlają tę samą zawartość content:A-BBBB. W przypadku korzystania z laptopa DP1. 4 windows podłączonego do czterech monitorów, jeden z ekranów stanie się czarny. Potrójne wyświetlacze 4k i wyjście hd 4kjednorazowe użycie dp1/2 może pracować do 8k 30 hz w systemie windows dp1.
MarkaMOKiN #ad
ProducentMOKiN #ad
Wysokość0.59
Długość4.33
Szerokość1.97

8. Selore&S-Global

#ad

Czytnik kart, 13 w 1 laptop stacja dokująca 2X 4K HDMI, Stacja dokująca USB C 2 monitor Dual HDMI 4K DP Triple Display Hub 10G, stacja dokująca do, 100 W PD, audio/mikrofon, RJ45, USB3.1, Displayport

#ad
Selore&S-Global #ad - Złącza do odczytu kart sd i micro SD spełniają Twoje wymagania dotyczące transferu danych z kart pamięci. W systemie windows można podłączyć do 3 zewnętrznych monitorów i rozszerzyć różne obrazy. Przed zakupem należy potwierdzić kompatybilność. Stacja dokująca usb c multiport: ta stacja dokująca do laptopa z gniazdem audio / mikrofonu 3, 5 mm 2 w 1 może jednocześnie spełnić codzienne wymagania dotyczące odtwarzania audio/wideo i głosu.

Szeroka kompatybilność: stacja dokująca do laptopa kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami thunderbolt 3/4/full-featured usb c displayport alt+power delivery+data urządzeniami, takimi jak np. Dell xps 13/15/17, hp spectre x2/x360, thinkpad e/x/s series, lenovo yoga 720/910/920/930, thinkpad t470s/t470s/t470s/t470s/t470s/t470s/t470s/t470s/t470 t14/T14s, Dell Latitude13 700, Surface Pro 9/X/Go/Laptop 3, MacBook Pro/Air 2022-2018 itd.

Stacja dokująca usb c nie wymaga instalowania sterowników, PD 100 W, Gigabit Ethernet. Chętnie pomożemy. Wskazówka: upewnij się, że port USB C Twojego laptopa obsługuje protokół zasilania. Bezprzewodowe myszy i klawiatury można natychmiast podłączyć za pomocą dwóch portów USB 2. 0 a, które można podłączyć do dysków twardych i innych urządzeń, co zmniejsza zakłócenia częstotliwości radiowej i zapewnia stabilne połączenie. Zaleca się stosowanie zasilacza o mocy większej niż 65 W.
MarkaSelore&S-Global #ad
ProducentSelore&S-Global #ad
Gwarancja24 Miesiące

9. WAVLINK

#ad

WAVLINK Potrójna stacja dokująca z wyświetlaczem 4K do M1/M2/Mac OS/Windows, 180 W PD, 15 w 1, 2 x DP, uniwersalna stacja dokująca USB C/USB A z HDMI, 5 Gbit/s transmisja danych, Gigabit LAN,

#ad
WAVLINK #ad - Bez obaw przy niskim poziomie baterii. Wystarczające zasilanie 100 w: dostarczany z wydajnym zasilaczem sieciowym 180 w. Usb-c host ładuje laptopa o maksymalnej mocy 100 w, dzięki czemu działa przez cały dzień i zasila podłączone urządzenia peryferyjne podczas przeglądania lub przesyłania danych.

Wydajna transmisja danych z prędkością 5 gb/s ta stacja dokująca jest wyposażona w cztery porty usb 3. 0 i złącze typu c i obsługuje transmisję danych do 5 Gb/s, dyski twarde, takich jak telefony komórkowe, gamepady itd. Dzięki czemu możesz przesyłać filmy lub inne pliki w ciągu kilku sekund. Złącza te umożliwiają również podłączenie większej liczby urządzeń, aby spełnić różne potrzeby. I jeden 4-biegunowy i jeden połączenie telefoniczne.

Zarówno komputery z systemem Windows, aby wyświetlać różne treści. Wskazówka: wymaga złącza typu c urządzenia, jak i Mac OS mogą rozszerzyć trzy wyświetlacze, aby obsługiwać transmisję danych i tryb DP-Alt. Ultra triple 4k hdta stacja dokująca usb c ułatwia rozszerzenie obrazów z urządzenia na trzy wyświetlacze o rozdzielczości do 4k przy 60 Hz. Upewnij się, że port typu C Twojego hosta obsługuje zasilanie. Kilka portów rozszerza jeszcze więcej możliwości łączności.
MarkaWAVLINK #ad
ProducentWAVLINK #ad
Wysokość0.91
Długość8.78
Szerokość3.58
Gwarancja12 miesięcy

10. Selore&S-Global

#ad

Do laptopa, koncentrator, adapter z Dual 4K HDMI DP VGA PD100 W USB 2.0 USB C, Stacja dokująca 2 Displayport 8 w 1, dane do Dell Lenovo Yoga Thinkpad Huawei, multimonitora

#ad
Selore&S-Global #ad - Upewnij się, że twoje laptopy są wyposażone w pełnowartościowe złącze USB typu C obsługa DisplayPort, protokół transmisji danych. Tylko tryb lustrzany dla Mac OS i Chrome OS. 8 w 1 multi display docking station stacja dokująca usb c na dual hdmi 4k 1 x 60 hz i 1 x 30 hz, można ustawić dwa monitory lub potrójny wyświetlacz windows laptops rozwiń uwaga: 1.

Tylko system operacyjny windows, podczas gdy pracują oddzielnie, 1 x 4K 60 Hz DP, możliwość rozszerzenia 4 wyświetlaczy obsługuje SST lub MST 3. Hdmi 1 i dp to 4k 60 hz, 1 x 1080p vga, 2 x szybkie usb 2. 0, z 4 portami wyjściowymi high definition, 100 W PD, a źródłem jest DP1.4. Usb c do displayportta stacja dokująca usb c na dp obsługuje do 3840 x 2160 4k 60 hz przy oddzielnym użyciu.

2. Stabilne złącze usb a - stacja dokująca selore triple display z 2 x usb 2. 0 do bezprzewodowej myszy lub klawiatury 2, prędkość transmisji do 480 Mbps, 4 GHz USB 2. 0 nie są kompatybilne z Apple SuperDrive. Czy laptopa ze złączem thunderbolt 3 z monitorem DisplayPort, możesz cieszyć się żywymi filmami 4K na zewnętrznym wyświetlaczu lub większym ekranie. Stacja dokująca do laptopa z 100 w pd i przyłączem transmisji danychstacja dokująca selore usb c dual hdmi obsługuje protokół pd 3.
MarkaSelore&S-Global #ad
ProducentSelore&S-Global #ad
Gwarancja2 lata gwarancji producenta